Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2009 o 11:49, gostfejskila napisał:

Jeszcze 2 screeny z gry.Wszystkie detale na maxa, rozdziałka 1680x1050.Oczywiście gra
wygląda lepiej w rzeczywistości niż na screenach.



Niestety ale ta gra lepiej wygląda na screenach anizeli podzas grania. Mnie ta gra od siebie odrzuca.
Noc jest skaszaniona na maxa. Nic nei widać, dosłownie nic. Ktoś juz zreszta pisał, ze ta gra jest ,,ciemna" aż do przesady w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 11:51, Citkowsky napisał:

Niestety ale ta gra lepiej wygląda na screenach anizeli podzas grania. Mnie ta gra od
siebie odrzuca.
Noc jest skaszaniona na maxa. Nic nei widać, dosłownie nic. Ktoś juz zreszta pisał, ze
ta gra jest ,,ciemna" aż do przesady w nocy.

Jak cię odrzuca to po co w nią grasz.Ciemna w nocy,chyba masz coś nie tak z monitorem(patrz screeny).

20090706115937

20090706120008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 12:01, gostfejskila napisał:

> Niestety ale ta gra lepiej wygląda na screenach anizeli podzas grania. Mnie ta gra
od
> siebie odrzuca.
> Noc jest skaszaniona na maxa. Nic nei widać, dosłownie nic. Ktoś juz zreszta pisał,
ze
> ta gra jest ,,ciemna" aż do przesady w nocy.
Jak cię odrzuca to po co w nią grasz.Ciemna w nocy,chyba masz coś nie tak z monitorem(patrz
screeny).



Tak to też jest dla mnie zbyt ciemne. Sprobbuj zrobić screena nie jadąc w stronę księżyca to zobaczysz o co mi chodzi.
A grać już nei gram. Szkoda mi kasy było na taki chłam to sobie tylko u kolegi pogrywalem ze 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2009 o 12:04, Citkowsky napisał:

Tak to też jest dla mnie zbyt ciemne. Sprobbuj zrobić screena nie jadąc w stronę księżyca
to zobaczysz o co mi chodzi.
A grać już nei gram. Szkoda mi kasy było na taki chłam to sobie tylko u kolegi pogrywalem
ze 3 razy.

Po pierwsze gra nie jest chłamem,tylko bardzo dobrą produkcją.Po drugie noc jest nocą i musi być ciemno,chociaż w grze wcale tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...........

Zauważ, że każdy ma prawo do swojej opinii. I tak, dla mnie ta gra jest chlamem, bublem i nei wypałem. grafa na kolana nie powala a jazda z podłączona kierownicą Logitech Momo wola o pomstę do nieba (poczułem sie jak kierowca Tira w Hard Truck''u).
Tej grze powiedzialem dziękuję i mam nadzieję, że kolejna produkcja Codemasters (Dirt 2) nie okaże się czymś takim ,,dziwnym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 12:24, Citkowsky napisał:

>...........

Zauważ, że każdy ma prawo do swojej opinii. I tak, dla mnie ta gra jest chlamem, bublem
i nei wypałem. grafa na kolana nie powala a jazda z podłączona kierownicą Logitech Momo
wola o pomstę do nieba (poczułem sie jak kierowca Tira w Hard Truck''u).
Tej grze powiedzialem dziękuję i mam nadzieję, że kolejna produkcja Codemasters (Dirt
2) nie okaże się czymś takim ,,dziwnym".

Kto gra w typową zręcznościówkę na kierownicy lol.W tą grę idealnie gra się na padzie.Jasne każdy ma prawo do własnej opinii.Tylko, że ty wyrażałeś swoją już chyba z 10 razy, jaka to gra jest brzydka ,paskudna i w ogóle be. Zaczynasz już być z tym swoim"chłamem" strasznie nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2009 o 12:43, gostfejskila napisał:

nudny.


Nie rozmawiaj z nim, bo Citkowsky to zwykły frustrat -> jego ta gra nie zadowoli i już tego nie zmienisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 19:51, sevrond napisał:

Co to za wskaźnik obok prędkościomierza- taki maly?


Uszkodzenia pojazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 00:39, Kapas napisał:

A ja wciąż czekam na swój egzemplarz...
WOW, zmienili na Zamówienie zaakceptowane! Jaaa, to teraz tydzień czekać aż dostaną gry by mi mogli wysłać.
Całe szczęście, że wyjeżdzam do brata i zapomnę na razie o FUELu. Ale chęć zagrania w tą magiczną grę(citkowsky - nie próbuj mnie przekabacać, bowiem ta gra jest dla fanatyków samochodówek - czyli dla mnie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra generalnie zapowiada się dobrze ale ten wałek z kodami do GfWL... Ja poczekam trochę aż ceny spadną i kupuję edycję z UK. Wczoraj angielskiego Fallouta 3 z kodem do Live! i GRAW 1 gratis za 45 wyhaczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, moja 6 letnia siostra pograła 15 min. Stwierdziła że lepiej byłoby zainwestować w Simsy, a potem odpaliła Burnout''a Paradise. Dla mnie gra też jest nudna jak flaki z olejem, nie ma tej "radośći" z jazdy.
Model zniszczeń nie istnieje, walnąłem, w drzewo poleciały iskry!
W sumie dla mnie mocny średniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 08:21, sevrond napisał:

No nie wiem, moja 6 letnia siostra pograła 15 min. Stwierdziła że lepiej byłoby zainwestować
w Simsy, a potem odpaliła Burnout''a Paradise. Dla mnie gra też jest nudna jak flaki
z olejem, nie ma tej "radośći" z jazdy.

Bo to gra dla fanatyków! Tu się czerpie radość z odkrywania terenu.W TDU tego nie ma, bowiem sensownie jeździ się tylko po drogach, tu po górach, górkach i pagórkach również. Teren jest ogromny. Jeśli znajdziesz jakieś świetne miejsce do odwiedzenia, wchodzisz w mapę, cykasz skrina, potem z przybliżenia, a potem 2 skriny pokazujące znaleziony teren. Wstawiasz wszystko na forum Codemastersów, lub pokazujesz na gram.pl i voila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nikogo nie można wziąć do eksploracji terenu. Po prostu nikt w tą grę nie gra online. :< Oby się to szybko zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 12:08, Kirabaxior napisał:

> No nie wiem, moja 6 letnia siostra pograła 15 min. Stwierdziła że lepiej byłoby
zainwestować
> w Simsy, a potem odpaliła Burnout''a Paradise. Dla mnie gra też jest nudna jak flaki

> z olejem, nie ma tej "radośći" z jazdy.
Bo to gra dla fanatyków! Tu się czerpie radość z odkrywania terenu.W TDU tego nie ma,
bowiem sensownie jeździ się tylko po drogach, tu po górach, górkach i pagórkach również.
Teren jest ogromny. Jeśli znajdziesz jakieś świetne miejsce do odwiedzenia, wchodzisz
w mapę, cykasz skrina, potem z przybliżenia, a potem 2 skriny pokazujące znaleziony teren.
Wstawiasz wszystko na forum Codemastersów, lub pokazujesz na gram.pl i voila!



Jak pograsz pare godzin to zobaczysz. Póki kontaktu z grą nie masz to może się wydawać super taka jazda przed siebie. Tylko jedź 30min centralnie prosto przed siebie. Mnie bynajmniej takie coś nudzi. A naprawdę teren nie jest jakiś bardzo zróżnicowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 12:15, Citkowsky napisał:

Jak pograsz pare godzin to zobaczysz. Póki kontaktu z grą nie masz to może się wydawać
super taka jazda przed siebie. Tylko jedź 30min centralnie prosto przed siebie. Mnie
bynajmniej takie coś nudzi. A naprawdę teren nie jest jakiś bardzo zróżnicowany.

A w TDU grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować