Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2009 o 12:24, Kirabaxior napisał:

> Jak pograsz pare godzin to zobaczysz. Póki kontaktu z grą nie masz to może się wydawać

> super taka jazda przed siebie. Tylko jedź 30min centralnie prosto przed siebie.
Mnie
> bynajmniej takie coś nudzi. A naprawdę teren nie jest jakiś bardzo zróżnicowany.

A w TDU grałeś?



Grałem i dla przyjemności gram czasem na multi do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 12:15, Citkowsky napisał:

Jak pograsz pare godzin to zobaczysz. Póki kontaktu z grą nie masz to może się wydawać
super taka jazda przed siebie. Tylko jedź 30min centralnie prosto przed siebie. Mnie
bynajmniej takie coś nudzi. A naprawdę teren nie jest jakiś bardzo zróżnicowany.

Co ty możesz wiedzieć o tej grze,przecież nawet jej nie posiadasz.Jak twierdzisz tu cytat "tylko u kolegi pogrywalem ze 3 razy" to co wiesz o zróżnicowaniu terenu.Fuel jest podzielony na 19 obszarów i każdy jest inny, to według ciebie mało.Ja tam z przyjemnością śmigam w Fuela:)Dorzucam dwa screeny.

20090708130149

20090708130240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 12:15, Citkowsky napisał:

Tylko jedź 30min centralnie prosto przed siebie. Mnie
bynajmniej takie coś nudzi. A naprawdę teren nie jest jakiś bardzo zróżnicowany.


Kurde ja tak umiem przez 2 godziny jechać i jakoś mnie to nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 12:28, Citkowsky napisał:

> > Jak pograsz pare godzin to zobaczysz. Póki kontaktu z grą nie masz to może
się wydawać
>
> > super taka jazda przed siebie. Tylko jedź 30min centralnie prosto przed siebie.

> Mnie
> > bynajmniej takie coś nudzi. A naprawdę teren nie jest jakiś bardzo zróżnicowany.

>
> A w TDU grałeś?

Grałem i dla przyjemności gram czasem na multi do tej pory.

>Kolega Citkowsky chyba nie rozumie co to pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 12:14, Kraju napisał:

Szkoda że nikogo nie można wziąć do eksploracji terenu. Po prostu nikt w tą grę nie gra
online. :< Oby się to szybko zmieniło.


Gdy kupie sobie te gre to będziesz miał z kim pojeździć :]Oczywiście po tym cyrku z Livem ani myślę kupować gry w Polsce...trzeba odwiedzić ebay;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 17:40, ziemia1993 napisał:

ciekawe dlaczego ultima tak długo zbiera się z wysyłaniem ... :/

Mam ten sam problem. W odpowiedzi na mój mejl stwierdzili iż"wydawca nie posiada jeszcze gier".
Zmieniono status w poniedziałek z "premiera 7 lipca" na "Dostępność 3-5 dni"... niestety status jakoś się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 11:29, gostfejskila napisał:

Cztery screeny z gry.

1 i 4 - do ludzi którym FUEL się nie podoba - z takich rzeczy czerpie się w tej grze przyjemność. Wjazd na górkę, a potem zjazd z niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2009 o 13:31, Kirabaxior napisał:

Mam ten sam problem. W odpowiedzi na mój mejl stwierdzili iż"wydawca nie posiada jeszcze
gier".
Zmieniono status w poniedziałek z "premiera 7 lipca" na "Dostępność 3-5 dni"... niestety
status jakoś się nie zmienia.

Mi się udało kupić w dniu premiery 03.07.09;) i nie żałuję. No to jeszcze cztery:)

20090709134515

20090709134549

20090709134614

20090709134655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba se to kupię, tylko kiedy ja będę w to grał... oj, znowu szykują się nieprzespane nocki jak przy Burnoucie...
Citkowsky''emu się nie podoba, znaczy że można brać w ciemno;p hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 16:17, AdamSloma napisał:

Chyba se to kupię, tylko kiedy ja będę w to grał... oj, znowu szykują się nieprzespane
nocki jak przy Burnoucie...
Citkowsky''emu się nie podoba, znaczy że można brać w ciemno;p hihihihi


Spróbowałem wczoraj u kolegi jazdy na klawirze i jest znacznie lepiej. Kierownica+ ta gra to jedna wielka porażka ale na klawiaturze model jazdy już z deka lepszy. Tak czy siak filmiki z gameplayem na youtube wrzuciłem (bo za to mi płacą;) )

PART 1
http://www.youtube.com/watch?v=O5e1hbg6yVY

PART 2
http://www.youtube.com/watch?v=6DfU3kI5d5g

I nie mówcie mi, że gadam głupoty nie grając w tą grę bo trochę już pograłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2009 o 17:10, Citkowsky napisał:

I nie mówcie mi, że gadam głupoty nie grając w tą grę bo trochę już pograłem;)


No rzeczywiście ile zrobiłeś km ? 50 ? to tak jakbyś przejechał 2 wyścigi w nfsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 18:07, Kapas napisał:


> I nie mówcie mi, że gadam głupoty nie grając w tą grę bo trochę już pograłem;)

No rzeczywiście ile zrobiłeś km ? 50 ? to tak jakbyś przejechał 2 wyścigi w nfsie...


Jakbyś zechciał wiedzieć wielmożny Panie to doszedłem do 5 części mapy i w wyścigach zrobiłem z tego co widziałem 220km. Nie wiem czy free ride liczy oddzielnie ale tam mam też ok 200km.

Poniżej screeny z 5 części mapy do której doszedłem i jednak pojęcie o grze już jakieś mam.

20090709182915

20090709182927

20090709182948

20090709183003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 18:30, Citkowsky napisał:

Jakbyś zechciał wiedzieć wielmożny Panie to doszedłem do 5 części mapy i w wyścigach
zrobiłem z tego co widziałem 220km. Nie wiem czy free ride liczy oddzielnie ale tam mam
też ok 200km.

Poniżej screeny z 5 części mapy do której doszedłem i jednak pojęcie o grze już jakieś
mam.


hoho i tak przy moich 1380 km słabo wygląda :P ale jakieś mgielne pojęcie faktycznie może dać.

BTW demo, które udostępnili jest strasznie żalowe.. dwa wyścigi bez freeraidu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przejechałem ponad 3000km (a już tydzień nie gram) i mogę stwierdzić, że jednak tak wielki teren jest minusem. Gdyby nie wymagające niektóre Vista Pointy to we free ridzie na dłuższą metę byłoby nudno, nie było by sensu grać. Free Ride sprawdziłby się gdyby Fuel kupiło tyle osób co Simsy i chociaż 10% z tych ludzi jednocześnie włączyło by tryb online - wtedy byłaby zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować