Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2009 o 23:20, Kraju napisał:

> UPS na 90%.

To źle. Najlepszy jest według mnie DPD. Zamawiałem za pośrednictwem ich usług już dużo
rzeczy i nigdy żadnych problemów. A przesyłka zawsze lądowała u mnie w domu na drugi
dzień od jej wysłania. :]

Ostatnio z Allegro zamawiałem dechę, jakiś tam kurier(bodaj ten, ale głowy nie dam), to też na drugi dzień przyszło...
i byłoby 4 lipca, gdyby nie durne ogar=0 LEMu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 23:23, Kirabaxior napisał:

i byłoby 4 lipca, gdyby nie durne ogar=0 LEMu


A jak wytłumaczysz to że wszędzie LEM dostarczył grę tylko nie do Ultimy? Coś mi tu nie gra i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 23:26, Kraju napisał:

> i byłoby 4 lipca, gdyby nie durne ogar=0 LEMu

A jak wytłumaczysz to że wszędzie LEM dostarczył grę tylko nie do Ultimy? Coś mi tu nie
gra i tyle.

Kij wie. Może Wykradli :O. Bo w żadnym sklepie internetowym nie widziałem.
A tak a propo - oto dowód, że to LEM wydaje Fuela.
Zdjęcie z planu wydawniczego LEMu na głównej stronie.

20090710233535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 23:42, Kraju napisał:

Angielska wersja. Heh, nic się nie starają. :/


Ostatnio to wszystko wydają po angielsku, bez wyjątku... Ciekawe czy z Modern Warfare 2 też tak będzie, to było by trochę zerwanie z "tradycją".... Choć z drugiej strony, jeśli te ich polonizacje mają być na poziomie tej z CoD:WaW, to lepiej już chyba żeby wydawali wszystko w angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już czegoś nie rozumiem... FUELa w końcu w Polsce wydaje LEM czy ten polski wydział Codemasters? Logika podpowiada że Codemasters (tak jak poprzednie gry od nich, tj. DiRT i GRID), ale znowu kolega wyżej piszę że LEM... I komu tu wierzyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 23:49, Kraju napisał:

Bo Fuel jest od Codemaster. A CoD MW2 będzie bezpośrednio od LEM-a. Więc PL będzie na
pewno.

To co z tego, że od Codemasters? Wcześniejsze gry, które były wydawane jeszce przez CDP były po Polsku ;p
@Kreeg
LEMa póki co nie stać na polonizacje. Polonizują tylko te gry, które są skazane na sukces, jak CoDy czy Arma II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 23:53, Kirabaxior napisał:

LEMa póki co nie stać na polonizacje. Polonizują tylko te gry, które są skazane na sukces,
jak CoDy czy Arma II.


ArmA II skazana na sukces? A weź mnie nie rozśmieszaj. Ta gra jest bardzo dobra, ale ma tyle różnych pierdołek i ustawień że zdobędzie małe grono fanów. CoD to co innego. Ale Fuel też się świetnie zapowiadał, więc nie rozumiem czemu mieli by przekreślić tą produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak uparcie twierdze że to nie LEM wydaje FUELa :) Przejrzyjcie sobie zresztą ten "plan wydawniczy" (szczególnie część "wydane") do którego link dał Kirabaxior. Tam są nie tylko gry od LEMa, ale też np. od EA Games (Mirror''s Edge, FIFY...). Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby były tam też gry wydawane w Polsce przez Codemasters. Tak na marginesie, moim zdaniem znacznie lepiej było zanim Codemasters wprowadził ten Polski oddział, i gry od nich wydawał u nas CDP... Ale te czasy już nie wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mówię że grę w Polsce wydaje Codemaster, a LEM to najwidoczniej jakiś pośrednik czy coś w tym stylu. Pamiętam jak Dirt zdrożał przed premierą, bo zamiast CDP wydał go bezpośrednio Codemaster. LEM jest związany z Empikiem, to może dlatego coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 23:55, Kraju napisał:

ArmA II skazana na sukces? A weź mnie nie rozśmieszaj. Ta gra jest bardzo dobra, ale
ma tyle różnych pierdołek i ustawień że zdobędzie małe grono fanów. CoD to co innego.
Ale Fuel też się świetnie zapowiadał, więc nie rozumiem czemu mieli by przekreślić tą
produkcję.

Oj, gry od Bohemii zawsze mają sporo fanów... i bugów.
FUEL zapowiadał się nieźle, ale na PC pojawia się sporo później, sooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 00:05, Kirabaxior napisał:

Oj, gry od Bohemii zawsze mają sporo fanów... i bugów.
FUEL zapowiadał się nieźle, ale na PC pojawia się sporo później, sooo...


Jakoś ArmA nie miała zbyt wielu fanów, ale za to bugami nadrabiali. xDD
Co nie zmienia faktu że mogli zaryzykować i spolszczyć grę. Ale w grze nawet GfWL jest po angielsku i to jest najdziwniejsze. W innych grach, nawet po ang GfWL jest po PL. Pierwszy raz coś takiego widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 00:09, Kraju napisał:

Co nie zmienia faktu że mogli zaryzykować i spolszczyć grę. Ale w grze nawet GfWL jest
po angielsku i to jest najdziwniejsze. W innych grach, nawet po ang GfWL jest po PL.
Pierwszy raz coś takiego widzę.


To jest najciekawsza sprawa, bo nawet jak sobie sprowadziłeś z zagranicy np. Fallouta 3 to i tak miał polskiego Live''a i achievementy (o ironio, polska wersja miała całkowicie wykastrowany Live :D). A żeby w FUELu wydanym na polski rynek był angielski Live... No, trochę dziwne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 00:13, Kreeg napisał:

To jest najciekawsza sprawa, bo nawet jak sobie sprowadziłeś z zagranicy np. Fallouta
3 to i tak miał polskiego Live''a i achievementy (o ironio, polska wersja miała całkowicie
wykastrowany Live :D). A żeby w FUELu wydanym na polski rynek był angielski Live... No,
trochę dziwne to jest.


Bo ogólnie LIVE w Polsce nie jest dostępny ale ma wbudowany język polski, więc każda gra z GfWL ma polskiego LIVE. Po prostu Live wykrywa jaki masz język Windowsa i dostosowuje się do niego, bo osobiście nigdzie nie widziałem zmiany języka. Wiec nie rozumiem czemu Fuel nie ma GfWL po PL, może Codemaster jakoś sam go wykastrował aby nie było, naszego rodzimego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 08:56, LittleBigLegend napisał:

Ale ta gra jest dziwna - gubię się nawet w demie o_O


lol, a co w niej dziwnego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 15:24, Kapas napisał:

> Ale ta gra jest dziwna - gubię się nawet w demie o_O

lol, a co w niej dziwnego? :D



No i 500km zrobione;) Dobiję do 1tyś i przedstawię ostateczną opinię o grze. hmm, w kanionach fajnie się nawet jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 15:44, Citkowsky napisał:

No i 500km zrobione;) Dobiję do 1tyś i przedstawię ostateczną opinię o grze. hmm, w kanionach
fajnie się nawet jeździ.


No czekamy czekamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować