Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Internet Explorer 7

148 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 22:00, Pingus napisał:

> Tada!
>

> http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5180

Ja narazie jadę na wersji RC1 i czekam na oficjalną informację Microsoftu na temat wydania
wersji końcowej IE 7 a najlepiej na wersję polską


JUZ JEST PELNE WERSJA!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO SZKODA ZE ANGIELSKA ALE JUZ JEST NIEDLUGO PEWNIE WYJDZE POLSKA :) IE 7 BEDZIE AUTOMATYCZNIE SCIAGANY PRZEZ AKTUALIZACJE OD 1.11 :) ALE JAK CO TO MOZECIE SCIAGNAC TUTAJ http://www.microsoft.com/poland/windows/ie/downloads/default.mspx MOWIE WAM JEST SUPER :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 10:19, skrzacik0 napisał:


JUZ JEST PELNE WERSJA!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO SZKODA ZE ANGIELSKA ALE JUZ JEST NIEDLUGO PEWNIE
WYJDZE POLSKA :) IE 7 BEDZIE AUTOMATYCZNIE SCIAGANY PRZEZ AKTUALIZACJE OD 1.11 :) ALE JAK CO
TO MOZECIE SCIAGNAC TUTAJ http://www.microsoft.com/poland/windows/ie/downloads/default.mspx
MOWIE WAM JEST SUPER :d


od paru tygodni używałem bety (rc1 ) od dziś rana mam pełną - jest spoko - w prównaniu z 6 - no koments
także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 19:54, Tomi_323 napisał:

O siedmiu miesięcy Opera cieszy się mianem jedynej popularnej przeglądarki, która nie
posiada żadnej znanej niezałatanej dziury związanej z bezpieczeństwem


Proszę zajrzeć tutaj. To wszystko wyjaśni:

http://security.blaut.biz/

z tego co widzę to strona stronnicza - każdy chwali co swoje , to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 10:57, tosz napisał:

> O siedmiu miesięcy Opera cieszy się mianem jedynej popularnej przeglądarki, która
nie
> posiada żadnej znanej niezałatanej dziury związanej z bezpieczeństwem

>
> Proszę zajrzeć tutaj. To wszystko wyjaśni:
>
> http://security.blaut.biz/
z tego co widzę to strona stronnicza - każdy chwali co swoje , to normalne


normalne :) - dla mnie przeglądarka ta czy inna to tylko przeglądarka - a czy dziurę tam czy siam to ... jakoś nie miłem z tym problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:51, Klimos napisał:

I za to wolę Firefoxa. Informacje o dziurach zwykle pojawiają się kilka dni po wypuszczeniu
łatki. A tu? Dziura podobno istnieje już pół roku i nikt z M$ się nią nie zainteresował.

To jest typowe dla MS. Vista ma być nie do skrakowania. Bety Visty były już skrakowane. MS albo udaje, że niczego takiego nie było, albo odpowiada, że to beta, to błedy mogą być, ale oni o tym błędzie wiedzą i naprawią. I wychodzi wersja finalna i dalej ten błąd jest.
Mozilla łata dziurę średnio w 2 dni, MS w 25. Czasami zastanawiam się, czy MS jest bardzo bogatą firmą, bo Windows kosztuje niewspólmiernie dużo w stosunku do kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, IE7 już jest po polsku. Wczoraj ściągnęła mi się łatka. Przeglądarka wygląda moż ei lepiej, ale.. co jest z tymi czcionkami?!? Wszystko co IE wyświetla wydaje się lekko zamazane. Chodzi o tekst. Wygląda jakby tak zmiękczony. Dziwne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 07:04, HumanGhost napisał:

No dobra, IE7 już jest po polsku. Wczoraj ściągnęła mi się łatka. Przeglądarka wygląda moż
ei lepiej, ale.. co jest z tymi czcionkami?!? Wszystko co IE wyświetla wydaje się lekko zamazane.
Chodzi o tekst. Wygląda jakby tak zmiękczony. Dziwne wrażenie.


Musisz wyłączyć funkcję ClearType w opcjach przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 08:46, Pingus napisał:

Musisz wyłączyć funkcję ClearType w opcjach przeglądarki.


A konkretnie to gdzie to się znajduje? I jak to na polski przetłumaczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:00, HumanGhost napisał:

A konkretnie to gdzie to się znajduje? I jak to na polski przetłumaczyli?


ClearType to ClearType - funkcja dostosowywania czcionki do monitorów LCD. U mnie na starej kineskopówce czcionka wydaje się być "dziwna", ale się przyzwyczaiłem - nie wyłączam tego. Tym bardziej, że Vista cała tak wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sam znalazłem gdzie to jest.
Problem tylko w tym, że mam ustawione na Standard a nie ClearType. A takie wrażenie jak ClearType mam tylko w oknie IE. Gdzie to można tutaj wyłączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 07:04, HumanGhost napisał:

No dobra, IE7 już jest po polsku. Wczoraj ściągnęła mi się łatka. Przeglądarka wygląda moż
ei lepiej, ale.. co jest z tymi czcionkami?!? Wszystko co IE wyświetla wydaje się lekko zamazane.
Chodzi o tekst. Wygląda jakby tak zmiękczony. Dziwne wrażenie.

Teraz już wiecie dlaczego reinstalowałem system...
Tak mnie to wkurzało, szczególnie przy mirandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:19, HumanGhost napisał:

Dobra, sam znalazłem gdzie to jest.
Problem tylko w tym, że mam ustawione na Standard a nie ClearType. A takie wrażenie jak ClearType
mam tylko w oknie IE. Gdzie to można tutaj wyłączyć??


Wejdź w panel sterowania ->wydajność i konserwacja->dostosuj efekty wizualne. tam masz opcję wygładzania czcionek ekranowych. Wyłącz tą opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować