Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed również na PC!

167 postów w tym temacie

Harpen

[Uaktualniono] Nowa gra osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawi się również na komputerach osobistych. Takie informacje ujawnił jeden z szefów firmy, zajmującej się implementacją modelu fizycznego w wyżej wymienionej produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Star Wars: The Force Unleashed również na PC!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie bo już się bałem że nie będzie nam PC-towcą dane zagrać. Jako fanatyk Star Warsów i wszystkiego gdzie można usłyszeć dźwięk miecza świetlnego albo strzał z blastera grę zamówię jak tylko to będzie możliwe nie ważne czy będzie dostawać oceny 5/10 czy 15/10 tą grę kupię na 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając wybór to i tak wolę w to zagrać na plejaku 8 godzin bezstresowej gry do tego premiera w tym miesiącu, a na PC nie wiadomo kiedy.
Jeszcze jedno mnie ciekawi czy będzie polepszona grafika w wersji komputerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co oni mogą wiedzieć w tych magazynach o grach jak oni dają 10/10 GTA4 daja 10/10 bo inne serwisy tak robia no poprostu bezsensu gra jest dobra ale nie bez przesady nie oferuje nic niezwyklego Czasem poprostu niemoge jakie barany pracuja w tych gazetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyżby się wystraszyli że po kolejnym chłodnym przyjęciu (co za czasy, na konsole nie przyjmuje się gra gdzie biega się sithem rzucającym statkami z orbity ;o niemożliwe rzekłbym, chyba że TFU jest naprawdę słaby) gry spod znaku SW (tym że ich ilość ograniczają do 1-2 tytułów w ciągu roku argumentowali chęcią dopieszczania, jak widać znowu coś nie wyszło) kasa którą być może zarobią na samych konsolach nie wystarczy? Poor LA, po tylu zapowiedziach że się gry przenieść nie da musi szykowac konwersję by to sobie odbić.. ew. próbowało zastosować politykę Rockstara dotyczącą serii GTA, tylko w o wiele gorszym stylu.

I znowu, przynajmniej w Polsce, oprócz niskiej wartości merytorycznej, tytuł zarżnie się sam ceną wyższą niż EK od EA oraz niskim nakładem.. bywa. Zarządowi tej firmy nic już nie pomoże.

@KeeLee
Tym bardziej jest to porażka LA, ponieważ gra tak samo jak Oblivion czy GTAIV była hype'owana i przedstawiana medialnie jako obowiązkowe 10/10. Tyle że o ile Bethesda i Rockstar potrafią sprzedać przeciętną grę z paroma niezłymi patentami (lub cieniznę jeśli o Obka idzie) jako hit tak LA nigdy tego nie umiało i jechało na marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7/10 OK, bo właśnie na tyle gra zasługuje, tyle się nią straszyło a wychodzi na to że będzie tylko tłem dla jesiennych premier na X360 -GoW2, Fallout, Fable2, RE5 mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 13:29, scyzor napisał:

7/10 OK, bo właśnie na tyle gra zasługuje, tyle się nią straszyło a wychodzi na to że
będzie tylko tłem dla jesiennych premier na X360 -GoW2, Fallout, Fable2, RE5 mniam mniam
:)

Gniot za gniotem goni gniota :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ hans olo

Święte słowa, że tak powiem :) Przy okazji mówiłem, że SW: TFU to będzie konsolowy gniot, który "sam się przechodzi" ale nikt nie chciał mi wierzyć i teraz masz babko placek ;lol;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3-4 miesiące temu bym się ucieszył, ale teraz, oglądając filmiki z dema konsolwej wersji to powiem, że się zawidołem. To jest kolejna arkadówka z masą wrogów i wciskaniem jednego guzika odpowiedzialnego za atak miecza świetlnego.... żadnej finezji typu JK 2, ehh szkoda, ale konsole słyną właśnie z takich gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 13:45, GuzikzKKG napisał:

68%?? Niee... My, tj. fani SW dadzą przynajmniej ~99% ;p pozostały procent to dane nam
ograniczenia ;)

jako fan SW grze dałbym najwyżej 28%, za debilizm, przegięcie i bezmyślność (już nie wspomnę o kanoniczności, choć ta gwałci się ostatnio doskonale sama przez różne, najczęściej kiepskie, książki. Szkoda że ta gra nadaje nowy wymiar głupoty). A te kilka procent za to, że niektórzy lubią siekanki i nie ma problemów natury technicznej.

I co, fanem jest ten kto łyknie każdy shit, czy ten co będzie wybrzydzał? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie dali PC na początku dla tego że chcieli zająć się wersję konsolową (patrzcie ile platform) więc PC odstawili na bok (narazie), teraz za pewne już wszystko zrobili i bach gra wychodzi na PC :), mam nadzieję że będzie zawalista jak Jedi Knight :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować