Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed również na PC!

167 postów w tym temacie

Gra fajna, grałem w demko na Xboxsie. Ale na prawdę gdyby nie wyszła na PC to nie stała by się żadna tragedia, bowiem nie jest to super produkcja na jaka się nastawiałem. ;( Ale nie mówię, że gra jest zła, osobiście dałbym 7/10. Przynajmniej po tym co w demku było pokazane. Ale i tak polecam każdemu zagrac w demko i ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 15:00, Pitkin napisał:

Co to za logika? Prawie wszystkie reklamowane, głośniejsze gry wychodzą prędzej czy później
również na PC. Tak było z GTA, Star Warsami, bodajże z Halo.. Czy oni nie mogą od razu
napisać, że robią grę również na PC, aniżeli męczyć się nad tym samym, tyle że to teraz
konwersja na PC?


No nie bardzo. O ile Lost Planet, GoW, Mass Effect, czy Viva Pinata wychodzą z opóźnieniem, to gdzie:
Forza, Halo 3, Blue Dragon, Lost Odyssey, Cracdown, DoA 4, VF 4, Resident Evil 5, Fable 2, GoW2, seria PGR żeby wymienić te co mi w tej chwili do głowy przychodzą.
Poza tym czasami te same z nazwy gry na PC i konsoli diametralnie się od siebie różnią na niekorzyść PC (np. cała seria sportowa FIFA, NHL, NBA).
Więc tak różowo wcale nie jest. Najlepiej mieć PC i konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 15:28, Grubis napisał:

Gra fenomenalna . Kupilem dla niej i dla GTA 4 xboxa :)
Smieje sie w twarz tym ktorzy mowili ze PC jest za slaby na SW TFU :}

O tak ;)

Jak ruszały pre-ordery na konsole to PeCetowcy mówią:
Eee to i tak będzie słabizna, albo jeszcze inne posty takiego typu.
A tera widzę że wszyscy uśmiech na twarzy się się cieszą.

Oczywiście nie kieruje tego posta do wszystkich ale spora liczba osób tak uważała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logika jest prosta. LA zobaczyło kiepskie oceny i przypomniało sobie, ze one też wpływają na sprzedaż. A ta na konsolach musi być conajmniej kilka razy większa by wygenerować odpwoeidni zysk firmie. A to ze względu na haracz wpływający do Sony i MS za prawo do wydania gry na ich konsole. To dodatkowo spotęgowało potrzeby marketingu, którego budżet pewnie był nieźle upasiony. Więc teraz patrzą maślanymi oczkami w stronę PC, gdzie nikomu nic płacić nie muszą. Problem w tym, że jeśli rzeczywiście konsolowcy tak sałbo ją oceniają, to w oczach PCtowców przy dzisiajeszych nastrojach w środowisku będzie jeszcze trudniej. A wtedy zwali się na piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wiadomość. Patrząc na to, że w ostatnim czasie kupuję jak szalony tytuły z Star Wars związane, być może i na The Force Unleashed się skuszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... to było do przewidzenia. Co nie zmienia faktu, że zrobienie z klasyki tak odmóżdżonej młócki chwały producentom nie przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawiły się pierwsze informacje o grze nawet się ucieszyłem, że powstaje kolejna "ciekawa" produkcja osadzona w świecie SW. Niestety im więcej było informacji, screenów i filmów z gameplaya tym większe miałem wrażenie, że gra idzie w stronę durnej rąbanki, nawet tak wychwalana fizyka nie zachwyca, a po obejrzeniu ostatniego filmiku stwierdzam jedno, przeciwnicy to banda idiotów. Osobiście uważam, że nie ma na co czekać, a liczyłem na ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Miła niespodzianka. Wszystko wskazywało na to, że SW:TFU nie ukaże się na PieCa. Jako fan Star Warsów byłem szczerze załamany oglądając wszelkie trailery czy gameplay''e i zapowiedzi nowej gry w uniwersum. Zważając na zachwycającą fizykę jak i grafikę, pokusa zagrania jest wielka. Wiadomość jak najbardziej pozytywna, poprawiło mi to humor na dziś i nie będę musiał kupić konsoli a już i nad tym myślałem (-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak - na zachodzie ta wiadomość nie będzie potraktowana jako coś wielkiego, bo większość osób, które chciały kupić, to zamówiły sobie pre ordera w wersji na konsole.

W Polsce niestety najbardziej popularny jest gaming na PC, tak więc taka wiadomość wywołała już spory szum ;-) Ja tam podchodzę do tego neutralnie - wersja na PC powstawała, bo skoro robili na inne platformy, to i na tą postanowili wydać. Dla producenta to tylko dodatkowy, choć nie aż tak duży zysk jak w przypadku wersji na konsole. Sam szczerze mówiąc trochę zawiodłem się czytając recenzje - średnia ocen waha się w granicach 7, ale niedługo zamierzam ściągnąć demo i przekonam się na własnej skórze, co sądzić o tym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mam ochotę skakać z radości i krzyczeć: Wiedziałem!! A z drugiej strony, mógłbym płakać, bo to była gra dla której kupiłem xboxa. Na szczęście jest masa tytułów na kloca, które są świetne i nie żałuję kupna konsoli. Oby tylko nie olali sprawy i nie dali PC-tom konwersji z PS2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę jedyna gra, którą żałowałem że nie wyjdzie na PC - a jednak :D

Jedi Academy było super, sądząc po gameplayach na gametrailers.com - Force Unleashed będzie żyło dłuuugo w multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to zwisa...(chociaż można powiedzieć, że się lekko zdenerwowałem) bo i tak w ciągu najbliższych będę kupował X360, więc jeszcze pewnie dziś zamówię pre-order właśnie na tą konsolę.
Wymagania gry na PC będą pewnie dość wygórowane - myślę, że coś na wzór Assassin''s Creed - który ledwo działał mi na minimalnych detalach, a w najbliższym czasie nie planuję upgrade''u mojego PC-ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować