Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warcraft IV pod rozwagą

50 postów w tym temacie

A komu się śpieszy do Warcrafta IV ? Teraz historia Azerothu jest budowana w świecie World of Warcraft i żeby oba tytuły nie kolidowały ze sobą, nie ma sensu narazie wydawać takiej gry. Mało tego, Blizz nie wypuści drugiej gry na tym samym enginie - nigdy tak nie robił. Jeśli ma być, to będzie rewelacja napewno, ale czy jest sens pisać o tym teraz ?

Tak serio Pepsi - nie ma już o czym pisać ? Zapchaj-dziure ? Sorry, lubię Twoje artykuły, ale równie dobrze można by powrócić do tematu StarCraft:Ghost, lub nawet DukeNukem Forever, skoro nie ma już o czym pisać. No nic, czekam na kolejny news zapchaj-dziurę, może to będzie tym razem wspomniany DukeNukem Forever ?

I serio, bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, Van Dust ;). Z miłą chęcią zobaczę WarCrafta IV, ale póki co czekam na StarCrafta 2, na kilka lat (a przynajmniej rok) będę pochłonięty tym tytułem :). Jeśli o fabułę czwórki chodzi, twórcy mają teraz całą masę nowych wątków, może pojawi się więcej "grywalnych" światów (np. przeniesiemy się do Argus, co by zmiażdżyć ostatecznie Kil''Jaedena?). Zresztą, za wcześnie na spekulacje, mam nadzieję tylko, że będzie na co czekać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał zobaczyć WarCrafta IV, oj bardzo. Tylko że będziemy musieli na niego troszke poczekać tu cytat "Kiedy poszczególne zespoły zakończą prace nad swoimi produkcjami, zostaną z całą pewnością włączone do dyskusji nad dalszymi planam" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piratezpl ---> szczerze, temat wydał mi się ciekawy, do tego zdaję sobie sprawę, jak dużym zainteresowaniem cieszą się tutaj gry Blizzarda. praktycznie każdy taki temat wywołuje ożywioną dyskusję, a o to przecież chodzi, nieprawdaż?

i miło słyszeć, że podobają Ci się moje artykuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Pepsi:
Hehe ;) wzbudzają entuzjazm wieeelki to ja wiem - sam jestem od World of Warcraft uzależniony :P. Ale tak pozatym, to Pearce pewnie równie dobrze mógł, być przyłapany pod prysznicem i też mógłby rzucić coś takiego :P Dla mnie to żaden news, ale jeśli chodzi o spekulacje to i tak się fajnie czyta :]

Czekam na newsa Duka Forever ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż od razu jak przeczytałem tego niusa humor mi sie po szkole poprawił. Ale no cóż IV nie wyjdzie prędzej niż za 3-5 lata(jeśli w ogóle wyjdzie ) i zapewne albo będzie opisywać najważniejsze wątki fabularne z WoW lub będzie wprowadzać nas do np WoW2 lub nowego dodatku do WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak oni chcą niby zrobić tego W4, jeśli dla radochy milionów Koreańcyków oraz innych userów WoWa wielokrotnie, ze szczególnym okrucieństwem Blizz sam zgwałcił warcraftowy lore. Z kim tam mamy jeszcze walczyć, skoro zdążyli uśmiercić połowę głównych bohaterów? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować