Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Praktycznie każdy :) . Pan Ząbek był niezły, ale jedna mnie rzecz zastanawia, że przychodzą ludzie i zaczynają śpiewać jakby nie było takich programów. Jak dla mnie to żaden spiewający nie powinien 2 etapu przejść.
Pomponiary ... CUDO xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 11:49, mariowsad napisał:

wczorajszy odcinek był słaby... jedynie podobał mi się koleś co tłukł się na garkach...
:) el mexicano :)
oraz człowiek warzywo grający na fajnym gadżecie

Fakt, z odcinka na odcinek są coraz słabsze występy ; /
Mi jeszcze przypadł do gustu koleś z kontrabasem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, tego nie da się oglądać jak 3/4 osób tam występujących to tancerze i śpiewacy ; / kwach. Gdyby niektóre ewenementy to bym w ogóle tego nie oglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 07:09, AssaxoN napisał:

Praktycznie każdy :) . Pan Ząbek był niezły, ale jedna mnie rzecz zastanawia, że przychodzą
ludzie i zaczynają śpiewać jakby nie było takich programów. Jak dla mnie to żaden spiewający
nie powinien 2 etapu przejść.
Pomponiary ... CUDO xD.

dokład\nie się zgadzam mamy już program jak oni spiewają, coś tam jeszcze na TVP2 leci po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 11:52, Qbasmok napisał:

> wczorajszy odcinek był słaby... jedynie podobał mi się koleś co tłukł się na garkach...

> :) el mexicano :)
> oraz człowiek warzywo grający na fajnym gadżecie
Fakt, z odcinka na odcinek są coraz słabsze występy ; /
Mi jeszcze przypadł do gustu koleś z kontrabasem : )

no on też był fajny, głupi są ci oceniający wybierają tylko uzdolnionych muzycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 11:56, mariowsad napisał:

no on też był fajny, głupi są ci oceniający wybierają tylko uzdolnionych muzycznie...


A to źle? Sam zaznaczyłeś ''uzdolnionych'', a tytuł programu to ''Mam Talent''. Nie wiem, jak dla mnie wszystko się zgadza. A to, że wybierają samych muzyków itepe to nie ich wina - innych talentów po prostu jest jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 05:19, Budo napisał:

> Talentów jest coraz mniej - 2, góra 3 na jeden odcinek.

Nie przesadzaj, wczoraj było nieźle. Nie mów, że Cię Pan Ząbek nie rozbawił, albo Pan
Warzywo (akurat żałuję, że go nie puścili xD). Były niezłe pomponiary, ta od Amy pokazała
super klasę, ta mała dziewczynka to nawet może to wygrać. Oprócz tego koleś z garnkami
i te dziewczyny z szarfami i jeszcze ta ekipa tancerzy z tym gościem bez koszulki. Coś
tam było w tym odcinku :)


No Pan Warzywo faktycznie był spoko, całą gamę w cukinii miał. Ta co śpiewała Amy jest również świetna, śpiew małej też na wysokim poziomie. Ale bardziej od idiotów cenię sobie prawdziwe talenty, robią na mnie dużo większe wrażenie. Choć szczerze mówiąc koleś od garnków i goście grający w gałę też byli nieźli ;) Mam jednak nadzieję, że TALENTY w tym programie jeszcze zdążą się znaleźć, i to nie takie jak proste śpiewanie z przepony czy machanie dupą i uwodzenie Foremniakowej oraz Wojewódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale myślę, że Mam Talent został stworzony żeby inni ludzie pokazali co potrafią robić, bo jak dotąd to tylko były programy taneczne lub muzyczne. (YCD,Fabryka Gwiazd, Szansa na Sukces). Jak dla mnie talentem jest Pan Warzywko i Pan Ząbek a nie "charczący pulpet". Śpiewać każdym może (a jak ktoś nie umie to moża się nauczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:20, AssaxoN napisał:

Ale myślę, że Mam Talent został stworzony żeby inni ludzie pokazali co potrafią robić,
bo jak dotąd to tylko były programy taneczne lub muzyczne. (YCD,Fabryka Gwiazd, Szansa
na Sukces). Jak dla mnie talentem jest Pan Warzywko i Pan Ząbek a nie "charczący pulpet".
Śpiewać każdym może (a jak ktoś nie umie to moża się nauczyć).

Wszystkiego można się nauczyć, ale jak ktoś nie ma talentu to nigdy nie będzie dobrze śpiewał czy tańczył. Tak samo ja mogę powiedzieć, że tego co robi pan Ząbek czy pan Warzywko też można się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mnie naszło. Półfinały i finały są na żywo,nie? To czy można kupić na to bilety? Zastanawia mnie ile by kosztowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 21:48, Miklak napisał:

"szukamy oryginalności" rzekło jury, które przepuszcza byle śpiewaka ;)


Człowieku, ten program to jeden wielki żart. Powinien się nazywać - "Pojedynek śpiewaków i tancerzy"

Edit: Co nie zmienia faktu, że lubię go oglądać.xD Chociaż I edycja była lepsza. Ale zawsze tak jest ,że I edycja jest najlepsza.xD

Swoją drogą co będzie za tydzień?O_o Bo niezbyt skapowałem zapowiedzi. Będzie coś takiego jak przed półfinał czy mi się wydawało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 21:58, Vernio napisał:

> "szukamy oryginalności" rzekło jury, które przepuszcza byle śpiewaka ;)

Człowieku, ten program to jeden wielki żart. Powinien się nazywać - "Pojedynek śpiewaków
i tancerzy"


Zaśpiewaj / Zatańcz tak jak oni....

Swoją drogą to też jest Talent, zgodzę się z jednym, jest ich stanowczo za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 21:59, StaryCapiur napisał:

> > "szukamy oryginalności" rzekło jury, które przepuszcza byle śpiewaka ;)
>
> Człowieku, ten program to jeden wielki żart. Powinien się nazywać - "Pojedynek śpiewaków

> i tancerzy"

Zaśpiewaj / Zatańcz tak jak oni....

Swoją drogą to też jest Talent, zgodzę się z jednym, jest ich stanowczo za dużo



Dałem dopisek ,że lubię go oglądać:P Ale jest po prostu za duża monotonia. Nie śpiewacy/tancerze to margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2009 o 22:02, Vernio napisał:

Dałem dopisek ,że lubię go oglądać:P Ale jest po prostu za duża monotonia. Nie śpiewacy/tancerze
to margines.



Zauważyłem właśnie .

Nie chwaląc się byłem na Widowni, nie w dzisiajszym odcinku, ale w poprzednich 4... na Widowni w Katowicach... Myślałem na początku, że Jeden odcinek puszczają z jednej miejscowości (jak sie nie wyrobią to dokańczają w drugim), Drugi z kolejnej, a Tu jest wszystko zmontowane, że w Ciągu jednego odcinka, występuje ludzie z Katowic i założmy Gdańska :P

Dziś najlepsi według mnie, byli tancerze DMC Crew , czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 22:06, StaryCapiur napisał:


Nie chwaląc się byłem na Widowni, nie w dzisiajszym odcinku, ale w poprzednich 4... na
Widowni w Katowicach... Myślałem na początku, że Jeden odcinek puszczają z jednej miejscowości
(jak sie nie wyrobią to dokańczają w drugim), Drugi z kolejnej, a Tu jest wszystko zmontowane,
że w Ciągu jednego odcinka, występuje ludzie z Katowic i założmy Gdańska :P


Heee? Nie skapowałem.xD Przecież każdy odcinek to jedno miasto. Tylko ,że ludzie przyjeżdżają z rożnych miast.

Dnia 17.10.2009 o 22:06, StaryCapiur napisał:

Dziś najlepsi według mnie, byli tancerze DMC Crew , czy jakos tak


To ci z podwórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować