Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2010 o 16:37, kaczek93 napisał:

Ten typek co grał na gitarze i śpiewał to chyba jedyna śpiewająca osoba, która według
mnie zasługiwała żeby przejść dalej.


A ktoś wie może jaki kawałek śpiewał na początku? Tj. zaraz po rozstaniu z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2010 o 20:17, Desann235 napisał:

A ktoś wie może jaki kawałek śpiewał na początku? Tj. zaraz po rozstaniu z dziewczyną.

Niestety nie wiem, a też chciałbym wiedzieć. Wiem tylko, że drugi kawałek to było "Jolene" od The White Stripes.
Koleś był rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 20:17, Desann235 napisał:

> Ten typek co grał na gitarze i śpiewał to chyba jedyna śpiewająca osoba, która według

> mnie zasługiwała żeby przejść dalej.

A ktoś wie może jaki kawałek śpiewał na początku? Tj. zaraz po rozstaniu z dziewczyną.

KT Tunstall - The Hidden Heart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek raczej bez rewelacji. Strasznie się dłużył i nie było zbyt ciekawych występów...
A Prokop znowu próbował być fajny, tym razem kilka razy powiedział "Ale to było dobre".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 20:30, Woo-Cash napisał:

Jeszcze jedna cudowna, niepowtarzalna, czyli zwyczajna, jednym słowem grupa taneczna,
a będę trzymał sie od tego programu z daleka ;]


Tak, aż człowiekowi się robi niedobrze gdy wychodzą na scenę przeciętniacy a jurorzy słodzą im i kreują ich na prawdziwych półbogów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek był gorzej niż średni :). Już chyba ludzi przepychali tak sobie, żeby kogoś z tych Katowic wziąć. Coś czuję, że tym razem z Katowic nikt nie dojdzie wyżej. I znowu osoby śpiewające. W Jednym półfinałowym odcinku będą mogli zmienić nazwę na "Mam Głos". Rozumiem, że ktoś sobie ładnie śpiewa, ja tak nie potrafię, ale czy jest jakiś powód na przepuszczanie prawie każdego z nich? Jakoś dla mnie mało kto potrafi tam zrobić show tym śpiewem. Mają fajny głos, ale na prawdę w Polsce wiele ludzi potrafi śpiewać, to chyba jeden z najpospolitszych talentów (tych prawdziwych talentów, bo talent do narzekania ma każdy Polak ;) ), jakby pojechał do USA to tam prawie każda dziewczynka potrafi śpiewać, dlatego mam jakieś 3 osoby, które na prawdę potrafią zaśpiewać robiąc to powyżej przeciętnej i robiąc przy tym show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy program nie odbiegał specjalnie od normy od pozostałych. Z tą różnicą dla mnie że wyjątkowo poirytowałem się po występie kolesia który przedstawili się chyba jako Shao. Dlaczego? Ano dlatego że uznałam jego występ za oryginalny i ciekawy(nie jakoś wybitnie co prawda) i w miarę dobrze zaplanowane show. Innymi słowy trafił do mnie. Czemu o tym pisze? Bo denerwuje mnie hurtowe wręcz przepuszczanie nudnych do bólu śpiewaków. Przynajmniej 3/4 takich osób odrzucił bym, ponieważ nie zauważam w tym kompletnie nic oryginalnego ani zaskakującego. Wolę nie dorobione ciekawe występy niż tony wokalu. Niestety jurorzy tego programu myślą całkiem inaczej. Może pomyliło im się z Idolem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 23:16, qrex napisał:

Dzisiejszy program nie odbiegał specjalnie od normy od pozostałych. Z tą różnicą dla
mnie że wyjątkowo poirytowałem się po występie kolesia który przedstawili się chyba jako
Shao. Dlaczego? Ano dlatego że uznałam jego występ za oryginalny i ciekawy(nie jakoś
wybitnie co prawda) i w miarę dobrze zaplanowane show. Innymi słowy trafił do mnie. Czemu
o tym pisze? Bo denerwuje mnie hurtowe wręcz przepuszczanie nudnych do bólu śpiewaków.
Przynajmniej 3/4 takich osób odrzucił bym, ponieważ nie zauważam w tym kompletnie nic
oryginalnego ani zaskakującego. Wolę nie dorobione ciekawe występy niż tony wokalu. Niestety
jurorzy tego programu myślą całkiem inaczej. Może pomyliło im się z Idolem...


Dokładnie to samo pomyślałem jeżeli chodzi o Shao, widząc zwiastun w tv miałem pewność że go przepuścili, ale nie, to był występ całkowicie niedopracowany, to nic że 2 sztywne kawałki drewna falowały, to było nudne - lepiej przepuścić młodych ''rockmenow''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 23:20, Dartitwo napisał:

lepiej przepuścić młodych ''rockmenow''


Którym nic nie wyszło. Zresztą ten śpiewający "Padam padam" też zero interpretacji, a od jego francuskiego mnie uszy bolały (widać, że fonetycznie próbował to zapamiętać).
Nabieram wrażenia, że kluczem do sukcesu jest wzięcie/wypchnięcie dziecka na występ.
Gdyby tym srackmenom dodać po 3 wiosny to by ich zjechali z góry na dół i skarcili za zabieranie czasu wszystkim, a i nigdy by się na emisję w TV nie załapali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 23:16, qrex napisał:

Dzisiejszy program nie odbiegał specjalnie od normy od pozostałych. Z tą różnicą dla
mnie że wyjątkowo poirytowałem się po występie kolesia który przedstawili się chyba jako
Shao. Dlaczego? Ano dlatego że uznałam jego występ za oryginalny i ciekawy(nie jakoś
wybitnie co prawda) i w miarę dobrze zaplanowane show. Innymi słowy trafił do mnie.


Moim zdaniem był przeciętny, słaby. To nie był żaden talent... czegoś takiego można się nauczyć wystarczy tylko pracować a widać było, że on specjalnie długo nie trenuje. Nie zapłacił bym nawet złotówki, żeby obejrzeć jego występ.

Dnia 02.10.2010 o 23:16, qrex napisał:

Denerwuje mnie hurtowe wręcz przepuszczanie nudnych do bólu śpiewaków.
Przynajmniej 3/4 takich osób odrzucił bym, ponieważ nie zauważam w tym kompletnie nic
oryginalnego ani zaskakującego. Wolę nie dorobione ciekawe występy niż tony wokalu. Niestety
jurorzy tego programu myślą całkiem inaczej. Może pomyliło im się z Idolem...


Pani Chylińska przepuściła, by wszystkich wokalistów, którzy śpiewają lepiej od niej - czyli większość, która się zgłosiła do programu. Pokazała to dzisiaj gdy chciała "wziąć" dalej tą "przeciętną śpiewaczkę" z tego dziwnego trio z Japonką tańczącą Flamenco. A zastanawiali się nad tym czy przyjąć kolesia, który wymiata na harmonijce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 23:44, ArkStorm napisał:

A myślałem, że babka piaskowa :D

W ukraińskiej edycji była już jedna co bawiła się piaskiem, ale pewnie wszyscy już to widzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 23:43, Kryzysowy napisał:

Moim zdaniem był przeciętny, słaby. To nie był żaden talent... czegoś takiego można się
nauczyć wystarczy tylko pracować a widać było, że on specjalnie długo nie trenuje. Nie
zapłacił bym nawet złotówki, żeby obejrzeć jego występ.

Mnie się podobało. W sumie nie wiem dlaczego ale takie są fakty. Co prawda widziałem z pewnością lepsze występy ale nie w tym rzecz. Chodzi mi o sam fakt że wolę takiego gościa niż tysiąc pięćsetnego wokalistę.

Dnia 02.10.2010 o 23:43, Kryzysowy napisał:

Pani Chylińska przepuściła, by wszystkich wokalistów, którzy śpiewają lepiej od niej
- czyli większość, która się zgłosiła do programu. Pokazała to dzisiaj gdy chciała "wziąć"
dalej tą "przeciętną śpiewaczkę" z tego dziwnego trio z Japonką tańczącą Flamenco. A
zastanawiali się nad tym czy przyjąć kolesia, który wymiata na harmonijce...

Szkoda tylko że nie pani Chylińska ale całe jury przegłosowuje wokalistów. I o dziwo prawie każdy przechodzi a ja praktycznie odrzucił bym 90 %. Nie dlatego że są źli, tylko po prostu nudnie. Imo nikt nie pokazuje niczego nowego. Przynajmniej dla mnie. A przy każdym takim śpiewaku odnoszę wrażenie(tzn. z tego co mówi komisja) że odkryliśmy nowego Elvisa albo i jeszcze lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować