Zaloguj się, aby obserwować  
MiroLbn

Antyfani EA

110 postów w tym temacie

Cóż ostatnio znalazłem taką akcje i ja się do niej przyłączam! Dlatego bo: Spore gra za 150zł ma mieć tylko 3 instalacje, Fifa co rok to samo i zawsze za drogie, Tiger Woods to samo co i fifa! Łączmy się sami nic nie zrobimy ale jak się połączymy to EA zobaczy że już ludzie mają ich dość!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:35, Młody miro napisał:

Cóż ostatnio znalazłem taką akcje i ja się do niej przyłączam! Dlatego bo: Spore gra
za 150zł ma mieć tylko 3 instalacje, Fifa co rok to samo i zawsze za drogie, Tiger Woods
to samo co i fifa! Łączmy się sami nic nie zrobimy ale jak się połączymy to EA zobaczy
że już ludzie mają ich dość!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robią simsy do du@@ żeb potem kupowac do nich drogie dodatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:35, Młody miro napisał:

Cóż ostatnio znalazłem taką akcje i ja się do niej przyłączam! Dlatego bo: Spore gra
za 150zł ma mieć tylko 3 instalacje, Fifa co rok to samo i zawsze za drogie, Tiger Woods
to samo co i fifa! Łączmy się sami nic nie zrobimy ale jak się połączymy to EA zobaczy
że już ludzie mają ich dość!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakoś tego nie osiągniesz na pewno... gdyby tak serio było, to by poprzestali na Fifie 2004 i Sims 1, ale ludzie ich kupują, a Spore na które narzekaż jest 5 w tej chwili na xfirze! I takie giganty mają was głęboko w tylnej części ciała te wszystkie narzekania, skoro mają zyski większe niż Blizzard od WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:40, Rga napisał:

> Cóż ostatnio znalazłem taką akcje i ja się do niej przyłączam! Dlatego bo: Spore
gra
> za 150zł ma mieć tylko 3 instalacje, Fifa co rok to samo i zawsze za drogie, Tiger
Woods
> to samo co i fifa! Łączmy się sami nic nie zrobimy ale jak się połączymy to EA zobaczy

> że już ludzie mają ich dość!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakoś tego nie osiągniesz na pewno... gdyby tak serio było, to by poprzestali na Fifie
2004 i Sims 1, ale ludzie ich kupują, a Spore na które narzekaż jest 5 w tej chwili na
xfirze! I takie giganty mają was głęboko w tylnej części ciała te wszystkie narzekania,
skoro mają zyski większe niż Blizzard od WoW''a.

Tak! To załóż sobię temat dla fanów EA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego spora, to pomyśl sobie, ile z tych użytkowników ma LEGALNĄ wersje ^^.

@Topic
Ea póki zarabia kasę na swoich produktach nie zmieni swojej ..polityki" ;/. Ma nas, graczy po prostu głęboko w D. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:35, Młody miro napisał:


Przyznać trzeba, że EA leci sobie w kulki. Wszystko pod kaske. Jednego im jednak można powiedzieć, C&C robią jak dla mnie dobre ;P Reszta . . . wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok EA nie jest idealne bo gry faktycznie mają drogie ale:
czy jakiś inny dystrybutor daje wam możliwość w podstawowej wersji gry wybór języków? rzadko tak bywa a to całkiem fajna sprawa.
druga spraw: skoro wychodzą kolejne gry takie jak fifa czy the sims to znaczy że ludzie w nie graja i to nie w małej liczbie,
wiem niby bronie EA ale dzięki nim pograłem w wiele świetnych gier takie jak Lotr bfme, B2 i kilka innych, a za każdą zapłaciłem nie więcej jak 70zł (głównie promocje w media)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:42, łidżet napisał:

Tak! To załóż sobię temat dla fanów EA!

To, że jestem przeciw tym przeciw, nie znaczy, że jestem za xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się przyłączam! :D Dla mnie EA robi prawie same kupy, a oto one:

- tasiemiec FIFY
- tasiemiec NFS (od MW wzwyż)
- tasiemiec Sims - no kur**! :/
- MoH: Airborne - damn, jaka kupa... o serwerach multi nie wspomnę xD
- skate. - tu mam jedynie zastrzeżenia do multi, bo laguje jak skur**** :/

EA potrafi spaprać każdą grę, serio... Nawet jak jest tylko wydawcą gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:09, Mateusz9214 napisał:

Ok EA nie jest idealne bo gry faktycznie mają drogie ale:
czy jakiś inny dystrybutor daje wam możliwość w podstawowej wersji gry wybór języków?
rzadko tak bywa a to całkiem fajna sprawa.
druga spraw: skoro wychodzą kolejne gry takie jak fifa czy the sims to znaczy że ludzie
w nie graja i to nie w małej liczbie,
wiem niby bronie EA ale dzięki nim pograłem w wiele świetnych gier takie jak Lotr bfme,
B2 i kilka innych, a za każdą zapłaciłem nie więcej jak 70zł (głównie promocje w media)


Jakby nie EA to pewnie kto inny by te gry wydał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:19, bojanzaw napisał:

EA potrafi spaprać każdą grę, serio... Nawet jak jest tylko wydawcą gier.

Mass Effect też spaprali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:21, Probos napisał:

Kupy, nie kupy, ludzie to kupują, a dopóki brać będą, dopóty kupy będą powstawać. :)


I to jest niestety smutna prawda.

Co do Fify to powiem wam, że tak fatalna jest tylko na PC. Na PS3/X360 jest nawet, nawet(a przynajmniej 08). Tylko za łatwa jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:21, Probos napisał:

Kupy, nie kupy, ludzie to kupują, a dopóki brać będą, dopóty kupy będą powstawać. :)

A dlaczego biorą? Na to odpowiedzi nie znajdziemy... W każdym razie ja od EA kupiłem jak na razie jedną grę i chyba na tym poprzestanę. Ode mnie złamanego grosza nie wyciągną :P Banda krętaczy i pieprzona komercha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano niestety, ale co możemy zrobić ?
Z systemem wygrać się nie da.
Dopóki na świecie będą ludzie lubujący się w tasiemcach, dopóty takie EA będzie z nich ciągnęło ile się da.
A my możemy co najwyżej się poprzyglądać i ponarzekać.
Zielone ponad wszystko. ;-)

Dlatego ja byłem i zawsze będę anty-EA ... oraz anty Bethesda, ale to już swoją drogą. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:25, Rga napisał:

> EA potrafi spaprać każdą grę, serio... Nawet jak jest tylko wydawcą gier.
Mass Effect też spaprali?


WTF?! Miałem to na X360 i jakoś nigdzie nie widziałem loga EA ;> Powiedzmy, że większość gier ;) Najbardziej wkurzające są też gry na licencjach filmowych itp... Kaszany jak ja pier**** xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować