Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Google chce wykupić Valve?

40 postów w tym temacie

To by mogło być ciekawe. Sądzę, że Google chciałoby powalczyć na rynku MMO, ale niema ludzi znających się na grach wiec zacznie współprace z Valve, które zapewne też chciałobym wypróbować się na tym polu, ale z koleji nie ma aż tak dużego budżetu, aby móc zaryzykować władowani pieniędzy w nieudany projekt. Cóż razem może im się uda pokonać WoW-a Google ma sporo kasy i zna się na sieciach a Valve nie można odmówić pomysłowość (Portal). Chyba czas zacząć czekać na World of Half-Life :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 16:33, Tom_pl napisał:

Oby to były tylko pogłoski, nie darzę ich sympatią!!!


Hmm... Czyli kogo? Google? Za to, że oferuje za darmo bardzo dobrą pocztę i super-szybką wyszukiwarkę? Czy można Valve, które wypuszcza naprawdę dobre gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 16:44, Fang napisał:

To by mogło być ciekawe. Sądzę, że Google chciałoby powalczyć na rynku MMO, ale niema
ludzi znających się na grach wiec zacznie współprace z Valve, które zapewne też chciałobym
wypróbować się na tym polu, ale z koleji nie ma aż tak dużego budżetu, aby móc zaryzykować
władowani pieniędzy w nieudany projekt. Cóż razem może im się uda pokonać WoW-a Google
ma sporo kasy i zna się na sieciach a Valve nie można odmówić pomysłowość (Portal). Chyba
czas zacząć czekać na World of Half-Life :D

Heh... Możemy się spodziewać gier lepszych pod względem trybu wieloosobowego, sprawniejszych serwisów oraz serwerów.

Ostatnio na platformę Steam trafiły Crysisy, Wiedźmin, w ogóle - biblioteczka ciągle się poszerza. Dzięki google możemy także spekulować o znacznych ulepszeniach platformy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 15:21, Zaitsev napisał:

Czy tylko ja to widzę? :)

Rozlana przeze mnie kawa świadczy o tym że nie tylko :P

Co do planów Google lepiej oni niż EA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy grach wydawanych przez Google, tak jak w Half-Life będzie wymagany stały dostęp do internetu, a w tym czasie Google będzie indexował cały dysk komputera na swoje serwery :]

AYBABTU ;)

Co do bankructwa to kto wie, $ spadnie na łeb i sam będę w stanie kupić całą spółkę i zarząd pewnie dostanę gratis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 15:31, koksownik21 napisał:

Wyobrażacie sobie logo Google zamiast mrocznego intro Valve w H-L? :) Ja nie. :)


Poczytaj trochę, bo pleciesz.

Sytuacja Valve mnie nie martwi. Martwi mnie, że po rezygnacji EA z przejęcia Take Two, akcje tej ostatniej spadły aż o 24%... Głupio by było, gdyby poszłi z torbami, prawda? Z tego, co widzę, firma jest tragicznie zarządzana. Myślę, że przydałby się konkurent duetowi dwóch największych wydawców: EA-Blizzavision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie loga Google podczas uruchamiania jakiejkolwiek gry, jednakże Google ma i ludzi(ogarniętych) i kasę więc tworzenie przez nich gier byłoby imo jak najbardziej pozytywnym zjawiskiem :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve w rękach Google... Ciekawe co by z tego wyszło. Może HL3? :) Jeżeli to nie wpłynie negatywnie na jakość gier Kurka, to będziemy mieli same pozytywy - lepsza reklama, kasa, kasa, kasa, świeżość na rynku wydawniczym( ->Vojtas) i może lepsze ceny. Valve jako developerzy mają prawidłowe podejście do sprawy: tworzą mało gier, w sporych odstępach czasu(pomijam opóźnienia) ale ich jakość jest zabójcza. CS 1.6, CS:S czy TF2 obecnie rządzą wśród sieciówek, dzieląc się FPSowym tronem jedynie z serią CoD. Half-Life to rewelacja sama w sobie, każdy słyszał, większość grała. Ci co grali pamiętają, ja każdy strzelankowy tytuł mierzę miarą HL. Niedługo nadchodzi kolejny(wielki?) tytuł - Left4Dead. I coś czuję że przynajmniej dorówna sukcesowi swoich poprzedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, widać że plany to Google ma dalekie ;-)

Ostatnio wydanie nowej przeglądarki, plotki o systemie operacyjnym, a teraz kolejne plotki - tym razem związane z grami. Wykupienie Valve przez Google? Hm, ciekaw jestem, co by to dało. Do Google mam zaufanie, ale jednak ta decyzja wydawałaby się dla mnie dość dziwna. Owszem, wiadomo - trzeba iść z biegiem czasu, ale niech się skupiają na usługach internetowych, które mają świetne.

Valve + Google? zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google i Valve razem w jednaj spółce , wydaje się to naprawdę bardzo nieprawdopodobne , tym bardziej że Valve uchodzi raczej za bardzo solidną i dobrze preferującą firmę. Ale Google to też dobra firma i chyba na siłę nie pchała by się w tworzenie gier. W sumie to i tak dużo lepiej żeby Google wykupiło Valve , niż taki EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś portal internetowy Inquirera informuje
Taaaak oni sa wiarygodni i miarodajni jak Fakt w Polsce

(powołując się na dobrze poinformowane źródła)

jakie jakie? Ja powolujac sie na dobrze poinformowane zrodla stwierdzam ze Windows7 bedzie systemem open source w pelni kompatybilnym z GNU/Linux i na dodatek wszystkie gry beda na tym dzialaly supportujac OpenGL. :D
Ludzie! Wierzcie mi, bo wiem to z dobrze poinformowanych zrodel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować