Zaloguj się, aby obserwować  
Bracio

ArmA 2: Armed Assault 2 - Temat Ogólny

217 postów w tym temacie

Na FC2 nie narzekam :p
Grałem na maksie i ma bardzo ładną grafikę o wschodzie słońca, ale w tej miałem na najniższych braki w teksturach i rożne takie tam zakłócenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gra mi ruszy na laptopie
AMD Athlon X2 Dual-Core 1,9GHz
3Gb Ram
Radeon HD3200 768 mb (256 mb) [te 512 mb więcej wzięły się z Hyper Memory]
Windows Vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie pytajcie ciągle "czy pójdzie mi na ...". W necie bezproblemowo można znaleźć wymagania sprzętowe tej gry - szukanie nie boli, a od stukania w klawiaturę palców się nie połamie.

Ale dla leniwych cytuję wymagania z oficjalnej strony gry:

MINIMALNE:

# Dual Core CPU (Intel Pentium 4 3.0 GHz, Intel Core 2.0 GHz, AMD Athlon 3200+ or faster)
# 1 GB RAM
# GPU (Nvidia Geforce 7800 / ATI Radeon 1800 or faster) with Shader Model 3 and 256 MB VRAM

ZALECANE:

# Quad Core CPU or fast Dual Core CPU (Intel Core 2.8 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or faster)
# 2 GB RAM
# Fast GPU (Nvidia Geforce 8800GT or ATI Radeon 4850 or faster) with Shader Model 3 and 512 or more MB VRAM


Co warto powiedzieć - na minimalnych grę da się odpalić, ale na minimalnych detalach, z minimalnym polem widzenia (co oznacza, że o komfortowej grze być mowy nie może, bo będziesz obrywał od przeciwników, którzy są blisko, a Ty ich nie widzisz z racji małego zasięgu widzenia) i inne takie.

Dla porównania mój sprzęt:

# Intel Core 2 Duo E8400 3GHZ
# 4 GB DDR2 RAM
# GeForce GTX 280 Ultra 1MB VRAM

Czyli sprzęt powyżej zalecanych.

I na takim sprzęcie gra chodzi w średnio-wysokich detalach (większość ustawiona an wysokie, niektóre na średnie).

Wniosek: Jeżeli nie wiesz, czy pójdzie na Twoim sprzęcie, i jak będzie chodzić, porównaj go z tymi trzema konfiguracjami, zobacz, jak blisko jest której z nich, i mniej więcej będziesz wiedzieć, jak będzie gra chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Jak zrobić naszywkę na mundur, aby była ona widoczna dla wszystkich graczy? Proszę brać pod uwagę to, iż jestem kompletnie "zielony", jeśli chodzi o takie rzeczy. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W singlu mam problem. Biegnę sobie pewną doliną i komunikuje się ze mną szermierz. Główny cel został zauważony albo w osadzie Gorka albo w Krasnostawie, w czerwonym hatchbacku. Do tej pierwszej miejscowości dojechałem, sprawdziłem, popytałem ludzi czy coś widzieli - twierdzą że widzieli tylko sanitariusza. Do tej drugiej próbowałem dojechać i dolecieć trzema różnymi sposobami - zawsze W TYCH SAMYCH miejscach zostaję trafiony rakietą z niewiadomo kąd i umieram. Czy coś przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem, zacząłem szukać wszelkiej maści dodatków do Army, stworzonych przez zwykłych graczy (DO Flashpointa była cała masa różnych rzeczy) ale średnio mi to idzie, czy mógłby ktoś polecić jakąś stronę z tego typu modami? Zależy mi głównie na nowych pojazdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to witam :) Forum przeglądam już od jakiegoś czasu szukając opinii o grach i postanowiłem w końcu sie przyłączyć do dyskusji :P
Ja kupiłem grę wraz z dodatkiem doćć niedawno i przyznam, że jest rewelacyjna (aż tak mi się spodobała, że chyba złamię moją świętą nie kupowania DLC :P). Co prawda na singlu AI zachowuje się różnie ale w całości nadrabiają to świetne kampanie. A już wsyzstko przebija olbrzymia liczba modów i map oraz genialny klimat na multi jak się dobrą ekipę znajdzie


A wszystkim pytającym "Czy mi pójdzie" polecam stronę http://www.srtest.com/referrer/srtest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 08:42, byverter napisał:

Arma II będzie w nowym CD-Action! :D


Ta, przed paroma chwilami to zobaczyłem. CDA zaszalało (pozytywnie). Tylko z drugiej strony myślę, że jest to najlepszy sposób, żeby zniechęcić do tytułu tych co nie grali, ale na podstawie recenzji, opinii innych graczy mieli raczej dobre skojarzenia z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem fanem OP (tego pierwszego, bo Dragon Rising to porażka) - natomiast AmrA znam z dema. Po takim czasie rozumiem, że większość bugów już załatali, więc w sumie może przetestuję ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować