Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W krzywym zwierciadle: lista 50 najlepszych gier wg the Independent

126 postów w tym temacie

na 38 miejscu gta a przed nim SPORE hahahaha

najlepsze jest call of duty 4 z obrazkiem z world at war - to mówi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha. A CDA ledwie się zmieściło tylko z niektórymi najlepszymi grami w całej setce i to w większości PC. Jednak muszę troche bardziej doceniać nasze rodzime wydawnictwo ;]. Tutaj znalazłem kilka tytułów dobrych tak na miejsce ok 70 do 90 :). O pokemonach na 50 zatem wypowiadał się nie będę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej Jean Luc Picard dobrze to ocenil ;P :D
A ja sie pytam gdzie FreeSpace (czy inne Tie Fightery)? Gdzie KotOR? No i najwazniejsze - gdzie jest PONG ?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ista 50 najlepszych gier wg the Independent" prawdziwe krzywe zwierciadło. W innym przepadku posądził bym autorów o brak profesjonalizmu, wiedzy albo nie posiadanie żadnych co ambitniejszych wymagań jeśli chodzi o granie.

BioShock, mógłby się znaleźć ale nie wiem czy aż tak wysoko. Któraś z "gitarowych" gier owszem ale podobnie jak Bio raczej niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dla gram.pl wszystkie listy najlepszych gier bez Wiedźmina na pierwszym miejscu to krzywe zwierciadło?;)
Dobra to był żart.

Autor został zbanowany,zjechany,zkarlony,powieszony i przetrawiony przez słonia który wciągnął go przez trąbę...ale w sumie nie kojarzy się wam to z czymś?Wygląda to trochę jakby autor nie robił tego pod swoją własną ocenę...kto się domyśla ten się domyśla.;)

Widać ku czemu teraz światek growy zmierza.Za 5-10 lat będzie liczyć się tylko grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować