Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Horror EA w Polsce od 24 października

24 postów w tym temacie

Filmiki które dotąd widziałem były dość interesujące,acz monotematyczne. Jaką to cenę wersji na blaszaka zaproponowało nam EA ? Bo dojrzeć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co może mnie zachwycić w grze Dead Space ..." - Jezu no, nie wiecie. Z niecierpliwością oczekuję na wieści o nowym super hiper zabezpieczeniu od EA. Już nawet kamerę przygotowałem i skaner gdyby trzeba było przesłać obraz z siatkówki oka lub odciski palców ... . zaświadczenie z policji o nienagannym sprawowaniu też zdobyłem i od księdza też. Za samą przyjemność czerpaną z narzuconych mi ograniczeń i restrykcji jestem gotów zapłacić nawet i 300 zł. A jeśli gra będzie posiadać tak doskonałe zabezpieczenie że w ogóle nie odpali to będę w siódmym niebie wszak liczy się sam proces zakupu instalacji i aktywacji .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 18:52, Biesiu112 napisał:

Ja już sam nie wiem co wybrać fable 2, far cry 2 czy dead space co proponujecie?

Chociaż mój ulubiony gatunek to survival horrory, zdecydowanie wybrałbym Fable 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co może mnie zachwycić w grze Dead Space na tyle, że sięgnę po nią nie
> grając na co dzień w tego typu gry? Niesamowity klimat horroru, również
> w przestrzeni kosmicznej

Sekundę. Wyobrażacie sobie sytuację, że miłośnik Bejeweled czy Simsów bierze się za DS? Ja nie bardzo. Wyobrażam sobie natomiast miłośnika serii o Obcym, który gra w DS.

> gdzie nie działa siła grawitacji.

To faktycznie bardzo ważna cecha - nic tak w Tetrisie nie wkurza, jak grawitacja właśnie.

> Muzyka potęgująca wrażenia z gry. Smaczki wizualne nawiązujące do fabuły" - wyliczała Zalewska.

Odnoszę dziwne wrażenie, że pani Zalewska nie ma zielonego pojęcia, o czym mówi.

> Jako przykład ostatniego z wymienionych elementów przedstawicielka
> EAP-u podała billboard przedstawiający "rozentuzjazmowaną panienkę"

Wyrewolwerowany kaloryfer - tylko szybciej.

> Takie ciekawostki znajdujemy co krok" - zapewniła Zalewska.

To się zrobi nudno...

"Ale to, co dla graczy jest najważniejsze, to i tak jest gameplay. A gameplay musicie sprawdzić sami!"

Nie mogę się doczekać zaznaczenia na pudełku nożem rysy symbolizującej pierwszą instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:23, Half-Devil napisał:

Wersja PC 120zł, wersja konsolowa 180zł :D. Ta druga będzie moja >:).



senkju Half-Devil.

Cena jak na elektroników przystało , średnio atrakcyjna , na zabezpieczenia to juz mi sie nie chce narzekać, bo i tak maja nasze opinię w głębokim poważaniu.

Dead Space niestety będzie musiał poczekać na swoją kolej , hmm, przecenę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zaraz, będzie SecuROM? Będzie. Będzie kretyńska cena? Będzie.

...więc niby dlaczego do jasnej cholery miałbym w ogóle spojrzeć na tą super-hiper-produkcję?

Poczekam, aż elektronicy przegrają dwa procesy o SecuROM-a i wtedy zastanowię się nad kupnem. Jeśli dodatkowo cena po miesiącu będzie już obniżona (jak w wypadku Spore) to MOŻE się skuszę.

A w międzyczasie po raz kolejny pogram sobie w HL2 z epizodami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to Dead Space w wersji konsolowej miał się ukazać odrobinę wcześniej , niż wersja PeCetowa. Ale całe szczęście , że wszystkie wersje wyjdą w jednym dniu , od razu wygodniej i przyjemniej. Poczytam sobie recenzje , przejdę demko i wtedy zdecyduje czy kupić sobie ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu nagłówka tego artykułu pomyślałem sobie: "Horror EA w Polsce od 24 października, a Horror Bethesdy już od 31-ego". ;-)
Anyway, coś mi się wydaje, że na tym akurat tytule EA wiele nie zarobi.
To już być może więcej na Red Alercie 3, którego zakup ja osobiście rozważam (w przeciwieństwie do Dead Space).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym 24-tym? ;P wszystkie wielkie tytuły ukazują się w Polsce/europie właśnie 24 (znaczy te na które czekam)... i jak tu człowiek ma wyżyć, kiedy tyle tytułów trzeba pokupować... No trzeba powiedzieć "witaj stary" do kukurydzy z puszk... a nie, lepiej do groszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tu piszą o tych zabezpieczeniach jakby mieli informacje z pierwszej ręki. A ja się pytam: czy ktoś naprawdę wie co z tymi zabezpieczeniami? Jakie będą? Mile widziany link do jakiejś oficjalnej informacji, ewentualnie w miarę pewnych plotek (w sensie" "z wiarygodnych źródeł"), bo ja jestem cienki i nie mogę znaleźć.

Przy okazji mogę powiedzieć, że jeśli sprawdzą się te zabezpieczeniowe czarne przewidywania to Dead Space - choć to gra, na którą czekałem równie niecierpliwie co na Spore i nowego Stalkera - nie znajdzie się na mojej półce na 100%, choć z bólem serca sobie odmówię. Nie dość, że kupę pieniędzy człowiek wydaje to jeszcze kłopoty sobie kupuje przy okazji. Nie, nie, drodzy producenci. Nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Horror EA w Polsce od 24 października" - w pierwszej chwili zrozumiałem to tak, że w Polsce powstanie placówka Electronic Arts i że to takie straszne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 23:49, Melchah napisał:

Niektórzy tu piszą o tych zabezpieczeniach jakby mieli informacje z pierwszej ręki. A
ja się pytam: czy ktoś naprawdę wie co z tymi zabezpieczeniami? Jakie będą? Mile widziany
link do jakiejś oficjalnej informacji, ewentualnie w miarę pewnych plotek (w sensie"
"z wiarygodnych źródeł"), bo ja jestem cienki i nie mogę znaleźć.


W tej chwili nie mam konkretnego artykułu - poszukam! - ale pamiętam jeden wywiad, w którym przedstawiciel EA stwierdził, że DRM zastosowany w Mass Effect, Spore itp to nowy model zabezpieczeń wszystkich gier wydanych przez EA. Fifa go ma, nowy Red Alert też będzie mieć i dopóki elektronicy nie dostaną po dupie dwoma (na razie) procesami, to do każdej produkcji będą dokładać SecuROM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować