Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra, o której nie wiesz, a która okazała się rewelacyjna

97 postów w tym temacie

Kilka miesięcy temu w CDA, gdzie było kilkaset gier freeware, pojawiła się taka gra jak "Tower of Goo Unlimited". To jest dokładnie to samo, może troszkę gorsze animacje, a jest całkowicie darmowe. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie, grę polecam :) Świetna i zasługuje na wysokie oceny.
@ibisz owszem, ale w tej freeware co podałeś chodzi o zbudowanie jak najwyżej wieży. Tutaj rozgrywka jest trochę inna, nawet bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w coś podobnego w Flashu, ale tam polegało to na zbudowaniu jak najwyższej wieży z takich glutów i jak każda flashowa gra szybko się nudziło. Z początku myślałem, że World of Goo to zupełnie to samo, ale kiedy zobaczyłem filmik, zrozumiałem o co tu chodzi... Właśnie ściągam demo, żeby przekonać się co takiego jest w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, a ja słyszałem o tej gierce! :D Co prawda dowiedziałem się o niej wczoraj wieczorem, ale wiedziałem xD
Wygląda dość śmiesznie, może okaże się fajna? Chyba ściągnę demo by to sprawdzić ...
A dowiedziałem się o gierce jak? Sprawdzając top 20 na zdaje się największej francuskiej stronie o grach ...
World of Goo Przegonił Witchera :( xD
http://www.jeuxvideo.com/top20/top20_pc.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako relaksator w przerwie pomiędzy poważnymi tytułami, lub gra dla młodszego rodzeństwa wypada zapewne świetnie. Jednak jak ktoś nie lubi produkcji casualowaych - jak ja - to i tak w to nie zagra. Tak więc dziękuję, ale nie skorzystam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała "garażowa" gra. Średnia ocen (na podstawie metacritic) jest niesamowita! Nawet Half-Life oraz Half-Life 2 i BioShock, okazały się gorsze (tylko i aż o 1%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 12:13, Kirabax napisał:

http://www.victorygames.eu/Tower-Of-Goo-Unlimited
Nie dość, że powstała wcześniej, to jeszcze podobnie się nazywa. Polecam.

Towe of Goo to tylko skromny prototyp World of Goo. W WoG-u masz kilkadziesiąt plansz, fabułkę, trochę żartów. Więc to nie jest darmowy odpowiednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra czadowa, ściągnąłem demo z ciekawości, gra tek minie wciągnęła, że bez zastanowienia kupiłem pełną wersje, przeszedłem ją w jeden dzień i uważam że jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mój błąd, WoG wygląda o wiele lepiej niż ToGU. Kurcze, muszę się wreszcie nauczyć, żeby przed napisaniem posta obejrzeć wszystkie materiały związane z grą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś na gamerankings i troche mnie zadziwiły oceny tej gierki. Faktem jest, ze w tym newsie czytam pierwsze konkretne informacje na jej temat. Gdyby tak została wydana w eXtra Grze, albo w CDA kupiłbym napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować