Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra, o której nie wiesz, a która okazała się rewelacyjna

97 postów w tym temacie

Niezła, wciągająca casualówka - jako odpoczynek miedzy poważniejszymi tytułami w sam raz. Przydałoby się wydanie w XK bądz nowym CD-A (bardziej prawdopodobne, pamiętacie Gumboy''a?). Jeżeli pojawi się na polskim rynku, w rozsądnej cenie (20$= ok. 50 złociszy, a to jednak trochę za dużo jak na casual-game), to zastanowię się nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już Chapter I i... to jest świetne! Nie wiem, co to w sobie ma, ale zabawy przy tym co nie miara. Szczególnie ostatni etap, kiedy musimy wydostać się przez komin. Idę grać w Chapter II, bo to strasznie wciąga. ;) A kto wie, może sobie pełną wersję kiedyś sprawię.
EDIT: Jednak nie pogram w Chapter II, bo demo kończy się na pierwszym. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrzeć jak pojawi się na Xbox Live Arcade i PSN :)
Uwielbiam takie gry. Świetna zabawa opierająca się na prostym pomyśle. No i do tego klimatyczna grafika :) coś jak patapony i inne loco rocco :)
Tak się tylko zastanawiam... ile osób liczyła ekipa tego ''garażowego studia''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągam demko i zobaczymy co będzie :) Swoją drogą 20 dolców to trochę jest :P Bo to około 5 dych :P A za to są uznane gry z Topsellersów czy tym podobnych czy nowa promocja cenegi ( 6 gier za 45 zł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na OCD (pozycja w menu, które pokazuje się po wciśnięciu ESC podczas rozgrywki na dowolnej planszy). Zmagania z tym parametrem potrafią znacząco wydłużyć czas poświęcony tej rewelacyjnej grze. Przy okazji, zmiana rozdzielczości możliwa jest poprzez edycję pliku properties/config.txt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dobra gierka. Gdzie można kupić pełną wersje, bo dawno nie miałem takiej frajdy. Nie wiem czemu ale Lemingi mi się przypomniały :)

Tak w ogóle, to da się tego nie przejsć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam zbudować most aby coś się przedostało do celu. Według mnie gra jest jak elastomania i Icy tower, pogra się z wielkim zachwytem przez tydzień i później się znudzi. Może ściągnę demo , na pewno nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 12:30, lukase napisał:

A jest do tej gry spolszczenie?


Prawdopodobnie nie, a szkoda, bo do gry z żelkami w roli głównej na pewno bardzo by się przydało... Fabuła i dialogi będą z pewnością bardzo rozbudowane i szkoda byłoby nic z tego nie rozumieć... A tak na serio - do nauki chłopie! Jeśli naciśnięcie "New game" i zrozumienie kilku prostych słów stanowi dla Ciebie problem, to brawo... Społeczeństwo zrobiło się strasznie leniwe...

Wracając do samej gry. Grałem w Tower of Goo - początkowo myślałem, że to ta sama gra i chciałem przyszpanować, że ja jednak o niej słyszałem ;) Na samą grę prawdopodobnie się skuszę, ale gdy cena zejdzie do poziomu 10$. A może któryś z polskich dystrybutorów pokusi się o wydanie jej w jakiejś taniej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 12:18, Zaitsev napisał:

> http://www.victorygames.eu/Tower-Of-Goo-Unlimited
> Nie dość, że powstała wcześniej, to jeszcze podobnie się nazywa. Polecam.
Towe of Goo to tylko skromny prototyp World of Goo. W WoG-u masz kilkadziesiąt plansz,
fabułkę, trochę żartów. Więc to nie jest darmowy odpowiednik.

OK, ale jeśli się ktoś zastanawia, czy warto, może w wolnym czasie sięgnąć po ToG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 13:57, hehe napisał:

Gdzie można kupić pełną wersje, bo dawno nie miałem takiej frajdy.

"World of Goo jest dostępne także na pecety w kanałach cyfrowej dystrybucji: Steam, Direct2Drive i Beanstalk (Greenhouse wkrótce). Cena to 20 USD"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją uwagę przyciągnął tytuł newsa "Gra, o której nie wiesz, a która okazała się rewelacyjna". W tym rzecz, że o tej grze jednak wiedziałem. Rzeczywiście jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że w Polsce będzie można ją kupić w sklepie lub chociaż w kiosku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm można to porównać do weselszej wersji pontifex''a... stranisznie podobne więc wciągające. Demko przeszedłem odrazu a nad org będę się zastanawiać czy to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować