Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra, o której nie wiesz, a która okazała się rewelacyjna

97 postów w tym temacie

Demo przeszedłem i powiem, że gra ciekawa, ale i tak nie kupię. Z prostego powdu: pewnie gdzieś w końcu bym się zaciął i bym porzucił tą grę ^^

PS: plansza na screenie jest najtrudniejsza w demie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 14:21, Sheloi napisał:

"World of Goo jest dostępne także na pecety w kanałach cyfrowej dystrybucji: Steam,
Direct2Drive i Beanstalk (Greenhouse wkrótce). Cena to 20 USD"


To chyba będzie moja pierwsza gra jaką kupię przez steam`a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaciekawił fragment: "Przy takim wyniku staje ona w szranki nawet z dotychczasowym królem, Legend of Zelda: Ocarina of Time. " Jeśli naprawdę jest taka dobra jak stara Zelda, to zaczynam żałować że nie mam Wii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:39, lawenda napisał:

Mnie zaciekawił fragment: "Przy takim wyniku staje ona w szranki nawet z dotychczasowym
królem, Legend of Zelda: Ocarina of Time. " Jeśli naprawdę jest taka dobra jak stara
Zelda, to zaczynam żałować że nie mam Wii...

Pomijając ten skromy fakt, że The Legend of Zelda: Ocarina of Time ma już 11 lat na karku.

Co prawda nie porównywałbym do siebie tych gier (są troszkę inne) to mimo wszystko niełatwo jest wyrobić sobie taką ocenę. A poza tym World of Goo to gra DRM-free więc dzięki temu poza kolejką wchodzi na moją listę zakupów... na Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA JEST BARDZO FAJNA I CIEKAW

NIE OSKARŻAJCIE MNIE O PIRACTWO TYLKO !!!

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), Windows XP/Vista

Link:
http://xxx
http://xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo zassane, chyba skuszę się na pełną wersję, mechanika rozgrywki jest prosta i zarazem nieziemsko wymagająca. Czy poza kanałami dystrybucji opisanymi w newsie można tę grę nabyć w jakichś Saturnach, Media Marktach czy innych EMPIK - ach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować