Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

To mnie cieszy, po nieplanowanej kilkugodzinnej sesji przy grze mogę sprawdzić newsy bez konieczności nadmiernego grzebania.
I mam nadzieję że wreszcie zrobicie coś z serwerami i ściąganie patchy do gier będzie możliwe a nie 1-7kb/s i nic więcej. Czy tylko na neo+ takie cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 22:10, Piotrek K. napisał:

>>> Daimon_Frey
Zwykly uzytkownik przestaje sie interesowac produktem, gdy 15 tysiecy razy sie o nim
wszedzie pisze. W tym wypadku marketing wywoluje efekt ODWROTNY do zamierzonego ;)


Wydaje mi się że to też zależy od produktu. Zdarzają się rzeczy o których można ciągle czytać, ale to raczej wyjątki :)
Natomiast jeśli występuje sytuacja taka jak piszesz to ja zwyczajnie zaczynam ignorować dalsze teksty, choć zainteresowania produktem tracić nie muszę.
Szkoda że nie ma opcji Ban na niusy o danej tematyce :D

>Ale, ale - jakby poprawili najgorsze bledy /.../

Widzisz, ludzie chcieli się pozbyć różnych gierek i tematów spamerskich to zostały wrzucone do oddzielonego worka. Jak widać na ostatnim spotkaniu gramowym, zieloni przyjęli do informacji trochę uwag :)
Niestety części rzeczy nie da się przeskoczyć od tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy mają problemy ze ściąganiem plików z gram.pl:

Gram.pl służy jako katalog nazw plików z awaryjną możliwością ściągnięcia ich na co-tam-se-chcesz. Ale spójrz jakie to proste : znajdujesz coś na gramie, wklepujesz w google i wyskakuje ci na jakimś repidszare albo innym fajelfroncie. Genialne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 08:13, howereq napisał:

Dla wszystkich, którzy mają problemy ze ściąganiem plików z gram.pl:

Gram.pl służy jako katalog nazw plików z awaryjną możliwością ściągnięcia ich na co-tam-se-chcesz.
Ale spójrz jakie to proste : znajdujesz coś na gramie, wklepujesz w google i wyskakuje
ci na jakimś repidszare albo innym fajelfroncie. Genialne, nie?

Powiedz to uczestnikom konkursu SR2 -.-'' gdzie plik konkursowy znajdował się tylko na gram.pl. Takiego już na googlach sobie nie znajdziesz. Moim zdaniem jedyne co powinno się poprawić na gram.pl to: forum, szybkość działania strony i to ściąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 08:39, Damianuss1 napisał:

/.../ i to ściąganie.


Z tym ściąganiem to w ogóle jakaś dziwna sprawa. Jednym się ślimaczy, inni nie mają żadnych problemów (np. ja).
Może ci co mają z tym problemy, maj ą przy ściąganiu jakieś "wąskie gardło" po drodze znacznie ograniczające transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu... Lepiej by było, gdybyście poprawili działanie GS-ów, głównie informowanie o wpisach u innych, i system zarządzania przez nas dodawanymi grafikami. Pisałem już parę razy do Was w tej sprawie, ale jak widać odzewu brak. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 10:33, Thompson napisał:

Bez sensu... Lepiej by było, gdybyście poprawili działanie GS-ów, głównie informowanie
o wpisach u innych, i system zarządzania przez nas dodawanymi grafikami. Pisałem już
parę razy do Was w tej sprawie, ale jak widać odzewu brak. :\


Na moje propozycje...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13253&pid=113

... dostałem takie odpowiedzi:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13253&pid=126 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13253&pid=226


Tak więc czekamy. Mnie najbardziej interesuje tagowanie newsów w newsroomie (newsy i tak przeglądam z poziomu forum) i ulepszenia GS-ów. Gdyby dali możliwość włączenia struktury drzewkowej, jak na newsgrupach, to też by było dobrze - może wtedy ludzie zaczeliby używać funkcji "odpowiedz", bo teraz jest wolna amerykanka.

[EDIT] i łamanie linków, wrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany, zmiany, zmiany! Lubię, kiedy coś się zmienia, szczególnie na lepsze.
Na razie zbyt wiele nie ujawniliście, ale czuje, że zbliża się moment, kiedy na beta.gram.pl znak zapytania przestanie pulsować. Puki co czekam na część drugą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby nic wielkiego, ale te zmiany mimo iż duże nie są, to i tak ułatwią korzystanie z portalu.

Cieszę się, że będzie więcej możliwości ustawień w newsroomie - dość często tam wpadam, a jak widać na obrazku będzie można sobie go ładnie skonfigurować. Dobrze, że w końcu zmiany dotkną "gorące tematy" - czekam jednak na więcej. Pomijam GramTube i tym podobne, ale bardzo chciałbym, żeby w końcu poprawiono funkcjonowanie Gramsajtów, które wyjątkowo często lubią stwarzać kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż czekam na normalnie działającą wyszukiwarkę i koniec z wylogowywaniem co moment ;/

No, ale to nie koniec zmian i poprawek, więc nie będę na razie narzekał. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obecny wygląd strony głównej jest strasznie beznadziejnie zaprojektowany. Nie ma co ukrywać , że czasami jest to wkurzające , a więc z tym większą ciekawością i niecierpliwością będę czekał na jakieś poważne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te zmiany następują w tej chwili to działanie gram.pl zostawia wiele do życzenia co chwile widzę komunikat "przekroczono limit czasu połączenia" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować