Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

Nawet na Newgroundsie takowego rankingu nie ma, co najwyżej średnia ocena, więc wątpię, żeby był to jakiś rzeczywiście poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W końcu coś się będzie działo ;) Mam nadzieję, że formularza, (który wysłałam) zostanie wzięty pod uwagę ;P O ile ktokolwiek go przeczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 19:32, Findan napisał:

Ja też. Dodałbym też ucinanie wiadomości o odpowiedzi na inny post... (kiedyś się często
zdarzało, teraz rzadziej, nie wiem od czego to zależy...)


Zależy od tego, jak długo udzielasz odpowiedzi na dany post. Jeśli piszesz długą odpowiedź, dłużej masz otwarte okienko z wiadomością, aye? Po przekroczeniu pewnego limitu czasu, w systemie jesteś automatycznie "wylogowany" z trybu odpowiedzi - ergo, Twoja odpowiedź jest publikowana jako nowy post. Ja robię tak, że jak mam długo otwarte okno z wiadomością (i jest to odpowiedź), przed wysłaniem całą treść Ctrl+C, zamykam okno, otwieram ponownie, Ctrl+V i dopiero "wyślij".

Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 18:45, Vilmar napisał:

Albo nad użytkownikami Internet Explorera 6 (22.3% użytkowników sieci, vide: http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp),
którzy zamiast wspaniałego, przebajerowanego .png-a zobaczą jakieś paskudne szare tło ;)


No cóż, ich problem - chcą przeglądać internet, to niech sobie zainstalują przeglądarkę :P.

A co do pomysłów, to wg mnie przydały się jakiś ShoutBox, jako zastępca różowego tematu - żadnego spamu i luźnych pogaduszek, tylko pytania nowych i ogólne:
"-czesć, jestem tu nowy.
- czesć, masz link do regulaminu i nie spamuj."
:P
PS: No i oczywiście możliwość wyłączenia wyświetlania tego SB, żeby znowu się larum nie podniosło, że źle, bo inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te sondy i quizy są potrzebne jak psu łyżka do butów :F Tak jak Dzikq wspomniał, są ważniejsze rzeczy, o którym nie wiem czy wiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Ciekawe to, ale...jakby to powiedzieć:
Staracie się, widzę. Takie miłe innowacje, ale w sumie...Nic nie znaczą. ( muszę trochę ponarzekać). Po prostu takie małe ulepszona. Nic wielkiego. Ale miło :)
czekam na bombę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 20:41, Vojtas napisał:

Zależy od tego, jak długo udzielasz odpowiedzi na dany post. Jeśli piszesz długą odpowiedź,
dłużej masz otwarte okienko z wiadomością, aye?


Do niedawna też myślałem , że tylko od długości czasu pisania posta to zależy , ale nie zawsze tak jest. Sam spotkałem się ze dwa-trzy raz z taką sytuacją , że po zaledwie 4-5 minutach post z odpowiedzi zamienił się w zwykłego posta , ale to chyba tylko zupełnie pojedyncze takie przypadki.

Probos

Dnia 23.10.2008 o 20:41, Vojtas napisał:

Jedyne czego pragnę, to skrócony test na inteligencję w trakcie rejestracji. ;)

Czy ja wiem czy to dobry pomysł. Nie sądzisz , że spowodowało by to zbyt drastyczny wzrost kretynizmu na tym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że są(będą) ankiety. Dowiem się jaki gust mają użytkownicy gramu. Spoko pomysł, naprawdę :D Nie wiem jak wy ale ja mam jakąś taką dziwną fazę jak czytam o ankietach, działają na mnie jak procentowy trunek xD

PS. Te pierwsze to konsola? Hoho. Raczej radio ;]
PS2.Of Topik - Przypomniałem sobie jak ostatnio w telewizji pokazywali policjantów pacyfikujących plantację konopii. Wiecie jak to robili? Stanęli wokół ogniska, które ciągle podsycali zielem. Ciekawie się tam musiała prezentować sytuacja po takiej półgodzinnej sesyjce :D. Normalnie taką z nich miałem "pojarę"(żart słowny, doceńcie to), że szok. Normalnie jakbym tam był, obok tego ogniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:15, Probos napisał:

Jedyne czego pragnę, to skrócony test na inteligencję w trakcie rejestracji. ;)

Tu jeszcze zapomniałem nawiązać do twojego posta: Otóz nie miało by to większego sensu ponieważ powstałby handel odpowiedziami "Dai mi otpowiedźi na szuste, zapłacee!!1111" a pozatym od czego ma sie mądrzejszych kolegów. Ale znów jest bez sensu ponieważ szybko po necie krążyły by poprawne odpowiedzi. Chyba że...chyba że było by losowo, wtedy co innego ^_^ Użytkownicy którzy zrobili za pomocą kolegów i tak wykazali sie rozumem bo się kogoś spytali, czyli jakaś przepustka jest.
Pomysł po części trafny, po części nie, ale do przymyslenia! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:41, Dzikq napisał:

Tez mi wielkie zmiany, po co komu jakies quizy i sondy? Lepiej wziasc sie za inne, powazniejsze
rzeczy.. yhm...


Z całym szacunkiem dla Twojego zdania, ale jeśli Ty nie widzisz potrzeby dla sond i quizów, nie znaczy to, że taką opinię podzielają inni. Jak z resztą widać po komentarzach, pomysł wcale nie jest chybiony. I zaręczam, że inne, "poważniejsze" rzeczy też będą (jakby sondy, obecne na ogólnopolskich portalach o każdej tematyce, takimi nie były).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, nie powiem - interesujące zmiany :)
Chciałbym tylko jeszcze zmian w stronie głównej - mało czytelna, tzn. elementy prócz newsów i flashowej "migawki" są dla mnie w zasadzie nieczytelne, niestety ;/

No i oczywiście - czekam na inne, bardziej "zaawansowane" zmiany :)

Pozdrawiam.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować