Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Karollo1a

Gość ma wyspokie stanowisko, jego avart , ehmmm jest jakis kościsty i zombiasty.
W jego podpisie widac że chce bardzo pormowac swego grama.Jego gram jest ehmmmm....
To tlo wymień je , a jesli chodzi o gry gra w wyważone tytuly jego wpisy sa ciekawę.
Wieć życze samych sukcesów i pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jojti


Z początku myślałem, że to dziewczyna bo nick kojarzy mi się z Jolą :P Po wejściu na GS okazuje się, że to Wojtek mający 13 lat. (pamiętacie antyreklame "cześć! Jestem Wojtek-też mam 12 lat :] ?) Jojti jest dość długo na forum bo ponad rok. Jego GS jest dość często odwiedzany. Nie dziwię się bo jest dość ładny-o ile się nie mylę na tle jest motyw Supreme Commandera. Aha-user jest brygadzistą i nie zaliczył ani jednego degrada-to dobrze :) I znowu muszę to napisać-widzę na statach aż 186 postów w historyjce...hmm...nie kumam co to ludzią daje, że sobie pospamują ale co tam-to jeden z 5 najczęściej odwiedzanych tematów na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za offtop ale może byśmy opisywali jakos chronologicznie czyli w jakiejś kolejnosci a nie każdy tego co chce.
No bo troszke się spamowisko robi wiec ja tak sugeruje nie wiem jak wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothix13

Jak po nicku mogę wywnioskować - jest fanem Gothica. Przodownik, którego awek przedstawia (jak kiedyś pisałem :P) Fishera w średniowieczu...na awku można zobaczyć napis "I''m Gothix/Gothic" ;) Podpis...hmm...nie wiem...to chyba "metaforataka" :P Jest dość towarzyski...co świadczy nam podpis (GG)...Jego twierdza jest otoczona murem na styl gotycki...hmm...jest dwa lata starszy ode mnie - czy to prawda ? Może to taki drugi macior i woli kłamać niż powiedzieć prawdę...szczerze...jeszcze nie zobaczyłem abyś pokazał, że jednak jesteś starszy :P Ma taki sam problem jak ja...a mianowicie jego koledzy (jak i moi) są na wakacjach..:( Posiada X pudło 360 i PieCa...hhmm...twierdza jak była tak jest mało popularna...pozdrawiam i życzę powodzenia w dobrnięciu do brygadzisty !

Ronx

Przodownik, którego kompletnie nie znam (no może tylko z widzenia). Na awku zobaczymy myszkę w akcji. Po wejściu na GS''a ukazuje się napis "Uwaga ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla młodszych osób". Więc nie mogę wejść bo się nie da : Spróbuję w Operze ;) No i proszę...na Operze wszedłem :P Ten user także ma 17 lat. Posiada praktycznie wszystko to samo co ja tylko model komórki się nie zgadza ponieważ ja mam SE J210i :P Jego GS jest mało popularny (znaczy tak średnio na jeża :P) Na trzaskanych postów ma aż 1000+ :P Kończę bo mi się nie chce bardziej rozpisywać :P Pozdrawiam i życzę "avansu" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro
User o tym samym statusie co ja ;) (witam w towarzystwie Przodowników ^^)
Avatar ciekawy, bodaj czapla na nim jest... a może bociek. Nie wiem. Nie znam sie ;P
Cesarro jest patriotą: wskazują na to słowa w podpisie "Kochana Polsko... dzięki za wszystko" Oby więcej takich Userów ^^
Na gramsajcie musi mieć jakieś nieczystości skoro jest on zastrzeżony dla osób młodszych, no ale ja jestem starsza to wbijam...
User pisze o sobie, że jest graczomaniakiem. Lubi Arsenal Londyn (Chelsea Gola!! :P). Wygląda na to, żę lubi Metallice, zamieszcza wiele jej piosenek ;) Na forum troszke dłużej odemnie, ma na imie Mariusz i ma 15 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16
Niegdyś Madia która z niewadomych mi do końca przyczyn musiała założyć nowe konto. Teraz pnie sie w góre niczym ptak, który chce jak najnaszybciej wlecieć w najwyższe chmury. Wygląd wraz z nowym kontem nie zmienił sie, wciąz widzimy barwy jej krakowskiej miłości. Wpisy jakie można przeczytać są szczerą prawdą z jej życia. Stara sie ona w wpisach przepisywac swoje myśli i refleksje na różne tematy. Ma dość zwykłego avatara i że jak powiem nieudanego avatara, ale te rzeczy tak naprawde nie są ważne. Jako osoba jest niezwykle wielką fanką polskiego sportu przedewszystkim w siatkówce, słucha dobrej muzyki (naszczęście żadnego techno - chyba). Jest inteligentna, potrafi sie rozpisać i robi to dosyć często. Ma 25 gram-znajomych a ja jestem jednym z nich :). W koncie Madi statystyki miała imponujące, w obecnej chwili jest dobrze ale troche poczekamy a bedzie tak jak kiedyś. Wypowiada sie bardzo dużo w temacie "piłka nożna" i tam ją najczęsciej widuje. Jest ogólnie bardzo popularną osobą na gram.pl też z tego powodu że jest jedną z niewielu płci pięknych jakie można spotkać. Ogolnie jest to bardzo fajny człowiek- kobieta któr(ą)ego bardzo lubie mimo że różnimy się dość pod względem naszych cech wewnętrznych.
Brdzoo.. pzdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 23:51, Vuko Drakkainen napisał:

mała16
Niegdyś Madia która z niewadomych mi do końca przyczyn musiała założyć nowe konto. Teraz pnie
sie w góre niczym ptak, który chce jak najszybciej wlecieć w najwyższe chmury. Wygląd sajta wraz
z nowym kontem nie zmienił sie, wciąz widzimy barwy jej krakowskiej miłości. Wpisy jakie można
przeczytać są szczerą prawdą z jej życia. Stara sie ona do nich przepisywac swoje myśli i
refleksje na różne tematy. Ma dość zwykłego avatara i że jak powiem nieudanego nicka, ale
te rzeczy tak naprawde nie są ważne. Jako osoba jest niezwykle wielką fanką polskiego sportu
przedewszystkim w siatkówce, słucha dobrej muzyki (naszczęście żadnego techno - chyba). Jest
inteligentna, potrafi sie rozpisać i robi to dosyć często. Ma 25 gram-znajomych a ja jestem
jednym z nich :). W koncie Madi statystyki miała imponujące, w obecnej chwili jest dobrze ale
troche poczekamy a bedzie tak jak kiedyś. Wypowiada sie bardzo dużo w temacie "piłka nożna"
i tam ją najczęsciej widuje. Jest ogólnie bardzo popularną osobą na gram.pl też z tego powodu
że jest jedną z niewielu płci pięknych jakie można spotkać. Ogolnie jest to bardzo fajny człowiek-
kobieta któr(ą)ego bardzo lubie mimo że różnimy się dość pod względem naszych cech wewnętrznych.

Brdzoo.. pzdroo

sorx musiałem dac troche poprawek bo popełniłem kilka jakże głupich drobiazgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

User który jest Brygadzistą a mimo to ani razu nie widziałem go na forum,a co za tym idzie będzie mi ciężko opisać go tak jak by sobie tego życzył itd ;) Ale dla chcącego nic trudnego, no to do roboty... Zacznę od jego nicku, który wydaje mi się bardzo tajemniczy i raczej nie zgadnę co ma oznaczać,na GS''a nie mówi nam zdyt wiele o sobie. Ale z tego co w nim wyczytałem ostatnimi czasy nie ma zbyt dużo powodów do radości... (współczuję,ale ważne ,że gdzieś już się zapisałeś). Jego avek też taki tejemniczy, nie mniej jednak podoba mi się.W opisie, narzeka na kraj w którym zmuszony jest mieszkać i żyć. Może Polska to nie jakieś super ważne państwo w Europie, jednak ja się cieszę z tego, że jestem Polakiem. Dobra koniec tych wywodów ;P Nie mogę ocenić tak ''''profesionalnie'''' tego usera więc ,jednak śmiem twierdzić,że jest on dobrym userem. Życzę mu rychłego awansu na Delegata i pozdrawiam go :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Użytkownik którego znam z dwóch tematów głównie :Sacred-Temat ogólny" i z tematu o rangach, zastanawiam się jak on może pisa tak dużo na forum? Raz widziałem jak jednego dnia napisał ponad 100 postów. Jest delegatem bardzo szybko to osiągnął ja już ponad dwa miechy na to czekam. Sądząc po avku jest zwolennikiem pana Leppera :D Twierdzi że gothic jest najlepszą grą na świecie ( Ja twierdze że to NwN2). To wszystko życzę rychłego awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFSU2.00

Forumowicz ten jest Brygadzistą, jakby ktoś nie zauważył. :] Znam tego użytkownika, lecz nie pamiętam, z których tematów (poza "Opisz poprzednika"). Jego nick świadczy o tym, że lubi grę Need for Speed Underground 2. W maju dał na GSa muzykę Xzibita. ;) Zadziwił mnie jego wpis z końca czerwca, świadczący o jego głębokich przemyśleniach dotyczących religii i filozofii. Ostatnio gra w Scarface''a (ja też chcę!) i Total Overdose - tak BTW, świetna gra. :]
Życzę awansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFSU2.00

Brygadzista, którego widzę na forum po raz pierwszy. Jest na nim ponad 320 dni więc troche to dziwne. Napisał ponad 500 postów, z czego najwięcej umieściuł w soim autorskim temacie o Shogunie. User nie zaliczył żadnego degrada (przynajmniej na razie :P). Jego GramSajt do najpiękniejszych nie należy, odwiedzany jest tak średnio na jeża :] Ma 34 znajomych-dość sporo. Jego nick wskazuje na to, że lubi NFS:U2 a na avku jest jakiś "mangańczyk"-chyba mały Songo przechodzący na "wyższy poziom"-już nie pamiętam jak to się nazywało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

Mój znajomy, jest brygadzista. Często go widze na forum. Lubi zabawy i gry forumowe. Jest troszke starszy ode mnie. Jego nick wskazuje że lubi Xbita (swoja droga fajnie rapuje). NA avku widac słynnego tonego montane (tak to się pisze). GS stylowy ale nic po za tym. Nie miał chyba degrada. W podpisie podaje swój numer GG i komórki, a także zaprasza na GS. W top 50 go chyba nie ma ale pnie się wgóre. Życze szybkiego awansu.

Pzdr. <PJ>

Ronx

Często go spotykam w tym temacie. Jest tej samej rangi co ja czyli przodownik. NA avku widac białą mysz kradnaca ser. Nie ma podpisu. Nick jego jest tajemniczy i przynajmniej ja go nie kumam. Ma PS 2 i oczywiscie pieca a takze MP# i calkiem dobrą komórke. Chyba nie mial degrada. Gramsajt jest całkiem ładny ale bez fajerwerków. Znajomych nie ma zbyt dużo. Chyba lubi serie Grand theft auto (a kto nie lubi? :)
Życze szybkich awansów i duzo zdrowia.

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronx

Przodownik którego chyba gdzieś widziałem , ale nie utkwił specialnie w mojej pomięci ;) User ten posiada unkialny nick ;P Niestety nie potrafię go przekształcić ''''na nasze'''' . Avek też taki zwyczajny. GS jest ładnie zrobiony, widać iż lubi serię GTA (na GS''cie ma kilka filmików z tejże gry). Ogólnie jest to dobry user, oby takich więcej. Podpsi...cóż, nie posiada, nie mam pojęcia dlaczego ale widocznie nie ma czasu tak jak ja na mojego GS''a ;P To wszystko co mogę powiedzieć o kolejnym mało mi znanym userze, życzę mu szybkiego awansu na Brygadzistę - czego oczywiście oczekuje, mam rację xD?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK - nick od razu kojarzy mi się z jakimś dzieckiem Neostrady, ale na szczęście myliłem się. xD User pisze dużo i na temat i... o la Boga! W sto dni 1437 postów ;O Sporo ( jakieś 500) w quizach, ale reszta raczej juz normalnie ;) Princa widzę dużo w tematach, które odwiedzam. Pojawił się ni z gruchy ni z pietruchy w świecie gram.pl i już Brygadzista. Ooo..degradzik z przed czterech dni ;P

User miły, uczynny, tylko tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bartek_kawa

Z początku myślałem, że user nie ma avka ale przyjrzałem się i widzę, że jest lekko zmieniony w stosunku do oryginału :P Jakoś tak mi się zdaje, że nick to zarówno imie i nazwisko ale mogę się mylić ;D Ma 14 lat i opisuje się jako (przyszłego) informatyka lub innego Redmondziste :] Ostatnio grywa tylko w GW (ale przy tej grze nie można się dziwić, że jest jedyna :P) Jest na forum bardzo długo bo aż 651 dni (to chyba od samego początku). Jak na czas spędzony na forum to nie napisał za wiele postów-może nie ma czasu :] Jego GS wydaje się taki zwyczajny ale wcale nie jest brzydki-wręcz przeciwnie-jest ładny i bardzo czytelny :p Jak każdy ciekawy życia człowiek ogląda Discovery i czyta CD-Action :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bartek_kawa

Oto kogo mam zaszczyt opisywać, Kawowego Bartka ;P Wydaje mi się że nick to nic innego jak jego prawdziwe imiei nazwisko, (widać że nie boi się swojej tożsamości xD). Avek jest..hmm...ciekawy, nawet bardzo, jest to przerobiona wersja standsrdowego, otrzymawynego na starcie avka, z taka różnicą że został "potraktowany" gumką w tych i innych miejscach. Taki usmiechnięty "Ktoś" na nas spogląda, śmiem twierdzić że oczy wyglądaj jakby nosił oklury przeciw-słoneczne ;] Teraz zspróbuję wejść na gs''a...Oby tylko nie było tam treści nieodpowiednich dla młodszych osób...Tak, nie ma czagoś takiego, spokojnie weszłem i widzę...Cóż, standardowy,agłowek po lekkiej edycji, naniesiono na niego napis "Kawedish" Nie wiem co to znaczy,z natury leń ze mnie więc nie będę się spróbował dowiedzieć, myślę że to zastępczy nick jest. Jest starszy ode mnie o roczek...Prowadzi stronkę o..kawie?! :D Nie, nie o kawie ale mini ikonka może to nam sugerować, o programowaniu, cóż ja się na tym nie znam, ale na grafice nawet troszkę i niepodoba mi się lay, taki prechistoryczny (bez obrazy0 ;)) Na forum jest bardzo długo, moża nawet i na starym był, ale postów mało, a szkoda bo jakby się lepiej przyłożył to przewodniczącego bym opiywał :D
Oczywiscie, standardowo ktoś mnie wyprzedził...

Ronx

Ot, właśnie on taki szybki, nie ma co robić i opisuje parę/naśie osób dzięnnie...Więc taka rada ode mnie dla Ciebie: Jeden post (ale dłuższy, taki dobry opis, do którego byś się przyłożył) w zupełności wystarczy i jest bardziej ceniony niż 7 standardowych. Usera widzę głównie w tymże temacie, nick, niestety nic mi nie mówi, albo nic che mi się myśleć (ravzej to drugie ;P) Avek - również z niczym mi sie nie kojaży, ot zwyczajny avek, nic na nim nie widzę, pomijając jakieś plamy..Zapewne po powiększeniu wygląda o nibo lepiej ;D
Wchodzimy na sajta...no nie, jednak nie wchodzimy po wita nas ostrzeżenie budzące naszą ciekawość, cóż, 14 mam, mogę wejść? Raczej nie, ale nawej jakbym chciał to nie moge, jakieś poroblemy z Operą mam, przez tydzięń nie mogłm się zalogować na gram.pl a terez nie jest mi dane oglądać zakazanych sajtów ;P
Tyle o nim, bo ponownie ktoś mnie wyprzedzi...

pozdrawiam
Obi-wan Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to czytałbyś regulamin tematu: minimum 3 linijki-ja piszę z reguły 4,5...
Po drugie to nie wolno opisywać 2 osób...
Po trzecie to psizesz, że lepiej napsiać 1 dobry niż 7 zwykłych, ale gdybym nie był Ronxem tylko np. nowym userem na forum to o userze Ronx niczego bym się od ciebie nie dowiedział. Opisałeś mnie tak z miejsca-równie dfobrze mógłbym to samo napisać o tobie nie wchodząc an GS ani staty...może lepiej to TY się przyłóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii

Oj, zawsze ma coś ważnego i ciekawego do powiedzenia. Bardzo lubi oceniać pulpity innych użytkowników. :) Miły i kulturalny, często widzę go na forum. Lubi zmieniać wygląd GS-a. Fan Władcy Pierścieni oraz Gwiezdnych wojen. Można z nim porozmawiać na gg i zawsze się z nim bez najmniejszych problemów dogadać. Zawsze służy innym user''om pomocą. Dobre poczucie humoru też go nie opuszcza. Jest to po prostu bardzo miły, niespamujący użytkownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcinos07
Nie znam gościa więc przejdę od razu do gramsajta. Ma na imie Marcin, interesuje się grami komputerowymi i informatyką, lubi długo siedzieć przed kompem. Jeśli chodzi o gry, to widzę same znane tytuły.Słucha Hip-Hop''u i Pop''u. W ulubionych filmach, też wymienił same znane tytuły. Ma dużo znajomych;/.Przejdźmy teraz do wyglądu sajta... wygląd gs''a bardzo wakacyjny, nawet nieźle wykonany, czytelny i przejrzysty, po logu można wywnioskować, że nie przepada za oprogramowaniem Windows i że woli Linuxa (o ile się nie myle). I to chyba tyle co mógłbym napisać...

Pozdrawiam
Ti-em-Dżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TmJ===>>> Szczerze mówiąc widzę go pierwszy raz na forum choć trochę kojarzę jego nick . Nick jest równie tajemniczy jak mój i raczej z niczym się nie kojarzą . Awatar przedstawia czarno skórego mięśniaka lecz nie widzę jego twarzy po gramsajcie można wywnioskować że jest fanem amerykańskiego hip - hop-u . Na forum jest już ponad 140 dni i do tej pory nie dostał jeszcze żadnego degregada , po jego statystykach widzę że awansik nie długo
go dopadnie . Nie pisze w spamerskich tematach , to jest duży plus . O widzę tu małą usterkę, na jego gramsajcie pisze że jest na forum ponad 30 dni a w statystykach że jest z nami 150dni coś tu nie gra ! A i jeszcze tu widzę że ma dziwnie popularny gramsajt .
No cóż to tyle pozdrawiam i życzę szybkiego awansu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować