Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Vaxinar - pierwszy raz widzę tego typka na oczy:) Własnie awansował na przewodniczącego, widocznie na to zasłużył, kiedyś walczył na wielu frontach w obronie swojej ojczyzny, teraz starszy pan zamieszkujący małą chatkę na wsi, z dala od miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 23:29, Widek napisał:

Vaxinar - pierwszy raz widzę tego typka na oczy:) Własnie awansował na przewodniczącego, widocznie
na to zasłużył, kiedyś walczył na wielu frontach w obronie swojej ojczyzny, teraz starszy pan
zamieszkujący małą chatkę na wsi, z dala od miasta



Widek
Jestem tu nowy i nie za duzo o nim wiem.
Jest wesoły i miły i na pierwszy rzut oka fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 07:40, Ramer napisał:

> Vaxinar - pierwszy raz widzę tego typka na oczy:) Własnie awansował na przewodniczącego,
widocznie
> na to zasłużył, kiedyś walczył na wielu frontach w obronie swojej ojczyzny, teraz starszy
pan
> zamieszkujący małą chatkę na wsi, z dala od miasta


Widek
Jestem tu nowy i nie za duzo o nim wiem.
Jest wesoły i miły i na pierwszy rzut oka fajny



Ramer
nowy i niedoswiadczony:D
nic o nim niewiem:D:D
praktyczny podpis i moze daleko zajśc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Tego zioma jeszcze nie opisywałem, chyba już czas. Jego nick kojarzy mi się z takim ziomem, zwłaszcza z ulic LA, gdzie murzyni jeżdzą cadilacami po ulicach z gantami w rękach. Dość często go widze na forum może robić "drive by", kto wie? lepiej uważać na niego :]

peace homie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modest-Vermin - ładnie zakozaczył chłopak:) Kolejny przewodniczący:) Poza tym bardzo sensowny forumowicz piszący mądre posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak...
Z tego co kojarzę to jest robotnikiem w bajce "Flinstons" (czy jak to było)... :) Domyślam się, że tak naprawdę nazywa się Marek. Widać, że jego idolem jest Chuck Norris. Napewno jego marzeniem jest być takim jak on. Możliwe, że czasami lubi się wybrać na jakąś naprawdę dziką imprezę. Uwielbia jeść wafelki kakaowe. Przyznam się, że poraz pierwszy go widzę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:03, Dziki Marczak napisał:

Widek-tak naprawdę ma na imię Witek, ale lubi widły.


Dziki Marczaku... Mam cie zniszczyc?:) czytaj podpisy !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:30, xywka 1 napisał:

widek-delegat, fajny i udziela się w wielu znanych tematach.POLECAM!!!

Albo mi sie wydaje, albo mister xywka ma jakieś naleciałości z korzystania z Allegro bo reklamuje swoich poprzedników niczym dobrych kupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky - propagator korzystania z forumowej szukajki i zdrowego odżywiania się;) Od niedawna członek eksluzywnej grupy delegatów ;) Jest wszędobylski, wypowiada się na wiele tematów (poprawnie). Przywódca powstania kwietniowego na forum. Trzeba nam więcej takich forumowiczów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:32, rolek85 napisał:

Widek czyżby miał na imię Wacław ??? :) Jego ulubionym zajęciem jest zbieranie mleczyków
na łące gdzie się pasą zające :)


rolek85-ma rolki-i 85 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:32, Hubi Koshi napisał:

Albo mi sie wydaje, albo mister xywka ma jakieś naleciałości z korzystania z Allegro bo reklamuje
swoich poprzedników niczym dobrych kupców.



hi,hi...powraca humor Hubiego! nie to tylko takie żarcikowe powiedzenie że nie mam nic przeciwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znam dzikiego bo jest od niedawna ale mimo że udziela się w wielu tematach to nie wykazuje się za bardzo...
na razie nie mam o nim opini może później...
ale jedno na "plusa":robotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xywka1 Jego xywka jest najbardziej nie do odgadnięcia na forum. Ale, że mam dojścia to wiem jak ma na imię...Onufryzy :) W wolnych chwilach zajmuje się grą na trawie zerwanej z ogródka przy domu :) Brał czynny udział w powstaniu Styczniowym, które miało miejsce 22 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Immortal 1 Weilki fan Spice Girls ma ich wszystkie płyty które wydały. Dodatkowo lubi wychodzć do ogródka i podlewać kwiatki benzyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować