Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

hunter22 łowca, lubi polowania i film Obcy. Nie widziałem go bardzo często na tym forum, ale jest już delegatem więc spędza na nim dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ShadowG - jest na mojej liście w rankingu ulubionych forumowiczów. Przodownik, jak ja ;p. Lubię Go, czasem siedzimy na tych samych tematach ;). Wcześniej mieszkał w Ameryce, a dokładniej to w domku polnym, gdzie miał laptopka i oczywiście internet. I tak oto mamy Przodownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Lubi jak ktoś go opisuje,sproboj wpisać w tym temacie komentarz po jego wpisie(nie opisując go) a spodka cię kara cielesna( Wiecie betonowe buciki ciażą niewyobrażalnie) Jest fanem strategi, dowodcą triady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 19:15, Darkstar181 napisał:

>

Lubi jak ktoś go opisuje,sproboj wpisać w tym temacie komentarz po jego wpisie(nie opisując
go) a spodka cię kara cielesna( Wiecie betonowe buciki ciażą niewyobrażalnie) Jest fanem strategi,
dowodcą triady.




Darkstar181
jedyny na forum typ spod ciemnej gwiazdy...
Liczba 181 oznacza ilośc zabitych osób w ciagu 2 sekund.
Delegat wiec Sam Fisher czuje przed nim respekt:D
(respect of me homie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGga MiLy - Miłosz, lat **, Przodownik, mieszka w mieście. Lubi forum i na nim się wypowiadać, siedzi w temacie takim jak np. "Opisz poprzednika - zabawa". Całkiem fajny :). coraz częsciej Go widze. Łowi ryby i myśli, że z teog utrzyma kasę na życie, ale taka mała porada od wasiziego to nie próbuj tego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 19:43, Widek napisał:

Wasizi - ostatnio czesto zauwazam jego posty, jest calkiem spoko, za dobrze go jednak nie znam

Widek- widzi wszystko, nic nie ukryje się przed nim( oczywiście oprócz mnie i darkstara:) . Delegat, więc spędza tu dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ShadowG - znam Go dobrze i już włączyłem w mój gang Triady ;). Jest cieniem każdego, idealny agent, potrafi wyropic wszystko i wszystkich. W agencjach ma przodomek, taki jak nick tutaj. Nigdy nie był złapany, nigdy nie widziano Jego zdjęcia, żadnych odcisków palców itp. Chłopak nie do złapania ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chłopak

Dnia 07.04.2006 o 19:48, Wasizi napisał:

nie do złapania ;p.

Skąd wiesz, że chłopak!? Za to, że mnie zidentyfikowałeś na oczach tysięcy, naślę na ciebie bandę Lemingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
ShadowG na forum spędził już trochę czasu,zaczynam lubić gościa, jest jak cień,ale on po zmroku nie znika... jest niczym kot ktory w dzień jest spokojnym zwierzątkiem futerkowym po czym w nocy zamienia się w łowce... Nowy nabytek moich brygad. Koniec świata przeżyją mutanty ,ja ,i on :)

Poważnie najczęściej widuje go na forum wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny władca piekieł i nie tylko. To on spowodował katastrofe w Czarnobylu, oraz bawił się młotkiem i Uranem w Hiroszimie i Nagasaki, popełnił podstawowy błąd zapraszając Chucka Norrisa na impreze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubi Koshi - Delegat, czyli wyjerzdża na delagacje, nie bede opisywał jego, tylko jego delegacje: Ubrany w czerwony kapturek na rozkaz moderatora, stoi przed drzwiami. Wyposażony w granatnik ręczny, "butelke z wybuchem" i "dwulufową wypalnicę" ;). Gotowy do dyplomacji jak i przemocy, wyszkolony w samym CSGP (Centrum Szkolenia Gram Pl). Trenował z samym moderatorem (nie mogę powiedzieć jakim), jak i z Chuck''iem. Huni Koshi nigdy nie przegrał - 32 walki wygrane, 2 zremisowane (spójrz wyżej (jak ktoś nie załapał to: moderator i Chuck)) i 0 przegranych, rusze w drzwi na następną "delegację".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 20:03, Wasizi napisał:

Wybacz Hubi Koshi, ale się spieszyłem i mam parę błędów ;).



Wasizi
Spox ziom,cos mówił ze łowię ryby ale po ostatnim wypadku skończyłem z tym(JOKE)
przodownik czyli taki jak ja ale inny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGga MiLy - zaraz pójdzei oglądać film Mumia Powraca jak ja, ale aj oglądam za plecami (ale mi się to udało). Lubie Go, tylko mi powiedz dlaczego taki nick?

PS: nie zapomnij o opisie poprzednika ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi-spoko gosciu który z tego co ja widze się czesto wypowiada bez przyczyny przeciez nie jest przodownikiem a tak wogóle to lubi grac w różne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phelela. Jeden z "najmniejszych" uczniów w swojej byłej klasie :) Obecnie nie wiem jak jest. Napisał, że mnie lubi. Nie wiem dlaczego, ale się nie dopytuję. Każdy ma swoje tajemnice. I w to nie wnikam. Narazie Obywatel. Albo zwnou Obywatel :) Nie wiem, nie śledziłem Jego wypowiedzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishWerewolf
Jest adminem strony Osadników. Bardzo lubię tą grę, a strona zarazem bardzo mi się podoba.
Miły gość, ale dawno z nim nie gadałem, Delegat - pewnie czeka na nowy tytuł.
Chyba nie lubi jak się o nim mówi polski wilkołak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Religijny towarzysz wyjątkowo mocno broni swojej wiary i przekonać, to sie chwali. Poza tym twórca jednego z moich ulubionych temató "Manga i Anime". No i jeden z Przewodniczących czego oczywiście komentować potrzeby nie ma :-] To mówi samo przez sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować