Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

kolos12

Nigdy sie z nim nie zetknąłem na forum, być może dlatego że nie ogarniam wszystkich wątków ;) Sądząc z awatarka jest zagorzałym zwolennikiem robót drogowych w naszym Polskim klimacie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolos12 ---> Nowy na forum, uwielbia machać łopatą. Jest kolosalny, dlatego musi spać w ogródku, bo w domu sie nie mieści. Kiedy pada deszcz, śpi w pobliskim magazynie papieru toaletowego. Ma tak olbrzymie głośniki, że jak słucha muzyki, to sie Statua Wolności trzęsie. Ma 12 lat, i zastanawia sie, jak dużego ogrodu będzie potrzebował, kiedy dorośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carl92 znany na forum do niedawna od nickiem Filip92, ogólnie na forum dawał się czasem modom we znaki, jest niepełnoletni, to jego drugie wcielenie i może wykorzysta je lepiej niż poprzednie, bo grzeczny to on nie był... ogólnie udziela się w wielu tematach, dużo pisze, czasem za dużo, odnoszę wrażenie, że jest w gorącej wodzie kompany, bo czasem najpierw coś zrobi zanim to przemyśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinus` - niestety nie znam tego forumowicza, nie moge o nim za dużo powiedzieć prócz tego ze zbanowałby 50% ludzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus`- tak wogóle pierwszy raz na oczu widzę tego forumowicza. W podpisie coś tam gada o jakimś andergrandzie, jednak ja tam też jestem i tam żadnego takiego pana nie widziałem. Przypomniało mi się!! To jest ten co tam tak strasznie spamuje. Był kiedyś w mojej sekcie, jednak dał się przekupić jakimś bluźniercom. :P Zapalony z niego wizytówkarz. Nie chodzi tu oto, że dużo je robi, ale o to, że je zbiera i podpala. Zauważyłem ostatnio, że mają się z Widkiem ku sobie. *

* chodzi o spamowanie w andergrandzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky wielki spamer Andergrandowy, większy ode mnie, pisze, że jest martwy choć niby się odzywa...może to duch? stan psychiczny jego umysłu doskonale przedstawia jego avatar, ostatnio chodzą słuchy, że wdał się w romans z pewną Panną P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky - jeden z najwiekszych spamerow andergrandu, pisze nieprzyzwoite rzeczy, czasem tak oblesne ze musze wychodzic z kanału ;/ Niby mlody (12lat) ale pisze o takich rzeczach o jakich mi sie nie snilo (a mam 31 lat) Ostatnio podkochuje sie w pewnej forumowiczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 19:14, cinus` napisał:

chodzą słuchy, że wdał się w romans z pewną Panną P.

To nie moja wina, że chodzą takie plotki, a na domiar złego jesteśmy do siebie podobni i się coś ludziom pomieszało. :P Ja nie chce tu wytykać palcem kto jest w stanie dla emotikonki oddzielną linie w andergrandzie dać. :P

Widek- cóż ja nie chce przypominać kto w dyskusjach w andergrandzie wrzuca na główny temat takie rzeczy, że jakby to ktoś z zewnątrz zobaczył to wolę nie mówić co się działo. Jesteś człowiekiem dla którego cenzura nieistnieje ty bezwstydniku! Nie chciałbym tu nikomu zaglądać do metryki, ale ktoś tu chyba dwukrotnie skłamała orzekając wiek. Wiesz co Ci powiem? Wchodzisz na ten nasz kanał i dajesz nam jakieś linki do tych swoich piosenek i myślisz, że nam się one podobają? Skąd! Po prostu mówimy, że brzmią ładnie żebyś się nam nie popłakał. Ty jako pierwszy zdradziłeś moją sekte dla mixa! Co prawda w oczy kole? Myślisz, że ja nie wiem co się u nas na kanale kroi z Tobą w roli głównej? Nazywasz mnie dziwakiem, ale największe cudaki to piszą do Ciebie na gg. :P

P.S. To wyżej to był taki agresywny rodzaj opisu jakby nie było. Po prostu dwójke tych panów dobrze znam i wiem, że nie będą w stanie mi nic zrobić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cybekziom(robotnik) to prawdziwy ziom choć niewiele ziomów go zna w tym i ja:) Przeprasza, że jest nieaktywny z powodu braku czasu. Chyba dostał degrada, ale być może się mylę. Chyba spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcinos07(przodownik)na awku ma Aragorna z Władcy Pierścieni ma dwie maksymy które widnieją na jego podpisie. Dużo go widzę, jest to fajny forumowicz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avaloin67
jest Przodownikiem ma 12 lat(podobno)ale możę mieć też 67, ma w avku tego starucha z MGS ,jego imie to Wojtek i żyje radośćią Optymista widać :) spoko gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91

Pierwszy raz (chyba) widzie Go na forum, jest brygadzistą więc chyba długo jest na forum, w podpisie ma swój numer GG więc (chyba) lubi poznawać nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować