Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2006 o 14:03, rick90 napisał:


> CZY ZGADZACIE SIĘ ZE MNĄ ŻE OBRAZIŁ MNIE I ZŁAMAŁ REBULAMIN ???

Wielu ludzi pisało co w tym rodzaju i nie wiem dlaczego tylko ty uważasz to za obrazę. Traktuj
ten wątek jak zabawę a nie jak dokładny opis twojej osobowości. Poza tym czego można się spodziewać
po Punisherze w avku? :P

Ale to Ty chyba nie zrozumiales jego wielkiej ironii, heheh ;)

ps. opisujcie ricka, sorki za OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 13:52, Grzyb8 napisał:

> Grzyb8
> Przodownik. Jest Założycielem i Szefem GKM, czyli Grzybkowego Klanu Morderców.
Ówże
> Klan zajmuje się buszowaniem po internecie i szukać potencjalnych ofiar swoich parapsychonormalnych

> wyczynów. Poszukje Ich CIA. Liczba 8, to liczba Grzybków, które pracują w tym klanie.
W podpsie
> ostrzega forumowiczów, że jest szalony i może na nich napaść w najmniej niespodziewanym
momencie.
> Uważajcie, drodzy userzy!
>
> {Ostatnio zostałem potraktowany ignoracyjnie (brak opisu...), więc liczyłbym na bardziej
wyczerpujący
> opis, i proszę wszystkich bez wyjątku, aby się rozpisywali i nie pisali "co drugiego posta".

> Wiem, że i tak nikt nie skorzysta z mojej rady ;), lecz trzeba próbować (w moim wypadku
po
> raz -enty)}
Hej koleś,chce ci coś powiedzieć : NIE DOSĆ ŻE MNIE OBRAZIŁEŚ TO JESZCZE MóWISZ ŻE JESTEM MORDERCĄ
!!! OBRAZIŁEŚ MNIE BARDZO......Mówisz że poszukuje mnie CIA,że jestem szalony.Co ja ci zrobilem??
A w ogóle złamaleś zasady. NIE JESTEM RZADNYM MORDERCĄ !!!
Zachowałeś sie okropnie i na dodatek bardzo mnie obraziłeś traktując mnie jako morderce.Szanowni
forumowicze...CZY ZGADZACIE SIĘ ZE MNĄ ŻE OBRAZIŁ MNIE I ZŁAMAŁ REBULAMIN ???

rolek85

Raz go już widziałem....widać że lubi piwo Żubr ;D Jest brygadzistą.Ma w awatarze uśmiechniętą
buzię.Fajny koleś



A mnie ile razy tak opisywali ja to tylko uwazam za zabawę nie ma sie czego gniewać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Tak samo jak ja ma stopień przodownika, co oznacza, że na forum nie jest zbyt długo. Jak sama ksywka wskazuje, ma na imię Adam, a jego nazwisko zapewne zaczyna się na literę "k". W avatarze ma logo z gry Gothic, a w opisie numer gg. Adam jest wielkim fanem metalu, tylko ten gatunek muzyki potrafi do niego przemówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

des1og- Jest przodownikiem i mówi że jest troche na forum , moźe racje ma nie ingeruje :) Ma nadal w awku jakiegoś krzaczastego kolesia (manga bleeeee ....) w podpise ma jakiś cytat "Wojna , woja nigdy się nie zmienia " w olkowym to było tłumaczeniu. I podaje swoje gg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 ---> Ma na imię Szymon, i ma 77 lat :) Psychodeliczny morderca w czerni, znany również jako Ponury Shniwiash. Jego ulubione bronie to kosa i SMG. Strzeżcie sie go, drodzy forumowicze, bo olki zbiera swwoje mroczne żniwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę tak. Nieraz podobnie opisywałem róznych użytkowników ;), ale nikt jeszcze mnie tak nie potraktował. Zresztą to jest zabawa, kazdy pisze to co mu przyjdzie do głowy, a czytać opisy radzę z przymrużeniem oka, bo w inny mwypadku psycholog może być potrzebny. El-coyote (post pod Twoim) potraktował Twój post żartobliwie ;). A więc nie masz powodów by się złościć, a jak masz to opisz mnie teraz. Tak teraz. W dowolny sposób.
Adam k. Avatar z jakimś wytworem wilkopodobnym. Lubi jeść konserwanty, bo według Niego są zdrowe i dzięki nimi żyje się dłużej. Od wczoraj należy do SK, prościej - Smakoszy Konserwantów. Jest to organizacja międzynarodowa. Sam hoduje parę kleszczy w razie wypadku jak ktoś będzie źle zachowywał się w Jego domu. Przodownik, co jest oczywiste i bardzo łatwo zauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91(Brygadzista) urodzony w 1991 roku, na imię ma Michał, podaje swoje gg, otwarty na nowe kontakty i prosi nas by Gandalf był naszym przewodnikiem. Ogólnie spoko forumowicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

avalon67


ma zapewne 12 lat. jest przodownikiem. zyje radością pisania na tym forum. ma na imie wojtek. ma zapewne cos wspolnego z Laboratorium Komputerowym AVALON. Pewnie lubi grac w gry z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carl92 - forumowy robol, zmienia nicki i avatary jak rękawiczki, dzisiaj to już 666 avatar z rzędu w tym tygodniu. Lubi Gothicy, Far Crye i te inne, ale wszystko okraszone klmatem Częstochowy. Dawniej Filip92.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote ---> Jest to skrót od jego imienia. Tak naprawede to zwie on sie El Grande-Puerto-Czikita Coyote del von Bananas. Jest to słynny łowca kurzotwarzołaków, grasujących w okolicach jego domu (Mexico). Ubrany w zielono - różowe spodnie, dodające mu charyzmy, najpierw zagaduje swoje ofiary, a następnie zabija je suszarką. Jako trofea upodobał sobie ogony (szczególnie ludzkie), które w domu wiesz nad nocnikiem. Niedługo kolejna część historii Boba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis – na forum od 33 dni i już jest przodownikiem – widać, że aktywny. Według statystyk lubi World of Warcraft. W avatarze ma yodę – może lubi Gwiezdne Wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krakers ---> Ma na imie Krakers i ma 15 lat. Prawdopodobnie jest papugą i cał czas krzyczy "Daj krakersa!" Myśli, że na forum jestem dopiero miesiąc (lol). Wpisz sobie FireSniper w statystykach ;] Nie tak trudno przecież chyba przeczytać czyjś podpis, co nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 17:10, Avalon67 napisał:

Krakers15(Brygadzista) lubi krakers, ma chyba 15 lat


Dokładnie to 16 lat. Mam 16 lat, nie 15!

Dnia 11.09.2006 o 17:10, Avalon67 napisał:

i twierdzi że złoto to nie karaluch, chyba
spoko forumowicz, choć niewiele go widzę:)


Tu się mogę z tobą zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować