Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Cesarro


Zacznę od tego że jest moim znajomym z IRCa.
Jest robotnikiem czyli od niedawna przesiaduje na forum (i nie tylko),Ja też nim byłem ale niestety dostałem degradacje :(.
Awatar to bohater na koniu.
Jego nick kojarzy mi się ze średniowiecznym imieniem Cezar.
Wchodzę na jego GramSajt i od razu widzę jakieś obrazki (w tym jego awatar).
Na tle GS ma jasno-niebieskiego smoka (chyba chińskiego,bo na zupce chińskiej widziałem) na ciemno-niebieskim tle.
Ogólnie to jest przedni i fajny.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś chwilę popatrzał to byś stwierdził, że Cesarro już został dawno opisany a teraz czas na opis xbit71. Czytaj wszystkie posty a nie szukaj tylko qmpli których możesz opisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:31, tykus napisał:

A jakbyś chwilę popatrzał to byś stwierdził, że Cesarro już został dawno opisany a teraz czas
na opis xbit71. Czytaj wszystkie posty a nie szukaj tylko qmpli których możesz opisać!

dobra dzięki za upomnienie.
PS.Poza tym piszę się kumpel a nie qmpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

Ten osobnik wyprodukował świetny batonik o nazwie X Bit ! Chce tym samym pobić swojego konkurenta 3 Bita. Nie wiem czy mu się to uda, bo póki co zdołał wyprodukować zaledwie 71 sztuk tego batonika. Na straży jego produkcji stoi jakiś straszny potworek trzymający potężny topór (zręczność: 24, siła: 30, obrażenia: 45-51 HP). Tak więc nie narażałbym się na wycieczkę po jego zakładzie, bynajmniej nie karnym. ;) Ale jakby ktoś chciał jego adres jest podany w podpisie, a raczej oficjalna strona internetowo-gramowa firmy. Zatrudnia kilku robotników, lecz sam jest dopiero przodownikiem w firmie. Ale pewnie oczekuje awansu.
W przerwach między rozkazywaniem swoim podopiecznym słucha hip-hopu. Amerykańskiego ...

A serio: Dość nowy gramowicz, którego widuję relatywnie bardzo rzadko. Tak, więc opinii sobie o nim nie wyrobiłem, ale skoro ma już przodownika, to znaczy, że się przystosował do grampeelowskich warunków klimatycznych i teraz będzie wspólnie budował tę atmosferę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szerszeń45
jest przewodniczącym tak jak ja chociaż pierwszy raz go widzę. W awatarku ma szerszenia tak samo z resztą jak w nicku. Możliwe że ma 45 lat lub urodził się w 45r. nic więcej o nic nie wiem. pisze długie posty co bardzo podoba się moderatorom. Ogólnie to chyba spoko forumowicz życzę mu awansu i powodzenia na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990

Nie znam za dobrze tego forumowicza. Szkoda... Wiem jednak, ze jest o rok młodszy ode mnie, jest przeciwnikiem aborcji, po awatarze sadząc lubi filmy animowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sithek

Po nicku hmm...można wywnioskowac że lubi bardzo siedzieć (Sit) i pić hektolitrami (hek ;)) Lubi mangę (awatar) I zbytnio nieznam go zbyt dobrze a ogólnie widzę go może z 2 raz. Nie umiem się dostać na jego GS więc więcej nie opisze go...POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Prawdopodobnie przyszedł na świat przez cesarskie cięcie. Lubi być nazywany per Cesarz albo Miszczu. Lubi jeżdzić konno, ale tylko wtedy, gdy jedzie do kogoś w odwiedziny. Uwielbia pić wodę ineralną, ale niegazowaną - muszą być mikroelementy wapienne. Wnioskuję, że mieszka gdzieś w Krakowso-Czestochowskich okolicach, bo tam jest najczystsza woda - dla niego i jego konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wieśniakoo
jego ulubioną dyscyplina sportu jest salto nad korytem oraz biegi wokól stodoły i rzut widłami w koguta:)
widzę go po raz kolejny. uważa się za nieomylnego choć ja się mylę i uważam go za omylnego. Ma fajny awatar i nick. Spoko forumowicz. jest przodownikem podobnie jak ja. pozdrawiam go i życzę mu powodzenia w dlaszym pisaniu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990 hemmm... Jest jeszcze przodownikiem, jest tu 270 dni, lubi rozmaite forumowe zabawy typu Opisz poprzednika (to nie reklama) czy Słowna zabawa lub Zagadki. Ma w avatarze sitcha śmiejącego się ( :> ). Obólnie napisał dużo postów jak na przodownika. Pisze z bezsenem/sensem lecz krótko więc nie możemy podziwiac pełni jego talentu. Na gramsajcie ma bardzo dużo rozmaitych rzeczy (powodzenia w tworzeniu!!) Ogólnie bedzie z niego dobra brygada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieloonnyy

Lubi kolor zielony i Warcrafta 3 (awatar), lubię go bo czyta CDA :) Lubi SF (tło na gs, matrix) gra w RPG (kolejny powód żeby go lubieć) mieszka niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego (mam tam znajomego)

Jest o dwa lata młodszy odemnie (rocznikowo)

Pozdro i życze awansów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro
Zajeżdża mi rzymem (węch, węch...):p
Nasz świeży forumowicz już ma ambicje przywódcy...oby tylko się nie przeliczył;* dorobił się niedawno statusu robotnika jak i własnego gramsajta...zapewne ma rozdzielczość mniejszą od mojej gdyż widzę bardzo brzydkie niedociągnięcie, związane z tłem. Posiada już sporo wpisów co niestety nie przekłada się na jakość;p tak samo ze znajomymi...większość to "te" noobki...ale chyba pasuje do nich skoro tak bardzo uwielbia historyjkę |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up
Zakręcony człowiek, który jest na gram jakieś 24 razy krócej ode mnie. Z jego GS dowiedziałem się, że grywa w CS, co zdradza jego anty- bądź pro-terrorystyczne zainteresowania. Jego marzeniem jest najprawdopodobniej błyszczący w słońcu Glock bądź zakurzony Kałasznikow. W związku z tym, na co dzień nosi pewnie kominiarke lub ciemne okulary. Bardzo lubi pisać posty, których popełnia średnio 11,87 pp/dzień. pp - popełniony post
Kiedy komuś coś obiecuje, nie mówi niczego w stylu "Jasne, ze to zrobie". Kwituje to krótkim i jakże konkretnym "Word!" ;)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krozin

Zbyt wiele to ja o tym Panu nie napiszę, a z dwóch bardzo prostych powodów. Po pierwsze nie znam go (jest nowy na forum),a po drugie na jego gramsajcie nie ma nic godnego uwagi. Szkoda, coś jednak napiszę. Jego podpis nic, a nic mi nie mówi, może jest związany w jakiś sposób z jego ksywą? W avku ma husarza (znaczy się patriota). Jego gramsajt jest bardzo nieciekawy, pierwszy wpis to chyba jakaś pomyłka, następne dwa mają już jakiś sens (szczególnie drugi). Jak na razie w żadnym temacie nie wypowiedział się więcej niż jeden raz. Życzę powodzenia na gram.pl (i nie tylko)!!!

Serdeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 10:24, grand10pelu napisał:

Serdeczności


grand10pelu

Tego forumowicza widzę nie pierwszy raz, ale chyba i nawet go opisywałem, a drugie ale, że już wtedy miał brygadzistę, a ja go doścignęłam - więc chyba trochę przystopował. To koniec o moich doznaniach czas na niego. zaczynając od avatarka - po którym go rozpoznałem - to jest to motocykl - pojazd ucięty do połowy, ale da się rozpoznać, którego raczej nie zmienił. Dalej nick - pierwszy człon to grand10 - przypomina może skrót od podziemia dziesiątego - to chyba gdzieś daleko :D dalej jest pelu to raczej jakiś hip hopowiec typu pele - albo o zapomniał i miał być opel for u czyli opel dla ciebie - ale może następnym razem zgadnę prawdziwe znaczenie - poczekamy zobaczymy. Kolejną żeczą do opisania na miejscu jest podpis pod postem - czyli bardzo długi podpis, a jest taki "grand_pelu@tlen.pl \ fan strategi wszelkigo typu i rodzaju\ My real nickname is:Grand Pelu nr 10\ ten który mam na forum to wypadek przy pracy %))))\Jeżeli większe znaczenie ma dla Ciebie treść niż forma zapraszam na swoejgo gramsajta." - wszystko wytłumacza, ale ma parę błędów, a w nich m. in. wszelkigo - raczej wszelkiego i wytłumacza - nie wiem co to oznacza, ale chyba chodziło o tłumaczy. I to na tyle o tym co widoczne.
Dalszą częścią będzie opisany sajt na którego serdecznie zapraszał - więc wchodzimy - i widzimy ważną dla mnie rzecz - dobra już tłumacze zainteresowania i rok produkcji mamy bardzo podobny - więc może się kiedyś zakolegujemy - a tu fantastyka różnego typu i stare dobre gry - dalej już nie będę się za bardzo rozpisywał, więc powiem krótko. Chłopak bardzo lubi recenzować gry i udzielać się na forum gram.pl więc czekam na opis i to na razie na tyle. Także wszelkie serdeczności i powodzenia w grach =P - dnr ( do następnego razu )

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Los sprawił,że opisuję go poraz drugi.Ale zaczynajmy.Zmienił swój awatar,który przedstawia jakąś postać,nietety nie wiem jaką.Lubi powtarzać łacińskie sentencje,prawdopodobnie interesuje się kulturą starożytną.Podaje aż trzy formy kontaktu:GG,e-mail i Skype.Popisuje się słowami:Ave!(łacińskie pozdrowienie) i Lucas(może ma na imię łukasz?).Powinno wystarczyć.
Ps:Sorry za imię z małych liter,ale inaczej nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2007 o 13:58, Lisun napisał:

Ps:Sorry za imię z małych liter,ale inaczej nie można :(


Jak to nie można?? ja mogę - Łukasz - to straszne, a i proszę o pisanie dłuższych postów strasznie zachęcam - bo takie jedno czy dwa zdania tylko psują ten temat - dosłownie
Ale nie myśl, że akurat twój był taki straszny - widziałem gorsze - ale także staraj się pisać więcej to ładniej wygląda i bardziej dowartościowuje dla opisywanego :D

a i właśnie dlatego, że nie wiesz prawie niczego o mnie nie mogę dodać cię do znajomych, bo się kompletnie nie znamy - może innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Hmmm... Będzie standardowo...
Z góry uprzedzam - nie znam tego forumowicza. Ba! Nawet go nie kojarzę. Ale to raczej moja wina - większość czasu spędzam w dość wąskim gronie tematów... Ale cóż. Po kolei. Zacznę od wypuszczenia moich macek aby zdobywały informacje i...
Lubi brać udział w różnorakich grach forumowych. Prawdopodobnie ogląda "Lost". Hmmmm.... Ekolog? W każdym razie dość ekologiczny...
Proszę nie pytać jak to robię - i tak nie powiem :)
Teraz jeszcze coś od siebie. A właściwie od ostatniego posta. W avku ma ciężarówkę. Nic mi to nie mówi, ale warto zauważyć :) Lisun? Interesuje się lisami? Echhh... Szcerze? Nie wiem co jeszcze. Wyszedłem z wprawy :)
W każdym razie pozdrawiam i życzę awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnic


Widzę go na forum 1 raz...po nicku widać że jest tajemniczy a po awatarku że jest dość złośliwy :P.lUBI TAK JAK JA gothiki. Jest o 3 dni starszy odemnie (tylko o miesiąc chodzi) a rok ur jego nieznam. Jest wiecznie znudzony i na forum od 30.pażdziernika 2006 napisał 767 postów...co więcej o nim...chyba nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować