Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 19:30, PRINCE JANEK napisał:

temek

Niełatwo będzie mi cię opisać gdyż nie posiadasz GS''a ale nowych rzeczy próbować trzeba :)
Więc user jest Brygadzista jak i ja ^^ Podpis "I''m what I''m..... " z Anglika jestem słaby
ale spróbuje przetłumaczyć "Ja jestem co? Ja jestem...". Temek cóż ten nick oznaczać może hmm
być może To taki remix imienia Tomek? Na avku jakaś twarz której z niczym nie kojarzę. Na forum
"tylko" 100 parę dni :) Zero degrada. Średnia dość wysoka. Wypowiada się w tematach typowo
sportowych lub też quizach także sportowych. Założył jeden temat i napisał ponad 500 postów.
I to na tyle. Życzę WT lecz najpierw delegata.

Pzdr. <PJ>

Prince Janek

Lubiany user przez wielu gramowiczów, nawet przezemnie. ostatnio zmieni sobie wygląd gs, a w tym momencie ma motyw gta. Gs mi się bardzo podoba, ładnie dobrane kolory itp.Niedawno dostal awansik :) za co mu gratuluje.Lubi gry wyścigowe bardziej z tego co wynika!
W sumie fajny gramowicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:40, dawiddawiddaiwd napisał:

> temek
>
> Niełatwo będzie mi cię opisać gdyż nie posiadasz GS''a ale nowych rzeczy próbować trzeba
:)
> Więc user jest Brygadzista jak i ja ^^ Podpis "I''m what I''m..... " z Anglika jestem
słaby
> ale spróbuje przetłumaczyć "Ja jestem co? Ja jestem...". Temek cóż ten nick oznaczać może
hmm
> być może To taki remix imienia Tomek? Na avku jakaś twarz której z niczym nie kojarzę.
Na forum
> "tylko" 100 parę dni :) Zero degrada. Średnia dość wysoka. Wypowiada się w tematach typowo

> sportowych lub też quizach także sportowych. Założył jeden temat i napisał ponad 500 postów.

> I to na tyle. Życzę WT lecz najpierw delegata.
>
> Pzdr. <PJ>
Prince Janek

Lubiany user przez wielu gramowiczów, nawet przezemnie. ostatnio zmieni sobie wygląd gs, a
w tym momencie ma motyw gta. Gs mi się bardzo podoba, ładnie dobrane kolory itp.Niedawno dostal
awansik :) za co mu gratuluje.Lubi gry wyścigowe bardziej z tego co wynika!
W sumie fajny gramowicz!


Dawiddawiddaiwd

Znany przeze mnie gramowicz najbardziej na tym forum, a to dlatego bo bardzo często bierze udzial w quizie spellforce i nie raz pisze jeden po drugim poscie po nim. jego wyglad gs jest nawet fajny, przedsawiający yu-gi-oh, ale dokładnie to nie wiem. Napisał ponad 800 postów a najwiecej właśnie w quizie spellforce zakon świtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawiddawiddaiwd

Nie znam tegoż użytkownika, ale jego przydługa ksywka zwróciła moją uwagę. Niestety po zapoznaniu się z Jego stronką i statystykami nie mogę o nim dobrego słowa powiedzieć. Przede wszystkim ewidentnie nie potrafi korzystać z wyszukiwarki i narobił nam na forum masę niepotrzebnych tematów. Sam najczęściej udziela się w wątkach oficjalnie zwanych "zabawami". Na gramsajcie chwali się wielkim i doniosłym osiągnięciem za jakie uważa zajęcie pierwszego miejsca pod względem ilości postów w danym dniu. Chciałbym wierzyć, że faktycznie miał wtedy akurat wiele do powiedzenia, a nie spamował na potęgę. Co ciekawe usuwa komentarze spod tego wpisu na blogu - jego prawo, ale wygląda na to że nie ja pierwszy zwróciłem uwagę na jego "dokonania". W swojej karierze zaliczył 1 degrada i nie zdziwiłbym się gdyby był on właśnie za spam. Cóż rzadko opisuję kogoś w ten sposób, ale niestety takie rzeczy rzucają się w oczy i trudno je pominąć. Mam tylko nadzieję, że bardzo mylę się co do niego...

mistrz.zywi0low

Odświeżyłem w ostatniej chwili :) Tego użytkownika również nie znam, ale nic nie stoi na przeszkodzie do opisania. Ma interesujący nick - może to początkujący elementalista? Cóż, o magicznych praktykach świadczyć może również avatar, w którym znajduje się pentagram. Całe szczęście nie w wersji odwróconej. Może zajmuje się pradawną słowiańską magią? Kończąc dywagacje dodam, że na forum jest stosunkowo krótko i nie należy do szczególnie aktywnych użytkowników, prawdopodobnie dlatego też nie posiada gramsajta. A może należy do tych nielicznych, którzy uważają je za zbędny bajer?:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gaax:
Tego pana chyba nikomu przedstawiać nie trzeba ;) Na gram.pl od czasów internetu łupanego...no może już nie tak dawnego, czyli o to kilka miesięcy dłużej niż ja, z tym, że od początku był aktywny. Z jego avatara można wywnioskować, że lubi Simpsonów, lub niezwykle podobał mu się wydany nie tak dawno film pełnometrażowy (przyznaję się bez bicia, że nie miałem czasu obejrzeć jeszcze jednak obiecuję poprawę). Sprawa polska nie jest mu obca o czym świadczy jego aktywność w temacie o polityce, gospodarce i kwestiach społecznych w naszym kraju. W sumie nic w tym dziwnego skoro jest studentem politologii. Jego ulubionymi grami są RPG. Nie udało mi się "rozgryźć" jego nicka, więc być może nie chce żeby o nim więcej wiedziano? Użytkownik wzorowy, a w jego karierze nie znajdziemy ani jednej skazy w postaci degrada. Na koniec dodam, że patrząc w statystyki możemy stwierdzić, że stanowi on, wraz ze swoimi postami bardzo ważną część naszego forum (0,16%)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ko?nik

User, którego na forum pare razy spotkałem lecz nigdy zdań nim nie wymieniłem. Jest przewodniczącym, a to oznacza, że już sporo czasu pisze na forum. Ale zacznijmy od początku: jego nick byłby zwykłym nickiem gdyby w jego połowie nie zaplątałby się pytajnik, nie wiem po co tam jest, może było to zaplanowane, a może przypadkowe, to wie tylko sam ko?nik :) W avku zanjduje się herb klubu Mazovia (prawdę mówiąc nigdy o takim klubie nie słyszałem). W podpisie gramowicz podaje numer swojego gg, więc nie boi się nowych kontaktów :P. Gdy weszłem na jego GramSajta, zdziwiłem się bardzo gdyż nie znajduje się tam nic oprócz loga jakiegoś zespołu muzycznego ?? lub czegoś podobnego. Jako, że na GSie nie znalazłem żadnych wiadomości o ko?niku zaglądłem do statystyk i oto co się o nim dowiedziałem: no więc jest on na forum od 522 dni a napisał 3437 postów. Dwa razy został zdegradowany. Sam założył jeden temat i cztery komentarze. To byłoby na tyle jak, że w GSie niczego ciekawego się nie dowiedziałem.......

Pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temek
Opisywanie użytkownika, który nie posiada gramsajta jest trudne i z góry przepraszam za ewentualne pomyłki - wszak nie bardzo jest jak sprawdzić. Użytkownik prawdopodobnie ma na imie Tomek. A może Tadek? Nie wiem, ale nick kojarzy mi sie tylko z tymi dwoma imionami ;) Podejrzewam, że ma około 16 lat. Dlaczego? Nie wiem. Mam dziwne wrażenie, że jest w moim wieku. Na forum od czerwca, postów ilość jakoś nie powalająca. Od miesiąca cieszy się statusem Brygadzisty. Idzie jak burza - 0 degradów. Interesuje się piłką nożną. To wiem, wszak nieraz dyskutowałam z nim na ten temat ^^ Wypowiada się również w temacie o szkole, widać mu ciąży nauka. To by było na tyle ;) Pozdrawiam no i życzę Delegata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Jedna z niewielu przedstawicielek płci pięknej na forum. Miałem okazję wymieć z nią kilka postów i muszę przyznać, że zawsze miała coś ciekawego do powiedzenia. Zazwyczaj były to dyskusje dotyczące kontrowersyjnych tematów, stąd też pojawiło się trochę emocji. Prowadzi niekończącą się rozmowę z boduczkiem, przez co wiele osób ma problem z połapaniem się w temacie o damsko męskich kontaktach. Zarówno avatar jak i podpis mogłyby wskazywać na rozklejoną nastolatkę, ale z całą stanowczością muszę temu zaprzeczyć. Trudno też nie wspomnieć o jej wielkim zamiłowaniu do sportu, a zwłaszcza do piłki nożnej. W ostatnim czasie stała się bardzo aktywną użytkowniczką i ewidentnie uzależniła się od forum.
Pozdrawiam i życzę awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Znany mi user tylko z tego tematu.Na avatarku ma naszego kochanego Homera (mój idol ;) ).Hmmm...przewodniczący ,więc jakiś czas na forum jest (napewno gdzieś w granicy jednego roku :P).GS jakiś taki "biały" (przypomina mi to dom bez klamek :P).Patrząc na ostatni wpis ,gaax nie bierz byle kogo do znajomych (tylko znane mu osoby ;) ).Z jego znajomych znam .....tylko Luke Shadow''a ;).Jest chyba ze starszego pokolenia ,bo jest już studentem (mi jeszcze troszke daleko do tego :P).Lubi historie,polityge,gry RPG i turystyke :P.O jego ulubionej muzyce nie będe się wyrażał ,bo nie znam żadnego z tych wykonawców :P.Z gier preferuje....RPG i HoMM''a ;).Patrząc na obecny stan ,jest chyba w dobrym humorze.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:06, Nertis napisał:

gaax


Nertis


Nie znany przeze mnie gramowicz, ale to chyba przez to, że jestem tu od nie dawna i jeszcze się nie połapałem niektórych żeczy. w JEGO OSTATNIM POśCIE JEST NAPIANE, że jest brygadzistą, ale na gs( chyba tak się na to mówi) jest przodownikiem. Czyli spotkał go degrad, no ale cóż właściwie to status się nie liczy tylko posty napisane przez gramowicza! Widac, że ;ubi anime bo ma taki styl swojego profilku. W statystykach jednak nie ma napisane, że jest przodownikiem więc tego troche nie rozumiem (?).
Najwiecej postów umieścił w grze słowna zabawa - ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mistrz.zywi0low
Ciężki orzech do zgryzienia. Po pierwsze - koleś nie ma GS :/ Cóż - w dzisiejszych czasach bez Sajta to jak bez komórki ;P Równo za tydzień stuknie mu 100 dni na forum, 100 dni i mało spamu - raptem kilkadziesiąt postów. Wydaje się, że jest maniakiem Spellforca ;) Zapewne grał w magiem w tejże strategii - stąd nick. Straszy jego avatar - kult podziemnych mocy to widać jego zainteresowania. Posty są lekko (za przeproszeniem) noobowate :P Interpunkcja to nie jest jego mocna strona. Znaki szczególne? Konkurs "Najdłuższy Post z sensem" :D - niestety zamknięty. Cóż - człowiek tajemniczy ten elementalista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:27, demrenfaris napisał:


demfaris

Kolejny gramiwcz, którego nieznam, wiec witaj:)
No cóż, brygadzista który jest tu gdzieś tak pól roku i dwa razy wiecej ode mnie jest tu ( no z chakiem ).
Jego gs jest czytelny i bardzo ładny ( czyli najwazniejsze zeczystyl i wyglad ).Gtamowicz który dostał dwa degrady, ale to nic no i tak ma wysoki status. Widac, ze lubi sport a poza tym pilke nozną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mistrz.zywi0low
User, które jest z nami od czerwca; pisze mało i dlatego jest tylko robotnikiem, uaktywnił się dopiero teraz we wrześniu. Co dziwne forumowicz nie posiada gramsajta, radzę, lepiej żeby sobie założył i coś o sobie napisał, byłoby mi łatwiej; ale nic idę dalej; pisał sporo w temacie o SpellForce, pewnie lubi tą gierkę, do tego bierze udział w forumowych grach i zabawach, założył dwa tematy, na obu spoczęła kłódeczka. Cóż, więcej opisywał nie będę, bo o userze nic nie wiem. Życzę mu szybkiego założenia gramsajta, wielu postów no i awansów. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PatrolPatryk


User znany mi z tego tematu oraz z tematu o konsolach.Na avatarku ma znak najnowszej konsoli Nitendo-Wii.Z nicku można wnioskować,że lubi patrole i ma na imię Patryk.W podpisie powtarza swój nick.W tle GramSajta ma Wii,chyba lubi tą konsolę.Patrzę...o,ma ją!Oprócz tego ma PC,Komórkę,iPoda,niedziałające PS2,Aparat Cyfrowy i rzeczone Wii.User nie dostał jezcze żadnego degrada i ma status Przodownika.

Pozdrawiam i życzę Brygadzisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Brygadzista, który kiedyś już był na delegacji ale został z niej ściągnięty w trybie natychmiastowym, zdarza się. Na pierwszy rzut oka można zobaczyć, że jest to fan pociągów, kolei, kolejek, nie wiem dokładnie, zaraz zajrzę na gramsajta to zobaczę.
<z cyklu odkrywamy kulisy opisywania> Tak najpierw piszę to, co widać na forum, gramsajta traktuję raczej osobno. <był to odcinek 96845 naszego programu> Co do tego gramsajta to zafascynowanie pociągami bije z niego tak mocno, że poczułem się jak na ringu, w tle widzimy piękny widoczek, pole drzewa, tory, lokomotywę, jeśli to nie jest lokomotywa to wybacz i ciesz się, że nie napisałem parowóz, choć chciałem ;) Na blogu możemy przeczytać długaśny wpis o tragedii kolejowej w Otłoczynie, jeśli kogoś to interesuje, lub ktoś chce sobie poczytać coś smutnego, można ze spokojem tekst ten polecić. Opisywana przeze mnie jednostka jest jednym z tych „szczęśliwców”, którzy obchodzą urodziny we wrześniu, dlaczego „szczęśliwców”? Co jest fajnego w obchodzeniu urodzin kiedy zaczynają cię przytłaczać obowiązki, ano nic, choć z drugiej strony zaletą jest to, że zawsze to jakaś pociecha w tym wrześniu ;) Jego mottem jest teza z którą się nie zgadzam, ale nie będę jej tu przytaczał, bo nie piszę tutaj pracy filozoficznej a opis gramowicza, wicie rozumicie ;) Ma 29 znajomych, jest to liczba akceptowalna, pozwalająca z całą stanowczością stwierdzić, że nie jest kolekcjonerem. W rubryce „ostatnio gram w” ma 18 tytułów, zazdroszczę ilości czasu, naprawdę zazdroszczę… Kolejna osoba mająca bardzo rozbudowane ulubione, kolejny raz nie mam ochoty zagłębiać się w takie morze małej czcionki, wybacz, ale napisałem już dużo znaczków, przeczytałem jeszcze więcej i zaczyna mnie to powoli męczyć, słowem powoli dojeżdżamy do końca. Na gram.pl jest już ponad 400 dni a napisał niewiele ponad 600 postów, nie jest zatem najaktywniejszy, lub odkrył forum dopiero niedawno, albo, albo. Pozostaje mi życzyć Delegacji i przesłać tradycyjne pozdrowienia, tym razem torem kolejowym ;)

PS. Sorry, ale dzisiaj jakoś nie miałem tej "iskry Bożej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66
Użytkownik Delegat. Nie znam go, rzadko jego posty migają mi przed oczami w innym niż ten temacie. No a teraz przyszła okazja opisać. Podpis ma bardzo oryginalny, radziłabym użytkownikom zwrócić na niego uwagę. Widać, ze nie jest to typowy, schematyczny człowiek. Na gramsajcie na pierwszy rzut oka widać jedno: Garfield! I super, bo ja też lubię ;P Tło fajne, ładny kolor. Ma na imię Michał (dobrze mi sie imię kojarzy ^^) i jest z Łodzi :P Znajomych ma niewielu, widac nie jest osobą, która każdego człowieka dodaje do znajomych. Na forum dość sporo czasu, aczkolwiek do roczku jeszcze brakuje. Ilość postów nie powala, ale liczy się jakość w końcu, nie? ;P Lubi Wiedźmina, lecz to mnie już przestało dziwić - co kogo opisuję to wszyscy ten Wiedźmin :P jakaś epidemia czy coś? No ale wracamy do opisu...
Tak więc Adidas66 czytuje CD Action i Piłkę Nożną (moja krew! moja krew!). Jak sam o sobie pisze interesuje się piłką nożną, tak wiec myślę, że mogłabym się z człowiekiem dogadać. Tak więc pozdrawiam i życzę awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16
Mam okazję, wreszcie się udało, yeaaah! Mała16 - w eReL Magda z Krakowa jest, jak pewnie nikt z was nie wie moją znajomą :P Tak między Bogiem, a prawdą, to jest moją "najlepszą znajomą" z tego forum. Inna sprawa, że jest jedyną dziewczyną z grona moich znajomych. Jako, że jak widzicie moja zdolność słowotwórcza jest żadna ( z tąd powtarzające się wyrazy) to jej opis będzie monotonny. A więc czas zacząć.
Popatrzajmy na Jej GieeS. Jest ładny, czytelny, a co najważniejsze mój nick przewija się przez jeden ze wpisów. Fajnie ;P (a moje tło gościło nawet w tle - przez 5 min, ale zawsze coś xD). W dodatku mieści się regularnie w TOP10.
Działaność postotwórcza:
Spamerka :P Mimo imponującej liczby ~200 dni na forum, w rzeczywistości konta tego używa od niedawna. Mimo to ma już więcej niż 1500 postów, a Jej nick widnieje w ostatnio w zestawieniach miesiąca. Maniaczka piłkarska - we wspomniane 200 dni wbiła ok. 1400 postów w stosownym temacie. O ulubionym klubie nie będę się wypowiadać - wszystko już na ten temat zostało napisane. Ostatnio bywa na spotkaniach - za tydzień jedzie na swój pierwszy wyjazdowy mecz - do Chorzowa ;-) (Pierwszy wyjazd, pierwsza wódeczka - made by Vaxinar ;P) Szczęśliwa posiadaczka chłopaka. Sztuk: jeden :P Uczy się w I (chyba xP) LO krakowskim. Co można jeszcze o Niej napisać? Zmienna jest ;P Jak to kobieta xP Dodatkowo często gadamy na gygy. Opisała mnie w tym temacie, ale nie sugerujcie się tym wazeliniarstwem ;D (teraz to ostro oberwe xD)

PS Wiem, że po tym co napisałem nie pożyję zbyt długo xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demrenfaris

Uratuje cię i opisze pierwszy żebyś się tu nie spalił ze wstydu ;) Więc tak:
BRygadzista spędził na forum ponad 200 dni, a już napisał ok. 1200 postów. Jak dla mnei szybko i dużo. Blog zasypany materiałami poprostu pogubić się można. Nie znam go ale możemy zostać świetnymi kumplami KORDO TY MOJA xD FAN GOTHICA I TOLKIENA MI SIE TRAFIŁ. Wreście ktoś pożadny ;) User interesuje sie piłka nożną czyta czasopisma o grach oraz rozmaite ksiązki w tym sage naszego Wiedźminka. Ma niewielu znajomych, ja też nie zapraszam do siebie byle kogo. Możemy się bardzo polubić tak mi się zdaje. Ach ten Gothic ;) GS jest bardzo ładny i przejrzysty na avku widać niedokońca znaną mi osobę na dosyć "charakterystycznym" tle. W podpisie ma dwa cytaty, które mówią o dwóch całkowicie róznych sprawach ;) ja również jestem cały rozklekotany.
Pozdrawiam i życzę awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont
Użytkownik - przodownik; wśród nas od 157 dni; najwięcej udziela się w forumowych grach, zabawach oraz quizach; sam założył trzy tematy; gramsajt iście Tolkienowski, szczególnie podoba mi się ten pierścień; z gier lubi strategie oraz RPG; lubi oglądać komedie, lecz nie pogardzi Gwiezdą Sagą oraz trylogią Władcy Pierścienia; czyta głównie twórczość Tolkiena; posiada niewielką gromadkę znajomych; rzadko widuję tego usera, więc go nie znam i więcej pisać nie będę. Tradycyjnie sukcesów życzę. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować