Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Mroczny Rev


Cóż...słabo znany mi forumowicz, mógłbym powiedzieć, że widzę go na forum może po raz 3 no...4(?) Nick mówi o tym, że user lubi mroczne klimaty (może sam jest mroczny) a druga część nicku-"Rev" hmm...kojarzy mi się z revolution-może lubi Matrixa. Jest to fan RPG-ów i strategii. Gra na gitarze i słucha metalu...chyba jednak jest w nim coś mrocznego :P Jak na czas spędzony na forum za dużo nie osiągnał, choć jest brygadzistą. Nie za często się wypowiada, a jak już tak to w innych tematach niż ja. Jego GS jest utrzymany w ciemnej tonacji. Troche ciemno-niebieskiego koloru fajnie się komponuje. Jest rozbudowany, dużo na nim muzyki i teledysków(?) w roli własnej. Ogólnie nie mam zastrzeżeń do Mrocznego :]
POozdrawiam i życzę awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarturias

User znany przeze mnie, a to dlatego bo już nie pierwszys raz zaglądam na to forum i nawet gdy nie pisałem postów widziałem tego gramowicza w akcji, jest bardzo aktywny no i dlatego go w szczególności znam. Jego avatar nie jest zbyt czytelny, ale domyślam się, że to jest jakaś flaga ameryki( ale na 1000% nie jestem pewien :P ).
Jego Gs jest nawet fajny daje mu 8/10 ( cho jednak ździewiuteńko nieczytelny chwilami). Na gram.pl jest odemnie więcej jakieś 50 dni - no z hakiem i to jest dobry czas na brygadzistę w tak krótkim czasie sie nim stac to trzeb byc przynajmnij 3 razy w tygodniu na gram.pl . User nie dostał jeszcze nigdy degrada tak jak ja i oby tak dalej ;).Najwięcej postów umieścił w temacie Kwasy by Jasió, James & SiniS.

To tyle! nie mam nic więcej do powiedzenia o nim, życze dlaszych sukcesów na gram.pl jak najdłużej! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mistrz.zywi0low

Mało mi znany osobnik Gatunku ludzkiego , Po jego postach widać wysokie IQ , Jest przodownikiem
Więcej na jego temat nie wiem

Życzę powodzenia w awansie na brygadzistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jan Czarny

Cóż za to że wcześniejsza osobe bardzo krótko opisał ja napisze tak samo.

Zdecydowanie mało mi znany koleś, chyba praktycznie widze go pierwszy raz. Jak na czas spędzony na gram.pl jest mało aktywny - niewiele pisze a tym samym bardzo rzadko bywa na swoim GS-ie. Ma bardzo krótkie wpisy i ogólnie zupełnie pozbawione komentarzy. Wygląd ma tradycyjny w sumie lepiej żeby taki był niz wstawiona tapeta. Ogólnie wygląda na to że koleś nie lubi sie rozpisywac chociaż nie znam go wogóle wiec nie moge tego do końca stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

User będacy jakby częścią tego tematu, czesto rzuca mi się w oczy. Widuje go sporadycznie po różnych tematach, ale nigdy ze sobą nie rozmawiamy. Na avatarze jakaś smutna pacynka, może to logo jakiejś akcji harytatywnej? Kolejny user (zaraz po Kukowskym) który z jakiś nieznanych mi przyczyn chwali warzywo, w tym przypadku rozsadnie, i bakłażana. (Kukowsky jest rzepnięty całkowicie :D) GS w klimatach surowych aczkolwiek czytelnych. Znany i lubiany user, pisze z umiarem i dość rzadko. Z filmów świetne tytuły, z książek też, a gry przeciętne. Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

Nie znam go prawie wcale choć już parę razy natknąłem się na jego posty na forum.Uczestniczy w kilku zabawach i grach na forum.Z jego gramsajta wynika że lubi imprezować.Ostatnio tak jak ja gra w Fable i Morrowinda.Jak sam piszę nie lubi muzyki techno i hip-hopu.W jego ulubionych książkach znalazłem kilka książek fantazy,ale również sporo utworów o innej tematyce.Myślę że tyle wystarczy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raven91

Nie znam tej osoby ;] , Posiada gramajsajta ze własnym przeróbkami .Lubi grać w Gothic ,fable.
Jest na gram.pl 114 dni , Ma rangę przodownik , jest średnio aktywny na gram.pl, Jego posty mówią o Wysokim IQ

Życzę awansu na Brygadzistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 11:05, Union Pacific napisał:

Hmm... chyba kogoś przegapiliście.

Union Pacific
Znam go irca ;] Nie robi rozrób na ircu pisze ładnie bez błędów , Ma rangę Delegat na 193 bycia na gram.pl to bardzo szybko Aktywny użytkownik gram.pl , posiada Bardzo ciekawy Gramasajt i ma tez komentarze ;] Jego Gramasajt jest bardzo popularny ,Miał De grada i zamieścił Grubo ponad 3k obrazków

Życzę awansu na Przewodniczącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jan Czarny
hmm...strzelam, nazywa się Janek i jest czarnej karnacji? Bawi się w programiste i lubi Słownik PWN (to chyba dizeki Oklitowi). Widzę fan Age Of Empires. Gra w Guild Wars (wielki plus). Ma 2 komputery, tylko ciekawe na którym gra. Podaje wiele rodzajów kontatu z nim, widzać ze jest otwarty na znajomości. Nie baw sie w kolekcjonera znajomych (i za to kolejny plus). Niedługo awansuje na Brygadzistę.
Powodzenia i najlepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Zanany i lubiany przez ze mnie user, to co z jego postów czytałem wynika żę jest ogromnym fanem OFP (tak samo jak ja :D), ksywka tego gramowicza kojarzy mi się z lokomotywami z USA, co do avatara jest moim zdaniem nie czytelny nie wiedzieć czemu ?? Gramsajt tego użytkownika jest czytelny i spójny pod względem kolorystyki, na razie gra w takie gry jak Gothic 1+2NC, Mafia (Świetna gra) i inne. W rubryce ulubione napisał BARDZO dużo które wyminie trwało przez 10 minut, to co jeszcze zobaczyłem na jego blogu to że lubi dużo wstawiać filmików. Nic mi nie pozostaje jak go pozdrowić i życzyć mu awansu na Przewodniczącego bo jako delegat napisał około 4 910 postów.


Boże następny mi się wpierniczył nic pozostaje mi go opisać.


Jan Czarny

Pierwszy raz go widzę na forum jest 453 dni oczym pisze na swoim gramsajcie ale o tym potem, ten użytkownik ma śmieszny nick choć czymś się wyróżnia, avatar tego usera jest zbyt ciemny więc nie mogę go opisać na podstawie avatara, Gramsajt tego użytkownika niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia o taki zwykły. Dobra kończę opis więc pozostaje mi tego użytkownika pozdrowić i życzyć mu awansu.

Boże ludzie ja chce jeść, ostatni użytkownik do opisu.

wip_01

Ah mam zaszczyt opisać pierwszy raz przewodniczącego na tym forum, nick jest bardzo fajny w moim przypadku już czuć respekt, co do avataru przedstawia postać z gry guild wars więc można się spodziewać że jest fanem tej gry, co do gramsajta jest też poprawny jak u użytkownika jan czarny, dobra kończę muszę iść jesć. Pozdrawiam i życzę awansu na Sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196

Na pewno znany przez niektórych user, lecz przeze mnie nie, a to dlatego bo od niedawna się tu rozkręciłem.
Jest bardzo dobry skoro ostatnio gra w tyle żeczy, no chyba, że nie usuwa tych gier co np. grał rok temu.
Gramsajt nawet ładny, ma layouta i jest czytelny, a belki pochodzą chyba z paska Xp w srebnym stylu.
Uzytkownik ma około 10 znajomych. Zapomniałem dodac, że nie dawno awansował na brygadzistę i za to mu
pogratuluję jako trzeci.W sumie fajny gramowicz.


Ps. Jan Czarny

1) Używaj opcji odpowiedź! ! !

2) Może mało o mnie wiesz, ale postaraj się troche rozbudowac swoje zdania,
tyle co napisałeś to był spam przeczytaj regulamin tego tematu! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mistrz.zywi0low
Hmm. Heheh, zaczynamy ;d.

Lubi chyba upominać innych użytkowników pomimo, że sam nie jest lepszy [have no fear, mam podobny charakter ;d]. Czytając niektóre elementy jego wypowiedzi można dojść do wniosku, że pisze nieco całkowicie bez sensu. Np. w tym momencie : "Na pewno znany przez niektórych user, lecz przeze mnie nie," - to chyba nie jest zaskoczenie, że ktoś go zna? :P Rozumiesz, o co mi chodzi? ;]. W drugiej linijce swojej wypowiedzi walnął okropny błąd ortograficzny, z serii: "Choinix nie wybaczy" - "żeczy" - oczywiście wyraz ten zapisywany jest raczej jako "rzeczy" ;d.
Przejdźmy więc do forumowego serca wielu gramowiczów - gramsajta. Posiada on takowego, jednak nie zawarł na nim zbyt wielu informacji. Ot prawdopodobnie lubi Bionicle [czy się mylę się? :P] i się uczy. Szacunek, też bym chciał posiadać zdolność uczenia się ;f. Przyjdzie matura i będzie lipa ^^.
Prawdopodobnie osoba ta trenuje le parkour, albo tylko szpanuje tagiem. Cóż, nie chcę nic mówić, ale jeżeli nie jesteśmy w czymś dobrzy, to albo naprawdę mocno trenujmy, albo się do tego nie zabierajmy na siłę, "bo wielu to robi" - całkowicie bezsensu jest takie podejście do sprawy ;-).
Odłączając się od jego gramowego serca przejdźmy do rzeczy, która [poza wymienionymi gdzieś tam na początku mojej wypowiedzi błędami] naprawdę mnie denerwuje - powtarzający się kilkakrotnie [całkowicie bezsensownie w dodatku] wykrzyknik. Po cholerę piszesz 3 wykrzykniki koło siebie? ;d
Pozdrawiam, Choinix!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choinix

Użytkownik,który chyba uwielbia krytykować innych użytkowników(widać to nie tylko z zamieszczonego wcześniej posta,ale także wpisów na blogu)Poza tym cały czas w jego gramsajcie powtarzają się wyrażenia niecenzuralne.Moim skromnym zdaniem jest ich nawet troszkę zbyt dużo.Wśród swoich ulubionych gier wymienia sporo fajnych gier rpg.Obecnie gra między innymi w DiabloII:Lord of Destruction.Na gram.pl jest już ponad 500 dni to całkiem niezły wynik.Kończe i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raven91
Dziś mam przyjemność opisać Użytkonwnika, którego w ogóle nie znam. Jego podpis świadczy iż jest za Jagiellonią (ach ten sentyment do żółto - czerwonych! :)) Niedawno awansował na Przodownika. Jest w moim wieku (16 lat), o czym informuje nick jak i odpowiednie informacje na Gsie. Na forum krótko, postów niewiele (pewnie dlatego nie mignął mi wcześniej przed oczyma ;)) Obecnie jest w znakomitym stanie jak sam pisze. Na imię mu Tomek :) Urodziny ma 5 dni po mnie (o, będzie wspólna impra xD). Czytuje głównie fantastykę, co widać po tytułach. Interesuje się sportem. W najnowszym wpisie opisuje wrażenia po meczu siatkarek. Skromnie. Widać nie lubi się rozpisywać. No to tyle :)
Pozdrawiam i życzę dalszych awansów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Kiedyś miałem okazje tą gramowiczke opisać,jest, co pierwsze się wrzuca w oczy to zmieniony avatar (jeśli ktoś siedzi w temacie formuły jeden, atak poz tym pierwsze widzę żeby dziewczyna się interesowała tym sportem) z miśka na godło Wisły Kraków. Wchodząc na jej gramsjat pierwsze co widzimy to spójne tło o tematyce Wisły Kraków (następne zaskoczenie dziewczyna która lubi piłkę nożną), liczba znajomych jest nawet duża wynosi 37 osób (u mnie chyba 9). Jak na razie gra w dwie gry Conflict: Desert Storm (dziewczyna która a gra w strzelanki trochę się robi podejrzane Hmm...) i Jucied: Szybcy i Gniewni. Nic mi nie pozostaje jak ją mocno pozdrowić i życzyć jej awansu na Delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196

Opisz poprzednika jest miejscem gdzie bardzo często spotyka sie nowych, zupełnie nie znanych gramowiczów tak też jest w tym przypadku mimo że Bratek jest już brygadzistą i na forum jest już od napewno nie małoego czasu. Lubi bardzo Ghost Recon co można stwierdzić po wyglądzie avatara i oczywiscie GS''a. Widać że jest bardzo zapalonym gramowiczem. W ostatnim czasie gra w mnustwo gier i to bardzo fajnych co można stwierdzić także patrząc na jego kolekjce(ładnie ją przedstawiłeś). Muzyki chyba mało słucha, Ksiązki i filmy raczej mi nie przypadły do gustu. Znajomych ma niewielu i tu oczywiście plusik. Ogolnie musze powiedzieć że poporstu jest to typowy zaprawiony w grach gramowicz na tym serwisie.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen
Użytkownik (szary bakłażan :P ) ten jest mi mało znany:) Kiedyś miał fajnego osła na avatarze, ale sobie go chyba zmienił... lub wypompował :P
Z tego co pisze na GS to lubi Rocka i muzyki z nim powiązane (dużo tego było, nie wszystko znam :P) dobrą książke czta CDA i Playboy''a (oj nie ładnie!) Nielubi Techno i PiSu... Jest z wawy i 3 lata starszy (ale rangą niższy ):P
A i ma psa który mi troche szczura przypomina... bez urazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bartek93
Sądząc po nicku blablabla... Na tym chciałbym zakończyć wstęp. Nikt nie jest chyba na tyle nierozgarnięty żeby nie zauważyć analogii nicku z wiekiem i imieniem usera. Przejdźmy do rzeczy.
Kolesia kojarzę głównie z tematu o Photoshopie - jedyny dialog udało mi się przeprowadzić z nim na temat mojej tapety. Była brzydka, on ją skrytykował. Było OK :)
Sądząc po powyższym poście, koleś nie lubi się rozpisywać. Zaraz... Tylko zerknę... Ok. 140 znaków na post. Nie za dużo... Ale za to tychże postów ma sporo ~1700, nieźle. Jest Delegatem - to już jedna z "poważniejszych" rang na forum. Nie dozną
GS ma całkiem, całkiem. Wpisów mało - 18, ale przynajmniej jest ładnie i (dość) czytelnie. Stan - nienajlepszy - określmy go mianem "szkoła" :D Jako jeden z wielu userów dodał sobie Marka Lenca do znajomch. Niemniej jednak nie można go nazwać zbieraczem - wszakże ma ich tylko 7 ;) Z niecierpliwością czeka na premierę Wiedźmiarza, w wolnych chwilach gra w Medivala2 i kwasi w kwasach Sinisa :) Jako jeden z setek forumowiczów kolekcjonuje CDA. To już chyba wszystko. Wyjątkowo nie oceniam :)

PS Ma osobliwe motto - "Przepraszam, że żyję - to się więcej nie powtórzy. Znaczy się przeciwnik reinkarnacji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować