Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Laska-z-Polski

Wbrew wszelkim przesłankom nie jest dziewczyną, co więcej ma na imię Maciek ;) ale za to jest z Polski, dokładniej z okolic Białegostoku, kibicuje Jagielloni… dobra przejdźmy dalej. Na jego gramsajcie wita nas niezbyt przyjazny widok, celuje w nas facet z Cod i spada na nas spadochroniarz z Airborne’a, strach się bać ;) Ma 1.25 MB Ram i Radeona 9200, zaczynam mu zazdrościć w tym momencie. Muszę w tym miejscu nadmienić, że opisuję go „na gorąco” jednocześnie przeglądając jego gs’a, stąd ten chaos. Tak generalnie to gramsajt Laski wygląda świetnie, wszystko ze sobą współgra, naprawdę miło się patrzy. W piątek przekroczył 1000 postów na forum, not Bad, choć szczególnie wiele to nie jest, ale nie jest to też mało. Użytkownicy z taką ilością postów są już mocno zakorzenieni w „gramowej” społeczności, krótko mówiąc dał się wciągnąć, i bardzo dobrze ;P Czyta dużo fantastyki, Sapkowski i Tolkien, przydało by się by poczytał jeszcze coś, choć w tym wieku, rocznik 94, to naprawdę dużo, znam ludzi w moim wieku, których jedyną lekturą dotychczas był CKM, przykład autentyczny. Podczas pisania towarzyszy mi muzyka, której źródłem, oczywiście poza głośnikami, jest gramsajt właśnie, całkiem fajna, ale trochę zbyt pompatyczna, wręcz przytłaczająca. Doczekał się ponad 1000 odwiedzin na gramsajcie, przy moich 300 z groszami to naprawdę imponujący wynik. Dobra będę kończył, przepraszam za chaos, życzę Delegata, ostatnio opisuję samych Brygadzistów, dziwne, i oczywiście pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laska-z-Polski
Coz spotykam go pierwszy raz... (o tak GO mimo mylacego nicku:P ). User ma ladny dopracowany sajt. Coz moj nie ma z nim szans ale moze dlatego ze mi na sajcie narazie nie zalezalo. mam zamiar zrobic go ladnym w przyszlym miesiacu. User imieniem Maciek jest brygadzista czyli poczatkujacy nie jest. ma 13 lat i jest wielkim kibicem Jagiellonii Białystok, swego rodzimego klubu. Mimo mlodego jeszcze wieku wyciagniety niesamowicie (180cm wzrostu-szok!). Lubi zespol Chestera-Linkin Park (podobnie jak ja;p chwali sie, chwali). Znajomych ma sporo stad tez wnioskuje ze jest kolekcjonerem (choc moze sie myle). Lubi fantastyke. Szczegolnie tolkienowska:) Na forum siedzi juz sporo co widac po liczbie napisanych postów. to chyba tyle:) pozdrawiam i zycze dalszych awansow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 19:37, Adidas66 napisał:

Rychło w czas, jak to mawiają ;P

niestety spoznilem sie o sekundy:) ale licze ze ktos bedzie mial ochote sie potrudzic i w jednym poscie opisze nas obu:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

Czytając kilka opisów [pisanych właśnie przez Adidas66 musze przyznać że podobają mi się. Nie są może jakieś nadzwyczajne lecz ''mocne'', dobrze świadczą o autorze. :) Ale zacznijmy tradycyjnie, schematem bardzo popularnym. ;] Nick może kojarzyć się tylko z jednym - marką Adidas która swoją drogą jest bardzo dobra lecz na jak to mówią "adidaski" (dresowato zabrzmiało nie? :>) mnie nie stać a to dlatego że jestem osoba młodą (a jakże piękną :P), młodość ma to do siebie że jeśli nie masz częstej styczności z papieroskami (gdy miałem 5 lat bodajże wujek dał mi spróbować - od tamtej pory fajki w gębie nie miałem :)) to pniesz się w górę (no i w szerz ale to swoją drogą..). Ekhem. Krótko mówiąc noga rośnie, a drogich butów na rok kupować nie będę.. Tzn nikt mi na taki wydatek nie pozwoli. ;] Avatar to nie kto inny jak tytułowy Godfather może bardziej znany jako Ojciec Chrzestny z pamiętnego (IMO wspaniałego - przynajmniej pierwsza część taka była...) filmu. Reasumując można mniemać iż opisywany przeze mnie forumowicz lubi sport (bo ma nazwę znanej, sportowej firmy w nicku) oraz film/grę/książke ''Ojciec Chrzestny'' . Po obejrzeniu statystyk cieszy mnie fakt że przynajmniej w połowie dobrze sądziłem. Otóż Adidas66 najwięcej postów umieścił w topicu ''Piłka nożna'' choć to że w wątku o serii The Godfather nie umieścił wielu postów wcale nie wyklucza antypatii do tegoż dzieła. Teraz przydałoby się obejrzeć geesa aby dowiedzieć się czegoś więcej i tak właśnie zrobię (choć musze przyznać że wzeszedłbym i tak, nawet jakbym Adidas66 nie opisywał bo jak widzę kogoś kto kojarzy mi się z ''Tatkiem'' z ciekawości zaglądam na sajt aby ewentualnie ujrzeć layout inspirowany właśnie tym filmem) Cóż. Nie spodziewałem się zbyt wiele ale nieco zasmucił mnie fakt iż w layoucie nie ma nic co kojarzyło by się z jednym z moich ulubionych filmów. Hm. Więc lekko opiszę to co widzę... Ot nie specjalnie ciekawy pod względem graficznym gramsajt. Jakiś hmm.. baśniowy art ukazujący światło w lesie (haha. ale prymitywnie go opisałem :>) Heh. Ma komiksy z Garfildem w roli głównej i to polski język w chmurkach widzę :) Można wiedzieć skąd to go pobrałeś? W trzecim wpisie informuje nas o wywaleniu wszystkich zamieszczonych wierszy pisanych przez niego argumentując to słowami ''/.../do pupy były po prostu/.../'' (wybacz za lekki edit ''siedzenia'' lecz wiesz czemu to zrobiłem ;] ) Uważam że to smutne gdy ma się 33 znajomych a trzy ostatnie wpisy nie zostały z komentowane. ;( Tak jak sądziłem sport lubi, w szczególności piłkę nożną a i Ojcem Chrzestnym nie pogardzi. :) Hmm. W większości podobają mi się Twe ''ulubione'' rzeczy. Football Menagera bardzo cenię, w 04 grałem dwa lata, obecnie męczę 07. ;) Cóż. Na forum dwa razy dłużej ode mnie, postów trzy razy mniej, odwiedzin sajta prawie cztery razy więcej na moją korzyść.. Bezsensowne porównanie choć można na siłe po tym stwierdzić że nie lubisz tak pisać na forum jak ja bądź nie masz tyle czasu/chęci. No cóż... To tyle, jeśli coś przekręciłem to mnie z besztaj. :> Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów nie tylko na forum. ;]

Samildanach

Chciałeś aby ktoś was dwóch opisał.. I tak robię i już spodziewam się wyprzedzenia a nie chciałbym aby opisy się zmarnowały więc i kolejna osobę musiałbym opisać lub.. Czekać do następnej okazji lecz już oddzielnie bo nie sądzę aby drugi raz zdarzył się przypadek że w tej saem minusie dodaliście posta w tym temacie. :) Tak jak wcześniej zacznę tradycyjnie, od nicka. Samildanach? Hm. Kojarzy mi się z czymś z okolic pustynnych, bądź z przyjaciółmi Alladyna :> Niegdyś nicki nie mówiące albo mówiące tyle co nic (masło maślane ;]) wpisywałem w google i czasem ciekawych rzeczy się człowiek dowiadywał. No. ;] http://www.filmweb.pl/user/891902/Samildanach.html - haha, to Ty nie? :D Widzisz jaki Obi sprytny? :> Na początku bezmyślnie ulubione filmy porównałem a dopiero potem wpadłem na pomysł aby numery gadu-gadu porównać. ;) Także Twoja osoba a raczej wiadomości o niej zostały przybliżone. Już mogę stwierdzić że z pewnością jesteś fanem dobrego kina. :-) Cóż, blog na ''filmwebie'' czytelny, taki już zrobili dla wszystkich lecz ten gramowy dobry nie jest (oczywiście mówię o layoucie), zrobiłeś gorzej niż dostałeś na początku ;] Przynajmniej taka z tego pociecha że skoro widzę tapetke a Heroes w tle można sądzić że tą grę lubisz <sprawdza dział ''ulubione... gry:''> - tiaa, widnieje tam tytuł tejże gry ;) Czytam najnowszy wpis i.. ajajaj. Jeśli nie sprzedasz/wymienisz Guild Wars Nightfall to stracisz pieniądze chyba że jakimś dziwnym trafem gra Cię wciągnie ;] Widzę że jesteś fanem fantasy więc można powiedzieć że taka bezmyślna sieczka jaką mamy podawaną ogromnymi dawkami w GW nie przypadła Ci do gustu.. Nie martw się, nie jesteś sam - ja zagrałem w triala który przy jakimś numerze CD-Action załączyli i również mi się nie spodobało choć nie aż tak jak tobie. Jakby mi ktoś dał za darmo to bym grał ;] Znajomych masz niewielu co można argumentować stosunkowo krótkim przebywaniem na forum lub (tak jak ja) nie przyjmujesz pierwszej lepszej osoby do znajomych co Ci się chwali ( o ile tak rzeczywiście jest ;]) Z bodajże 13 twoich znajomych jeden jes i ''mój'' a mianowicie mikal15 który również byle kogo nie przyjmuje więc z pewnością znacie się z gg.. Swoją drogą i on ma scott''a na liście - trójkącik? :> Heh. Zapomniałem choć słowo o awatarze wspomnieć. Hym, czyżby jakiegoś rodzaju demon/potwór? :P Nizbyt wyraźny - zabawne ktoś lub coś związane z twoimi ulubionymi grami lecz niestety nie kojarzę... Twój obecny stan.. Oglądałem, wiem o co chodzi - wzruszyłem się... Ogólnie mówiąc film wspaniały... Jeszcze staty i koniec na dzisiaj :> Tak myślałem że w którymś z bardziej podatnych na dyskusje wątków Cię widuje.. Otóż w ''UFO - Czy istnieje?'' oraz temacie poświęconym filmom lecz i tak pierwszy w rankingu jest "Titan Quest - Temat ogólny" w końcu jedna z ulubionych gier co zobowiązuje ;] No nic. Gratuluję gusty, zdrowia życzę i.. do następnego razu. ;]

Pozdrawiam,
Obi-wan Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii

Użytkownik, który pisze często i gęsto w wielu tematach, chodź od czasu rozpoczęcie roku szkolnego troche zwolnił tempo (ja niestety też, co ta szkoła robi z ludźmi..... echhh). No ale zacznijmy od początku, Obi wan Kenobii (czyli jego nick) to taki mały stworek z obdarzony wielką mocą, mistrz Joda z filmu "Gwiezdne wojny"(nie wiem czy dobrze pamiętam a sprawdzać mi się nie chce ;P) W jego avatarku widzimy postać z gwiezdnych wojen a w prawym górnym roku napis "obi" (to sieć supermarketów ;)). Obi-wan Kenobii jest delegatem, na forum siedzi już od 136 dni i w tym czasie napisał 4224 postów. Dostał dwa degrady najpierw z przodownika na robotnika a później na obywatela.
W jego GramSajcie dominują klimaty z "Ojca chrzestnego", pewnie lubi grę albo film. Nie podaje swojego wieku ale jak dobrze pamiętam ma 14 lat. Ma 26 znajomych, więc nie jest kolekcjonerem. Cóż więcej o nim napisać ?.....Obi często był opisywany w tym temacie więc dobrze go znacie, to byłoby na tyle

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 21:19, Obi-wan Kenobii napisał:


wspaniale...:) na [poczatku dzieki za ten podwójny post:) a więc moja kolej... mam nadzieję, że się nie spóźnię jak ostatnio:) postaram sie streszczac (w miare oczywiście:) ) a wiec przyznam ze intuicja twa dobra jest:) rzeczywiście szybko trafiłeś na moje konto w filmweb :) moje blogi i tu i na gram.pl sa gorzej niz slabe... ale winą jest moje lenistwo:) twoj sajt za to bardzo ładny i czytelny... utrzymany w klimatach "ojca chrzestnego". znajomych nie wielu... podobnie jak u mnie przyczyna moze byc zarówno krótki pobyt na forum jak i brak kolekcjonowania znajomych:) jednak aktywnośc... zaskakująca, wręcz niesamowita.... taka ilośc postów-szok...:) opis "o mnie" na sajcie bardzo odpowiedni;p sam zdazylem zauważyc iż dużo czasu spędzasz na tym wątku:) dlatego odnośnik do tego tematu jest bardzo na miejscu:) user ogląda seriale bardzo na czasie czyli m.in: Lost i Prison Break a także wspaniały Świat wg. Budnych:). Po czasopismach widac iż prócz komputerów i i gier (CDA) interesuje sie Piłka Nożna (PN, PN+). User czyta ksiazki fantasy, praktycznie wszystkie też przeczytalem:).Lubi RPG co sie chwali:) nicku tlumaczyc chyba nie trzeba... Jeśli jednak ktoś nie wiem to radze szybko obejrzec Gwiezdne Wojny (choc watpie by ktoś taki się znalazł;p). cóż to chyba tyle:) zycze dalszych awansów i udzielania się na forum w takiej samej czestotliwości jak dotychczas:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temek

Będzie ciężko... ani go nie specjalnie znam , ani nie ma gramsajta... Same statystyki mi zostały, więc będę pisał krótko i zwięźle ;P Pojawił się na forum 108 dni temu. Jak do tej pory idzie gładko, żadnego degrada. Ma na swoim koncie prawie 570 postów, więc nie jest źle. Średnia znaków też nie najgorsza - 140 zn./post. Interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, gdyż w tematach "Piłka nożna" i "Quiz -> Sport" znajduje się większa część jego dobytku. Spotkać go można także w quizie o imionach.
Tak więc wydaje mi się, że jest to taki standardowy gramowicz, niczym nie podpadł, niczym nie zabłysnął. Ale pewnie będzie jeszcze miał do tego okazję.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas aby Prince zrobił tu z wami porządeczek ^^

temek
Zacznę od niego, ponieważ w tym całym bałaganie wychodzi, że trzeba go opisać xD
User nie ma gramsajta (O__o), ale już niejednokrotnie zachęcałem go do założenia, jednak jak widać trzyma się twardo przy swoim xD Na awatarze widzimy postać z gry Neverwinter Nights a dokładnie z obrazków, dzięki którym wybieramy wygląd naszego hirołsa :P "Jest kim Jest" jak mówi jego podpis ;] W miarę często można go spotkać w tym temacie, piszę raczej sensowne i długie opisy swoich poprzedników (zawsze napisze te 3 linijki + jak mówi regulamin). Na forum postać temka można spotkać od ponad 100 dni, w tym czasie dorobił się stołka Brygadzisty czego mu gratuluję. Interesuję się piłką nożną, pytacie skąd to wiem ? A stąd że najwięcej postów umieścił w temacie poświęconym "gale" xD Tak na koniec zastanowiłbym się od czego wziął się ten nick ? temek hmm może od imienia Tymoteusz ? Tomek ? No nie wiem, może kiedyś user zdradzi nam tą tajemnicę :S

Samildanach
A więc kolejny user, któego będę opisywał. Tym razem będzie łatwiej bo podeprę się o gramsajta :S
Awatar tego pana to chyba jakaś abstrakcja graficzna, bo tak naprawdę nie wiem co na nim jest ;p Wchodząc na gramsajt mam nadzieję, że będzie niezły i... Oo troszkę się zaskoczyłem ;/ Tło owszem fajne przedstawiające hirosła z gry heroes V ale reszta niezbyt dopracowana ;/ W ostatnim swoim wpisie skarżył się, że kupił Guild Wars Nightfall, ale ta gra wogóle go nie wkręciła (swoją drogą nie wiem czemu mi ten dodatek bardzo się podobał). Czytam całą resztę i dochodzę do tego, że user lubi fantastykę oraz film Gladiator (który jak pisze cały czas chwyta go za gardło ;P). Patrzymy na gry w które aktualnie pogrywa i widzimy tam mieszaninę gatunków. Od strategii przez strzelanki, samochodówki aż do RPG ;] Generalnie nie jest kolekcjonerem znajomych bo ma ich tylko 13 ^^ W sumie ja nie mam wcale więcej ;] Podsumowywując na forum spotykamy się z nim od 61 dni. W tym czasie dorobił się 3 awansów i 1 degrada więc jest przodownikiem ;] Kibluje na tym stołku od miesiąca więc przy dobrych układach, kto wie może na święta będziesz Brygadzistą ;] No i to na tyle jeżeli chodzi o Samildanach''a.

Następny w kolejce: ...
... Laska-z-Polski
Ehh dobrze znany mi user, często "mijamy" się na forum ;] Wbijam na gramsajta a tam ostrzeżenie przed "brzydkimi" treściami (xD) więc co robić dalej ? A niech stracę - wchodzę ! (może mama się nie dowie xD). Noooo i to jest piękny gramsajt ! Naprawdę jeden z lepszych jaki widziałem na tym forum. BRAWO ! Dobra domyślam się, że user lubi gry o tematyce wojennej (o czym świadczy jego stroblon). No i pytanie, które od zawsze mnie nurtowało a mianowicie jak nazywa się Laska-z-Polski :P po przeczytaniu "info o mnie" dowiadujemy się, że ma na imię Maciek (łeeeee myśłałem, że jakaś Kasia albo Paulinka) xD No dobra lecim dalej. Ma 13 lat ale dryblas z niego co nie miara - 180 cm (ło ludzie... to ja mam tyle xD). Jego ulubionymi sportami są koszykówka (wcale się nie dziwię) oraz tenis. Mieszka w Białymstoku, kibicuje Jagielloni i słucha Linkin Parku (ale mieszanka ^^). Oprócz PieCa posiada jeszcze PSP (aa to tak jak ja) oraz Sony Ericssona k750i (aaa to też tak jak ja) czyli wie chłopak co dobre :) Tak jak myśłem gra w gry wojenne, ale nie tylko :) Oprócz strzelania do niemców oraz innych mobów lubi odprężyć się przy Test Drive Unlimited, Guild Warsie, LotRe i i F1 xD Dobra lecimy dalej. Na forum jest od 230 dni ( to prawie ja tyle jestem xD). Ale jego postawa na forum niestety nie była nienaganna. Dorobił się straty Brygadzisty ale jak widzimy już oddzyskał swój dawny stołek. Kilbujesz na brygadzie dopiero miesiąc więc życzyć delegata nie wypada bo tylko się rozłościsz ;] No dobra kończę te swoje opisaywanie ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Na forum znany .. raczej lubiany (;]) dzierżący rangę Delegat którą swoją drogą i ja dźwigam choć gdy się porówna nasze statystyki dochodzi się do wniosku (bez zbędnego grzebania, po paru sekundach wręcz :>) że cą całkowicie różne. Nie mam kurcze możliwości skontaktowania się z ta osoba a szczerze mówiąc bardzo bym chciał lecz.. siła wyższa. ;\ Na avku swojego czasu bardzo popularne oczka były, obecnie przycichła moda na niech lecz avatar prince właśnie oko przedstawia tyle że w bardziej mrocznych klimatach... Hm. Ono chyba krwawi a, twarz blada. kojarzy mi się to z choćby z słodką dziewczynką z filmu ''Klątwa'' choć ogólniej mówiąc takich postaci jak ona (pod względem wyglądu) w filmach, grach z kraju kwitnącej wiśni jest sporo, wręcz motyw jest bardzo popularny i ani trochę nie przesadzam. ;] W ostatnim jego pościee w tym temacie musiał się troszkę napisać gdyż tak się złożyło że opisywał zapewne wolnym tempem więc go wyprzedzili co w rezultacie doprowadziło do trzech opisów wykonanych przez tegoż forumowicza w jednym poście :> (mi również takie sytuacje się zdarzały lecz wtedy opisywałem daną osobę stosunkowo dokładnie więc miałem więcej do napisania niż osoba opisująca nick, avek, staty i tyle. :> Mając w pamięci jego ostatni wpis na gramsajcie z nadzieją że ujrzę nowy layout wchodzę na geesa lecz.. Nadal ten sam, oceniać go nie będę bo mojego autorstwa jest więc nie wypada.. Hm. Powiem tylko że mogło być lepiej. ;] Troszkę mnie dziwi postępowanie princa... Otóż gdy napisał najnowszy wpis layout był nowy, całkowicie inny, potem azra napisał że jest słaby i... prince powrócił do starego. Heh. Nie tak się umawialiśmy. ;-> Skoro już jestem na sajcie przydałoby się parę słów skrobnąć o jego treści. Więc tak, wpisy nie są nadzwyczajne, ot niczym się nie wyróżniające, raczej nie ciekawiące pierwszego lepszego forumowicza nie znającego autora tychże wpisów. Żadnych treści dających do myślenia nie znajdziemy... Swoja drogą tych wpisów jest bardzo mało więc IMO już mógł się bardziej poświęcić pisząc którykolwiek choć nie.. oj, whatever... :> Ostatni kupił sobie upragnioną grę Guild Wars, całą serie bodajże która mnie zbytnio nie ciekawi ale to swoją drogą. Heh, dopiero teraz zobaczyłem że posiada telefon komórkowy firmy Sony Ericsson - zwróciłem na to uwagę gdyż i ja tej marki telefon miałem. Może nie istotna informacja ale zawsze ;] Komputer posiada lepszy od mojego, o konsoli PS2 mówi ''stare ale jare'' Dla mnie wcale nie takie stare ale jare już tak. W końcu ludzie z mojego otoczenia mają (rzadko jak coś mają...) PS(1) ... Skądinąd wiem że ostro expi s 2moons (otwartą wersje beta którą i ja testowałem lecz mi się znudziło - jeszcze większa sieczka niż w GW -.- ) pamiętasz jak mieliśmy zamiar założyć forumową grę? Ja odpadam, Przemyślałem to jakiś czas temu i stwierdzam że nie dam rady jako MG. Regulamin owszem spokojnie bym napisał ale już kierowanie poczynaniami wielu graczy.. Mam zbyt małe doświadczenie. Oczywiście Ci zakładać nie bronię, jeśli wymyślisz coś fajnego to chętnie zapiszę się jako gracz. :) A tak z innej beczki.. Prince w żadnym wypadku nie należy do ''kolekcjonerów znajomych'', pozwolę sobie mniemać iż wszystkich których ma na liście zna bliżej. Właśnie mam zamiar przeglądnąć rubrykę ''ulubione'' lecz jest na tyle obszerne że mnie zniechęca do zagłębienia się w nią. ;] Hym. Prince czasem może być niemiły gdyż jak sam mówi piszę to co myśli tyle że nie zawsze że tak powiem myśli dobrze. Jak się uprze to go do swojej słusznej racji nie przekonasz, chyba że ktoś się wtrąci i otworzy mu oczy. ;] Tradycyjnie pozdrawiam i choć status jeszcze ''gorący'' już życzę Przewodniczącego. :) Aj.. zapomniałbym. Co oznacza Twój podpis? :> Językiem arabskim pisany, bodajże u Graszczura również lecz treść zapewne inna.

Pozdrawiam,
Obi-wan Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii
Cóż;> nie mam ochoty się wysilać na tak ogromny post;P z natury jestem dość leniwy więc...
Dawno, dawno temu, gdzieś w odległej galaktyce gramowicz Obi-wann Kenobii, a nie Kenobi(choć tak jest poprawnie) dorobił się statusu Delegata(użył mocy;). Niestety była to ciemna strona mocy - słowna zabawa oraz historyjka i jeszcze kilka tematów, w których nadmierna aktywność jest bardzo niebezpieczna sprawiły, że awansował na tak wysoką rangę. Osobiście strasznie mi się nie podoba, że dzięki czystemu spamowi(mocy?) można tak wysoko "zajść". Zostawię już statystyki;P nie mam ochoty się naśmiewać z degradów(aż dwóch) jakie zaliczył.
Awatar jak łatwo zauważy związany z ksywą - chyba z ~3 części. Zaś podpis... brak;P, ale jak zauważyłem zawsze* pozdrawia w poście. lol, zawsze mnie do wkurzało;P.
Pozostało mi ze sztucznym uśmiechem na ustach zajrzeć na gs-a. Zły nie jest, ale nie zachwyca... koniec.
Ciekawe ile osób opisało go przede mną;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forgotten
Użytkownik, który jest już Przodownikiem aczkolwiek jak mi ostatni raz mignęły jego posty na forum, był jeszcze Robotnikiem. Gramsajta ma niezłego kolorystycznie aczkolwiek osobiście stronię od takich barw. W "Krótko o mnie" ma bardzo długi opis swojej osoby :) I ciekawy, rzecz jasna.
Myśl miesiąca... hm... interesująca, ale nie zacytuje :P Lubi CD Action, GW, Władcę Pierścieni. Można powiedzieć - klasyka. Na forum 74 dni czyli w sumie niewiele. Wypowiada się rzadko, dopiero wtedy jak nie zdzierży i MUSI coś napisać :) Ciekawy podpis zwraca uwagę no i awatar. Śliczny. Jak sam pisze w jednym z wpisów: Jego gramsajt nie jest dla idiotów.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała16

Młoda, bo szesnastoletnia użytkowniczka tego forum ;-). Wygląda jeszcze młodziej na zdjęciu dodanym w odpowiednim temacie XD. Ale może to subiektywna opinia :P.
Osobiście zbyt dobrze jej nie znam, co ciekawe ma status Brygadzisty, a chyba nigdy wcześniej nie widziałem żadnego jej posta [poza tym w temacie ze zdjęciami, bo zaciekawiło mnie to, że jakaś dziewczyna dodała ;D].
Cóż by tu o niej napisać.
Wydawało by się, że pisze w miarę sensowne posty.
Awatar być może odzwierciedleniem osoby... hehe... potulna jak miś? Pluszowa jak miś? Mała jak miś? A może nie może spać w nocy bez misia? :P Tutaj każdy musi sobie dopowiedzieć sam ;].
Co ciekawe... hmm... to dziewczyna! :D Czyli niestety na razie jedna z niewielu unikatowych w świecie gier. Mówcie co chcecie, ale ja i tak wiem swoje! XD Na 100 grających przypada 1 grająca :P.
Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choinix
Osobiście gramowicza nie kojarzę. Jednak nie powstrzyma mnie to przed jego opisaniem :P Ma 16 lat. Na forum gości od prawie pięciuset dni, ale dosyć rzadko się udziela, gdyż postów ma tylko 730. Nadrabia to jednak średnią znaków - 464/ post to bardzo dużo ;) Chyba lubi gry Blizzarda, bo quizy o Starcrafcie i Diablo są w jego statystykach w ścisłej czołówce :P Wypowiada się też często w tym właśnie temacie, w którym właśnie piszę :] Z jego awatarka spogląda na nas urodziwa mangowa d.. dziewczynka :) Ta sama kobitka pojawia się w jego nagłówku na gramsajcie, który nie jest specjalnie urozmaicony graficznie - ot, banerek i szary podkład. Nic specjalnego, moim skromnym zdaniem ;) Hmmm.... Kończę już, bo pomysły mi się kończą... Może jeszcze powiem, że 3 degrady mu się zdarzyły, i do widzenia ;P
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laska-z-Polski
Po nicku można by uznać go za przedstawicielkę płci pięknej, której mimo wszystko nieco brakuje na forum, ale ja od początku miałem przeczucie, że jest chłopakiem ;) Nick jest zapożyczony z filmu Chłopaki Nie Płaczą (?), w którym to był sobie jeden chłopak, który przedstawiał się "Jestem Laska. Z Polski".
Ogólnie to bardzo dobrze kojarzę Maćka, bo tak ma właśnie na imię, z przeróżnych tematów. Bardzo aktywny forumowicz, wiek: 13 lat. Bardzo pozytywnie wypowiada się na temat Linkin Park - mógłby zostać moim największym przyjacielem! xD Poza tym jest standardowo: niewolnik CD-Action (co miesiąc odczuwa potrzebę odwiedzenia kiosku). Jednak od standardu bardzo odbiega jego Gramsajt - odbiega w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Po wejściu od razu rzuca się w oczy, że Maciek interesuje się wojną, a po chwili można usłyszeć genialnie dobraną muzyką do tematyki GS-a.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igor FCBayern

Kompletnie nie znam tego, jakże zasłużonego użytkownika. Powinienem chyba zacząć od tego, że jest założycielem tegoż tematu, co jest Jego niepodważalną zasługą w budowaniu atmosfery na forum. Na modę Giertych powiem teraz "szacunek" panie pośl... wróć, drogi użytkowniku ;) W avatarze ma uśmiechniętą twarz jakiegoś młodzieńca, to pewnie postać z jakiejś kreskówki lub komiksu. Czytuje CDA i... Co ja będę o bzdetach gadał. Właśnie się dowiedziałem, że Igor nie mieszka w Polsce, a w Edynburgu. Słucha szeroko pojętej muzyki rockowej, więc mamy coś wspólnego chyba. Nietrudno się domyślić, że kibicuje Bayernowi o czym świadczy Jego ksywa.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Ten user jest dopiero co przeze mnie zobaczony, lecz to i owo postaram się o nim naskrobać... Co pierwsze rzuca się w oczy, to avatar z Homerem Simpsonem. Czyżby fan serialu? Zobaczymy.... Zaglądam w statystyki i widzę, że najczęściej udziela się w tematach takich jak "Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka", "Roman Giertych - co sądzicie o jego pomysłach?" oraz "Bóg - istnieje czy jest wymysłem ludzkiej wyobraźni". Można po tym wywnioskować, że jest już starszym i trochę poważniejszym gramowiczem. Sporo pisał też w Kwasach i w dyskusji o Gothicu 3. Sam założył zaledwie dwa tematy. Na forum siedzi już od ponad roku - napisał przez ten czas AŻ 3173 posty! Ale chyba nabijaczem nie jest.... To by dało jakieś 10 postów dziennie... Zaglądam teraz na gramsajt i.... Widzę białość. Wszystko białe (oprócz napisów - chyba użył Wizira). Gra w genialne gry i słucha wcale nie złej muzyki... Tutaj się wyjaśnia dlaczego pisze w politycznych tematach - jak pisze sam o sobie "Student politologii i maleńki trybik w biurokratycznej machinie". Jego gramsajt traktuje o historii, polityce, grach RPG, ale także o turystyce. A przynajmniej takie ma tagi, bo wpis ma zaledwie jeden :)

Tak więc drogi GAAX, zdrowia i awansu życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naymar

Naymar - Pan Mroku. Widzać to po avku gdzie stacjonuje czaszka z palącymy się na niebiesko oczyma, ale i również po Gramsajciku dzie panuje ciemne barwy. Ma 3 komputry + Amigę + Commodore - no porostu full zestaw. On to on, nie kto inny, czyli Naymar = Naymar. Uważa że trądzik na twarzy to przez podkradanie ksywek - ciekawe spostrzeżenie xD Publikuje na Sajcie komiks Pablo, z poczatku myślałem ze to jego, ale przycztałem jeden wpis i już wiem. Lubi metal i zuooo no i fantastykę. Daje głowe ze we wrześniu skoczy na Brygadę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wip_01

Pracujący, aktywny forumowicz. Niejednokrotnie widywałem go w wielu topicach, widzę, że jednak forum lubi :D
Doszedł do zaszczytnego aczkolwiek nagannego stopnia Delegata. Nick nie mówi mi absolutnie nic. W podpisie odważnie umieścił numer gg i jakiś cytat z GW. GS skromny i bardzo czytelny. Widzę, że user mieszka w Łodzi i ma 15 lat. Wpisów od groma, ale średnio komentowane. Nie słucha hip-hopu z czego bardzo się cieszę. Wygląda też na zagorzałego fana GW. Lubi też piłkę nożną. Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować