Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 19:11, boduczek napisał:

Boduczek

no coz ja mimo wszystko usera spotkalem:0 nie kojarzy mnie [pewnie dlatego zs to bylo pojednycze spotkanie sprzed jakchs dwoch miesiecy:) działo się to w temacie ktory nie powiem jak dokładnie brzmiał ale coś o sprawach damsko-meskich bodajze:)
user ma na imie Michał i jak przyznam spodziwalem sie iz ma okolo 20 lat a tu zaskoczenie... mianowicie ma ... 14:) jest ze slaska.
lubi gry RPG podobnie jak ja:) sajt ladny:) nie wybitny ale prosty, czytelny i taki wlasnie powinien byc:)
user wspominal o problemach natury filozoficznej i spodziewalem sie znalezc cos glebszego na jego sajcie... no i przyznam ze sie nie zawiodłem:) motto mnie totalnie rozbroiło choc musze powiedziec iz jest bardzo kontrowersyjne... ja osobiscie nie umiescilbym go jako motta czy w ogol gdziekolwiek jako przedstawienie moich pogladów:) ale cóż to tylko moja opinia:)
user przebywa na forum juz niezly kawalek czasu:) udziela sie duz. napisal zastraszajaca jak dla mnie narazie liczbe postow:) co zaowocowało takim a nie innym statusem:) w avatarze ma cudowny portet tylko zastanawiam sie czemu podał ze nazywa sie Michał:) czesc Andrzej:) co tam slychac? nie wywołasz jeszcze jednej sexafery?:)
reasumujac bardzo sumienny user interesujacy sie fantastyka i lubiacy wdawac sie w dyskusje z mala16:) to chyba tyle. zycze awansu i...
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Samildanach

Dzisiaj przyszło opisywać mi usera którego nigdy wcześniej nie widziałem na forum,będzia więc pod górkę,ale mam nadzieję że dam radę.Jego gramsajt ma wygląd raczej podstawowy bo jak sam piszę jest leniwy i nie chcę mu się go udoskonalać.Jest starszy ode mnie o dwa lata lubi fantastykę i film Gladiator,który może oglądać bez końca.Ostatnio gra w wiele gier głównie rpg i rts .Na gram.pl jest krócej ode mnie ale ma o wiele większą liczbę postów i komentarzy. Pozostaje mi już tylko życzyć szybkiego awansu sobie i jemu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raven91
Pierwszy raz widzę tego użytkownika, chyba nie jest na forum długo, dlatego jest przodownikiem. Nie pisze za często(dośc niska średnia na dzień), byc może rzadko zagląda na forum, albo czyta, ale nie wypowiada się. Jeśli tak, to napewno wie jak zachowac sie na forum i napewno nie bezie spamował:) Nie mam pojęcia co ma na avatarze, jest za mały. Byc może jest fanem serii filmów "Kruk" ale tego nie jestem pewny. Byc moze ma 16 lat(jak ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:02, lis899 napisał:

lis899

hmm przewodniczacy jednak nie spotkalem go jeszcze... ale jak juz wczesniej wyjasnial mial pol roku przerwy wiec usprawiedliwone:) user ma na imie Jacek i ma 16 lat. na forum ladny kawalek czasu i nie mala nawet liczba postów:) user zajmuje sie filatelistyka co sie chwali:) rzadko juz spotykane hobby:) sajt utrzymany bodajzy w klimatach DragonBalls:) ostatnio zafascynowany dosc ciekawa parodia-Pod Gradobiciem Pytan ktora to mozna obejrzec na generalnie mlodziezowej stacji muzycznej 4fun.tv a takze na jego sajcie:) no coz nie napisze nic wiecej. powod-brak danych:) moze sie spotkamy jeszcze na jakichs dyskusjach na forum i moze wtedy bede wiedzial wiecej:)
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach

Tego usera chyba niespotkałem jeszcze i wątpie że on mnie , wkoncu mnie niebyło przez dłuższy czas na gram.pl . Jego nick nic mi niemówi ale kojarzy mi się z czymś piekielnym hm.... . Niewiem co jego avatar przedstawia ale , właściwie, jak się przyjrze to widze jakąs czarną postać we czerwonym tle ? Nieznam pochodzenia tego avatara ;] Teraz przejdzmy do jego opisu . - napisze tak , ma napisane że to jest Sparta i ma podane swoje gg ale , co dalej napisane jest takie dzike , jednak ma to sens . Teraz trochę o jego gramsajdzie .... dosyć kolorowy xD . Jest fanem fantasy i filmu "Gladiator" , którego niewidziałem :( . Jest 3 lata starszy ale czy to ważne :P ? Lubi Dungeon Siege , niezle . Spójrzmy na statestyki . Na gram.pl jest już 81 dni i choć jestem dłuzej od niego na gram.pl ( wiele dłużej ) nienapisałem tylko postów. To tyle na ten raz ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arhont


W userze podoba mi się najbardziej awek. Jest to jakaś postac anime, ale nie wiem
dokładnie jaka.Status użytkownika jest wyższy od mojego o +1-mówiac inaczej jest
brygadzistą.Użytkownik ma na imię Adam i ma 15 lat.Z tego co wynika to lubi grę gothic.
Jego gs jest czytelny i fajny( to też kolejny dowód, że lubi anime). Na gram pl już za dwa
dni będzie roczek :D więc gratulacje.
Jeszcze nigdy nie dostał degradu i dobrze.

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mistrz.zywi0low

Przodownik. Na dziś najwięcej postów. Rozmyta po części czaszka w awatarze.
Jest to Miszcz Sywi0lów, jakiego świat nie widział. Potrafi w tym samym momencie uruchomić prysznic w łazience i zaparzyć herbatę, a nawet - dodatkowo - zrobić przewiew w korytarzu. Do swej magi używa jakiegoś rekwizytu, za pewno beret lub laskę z główką jeża na górze. Ma misterny plan, którego nikt jeszcze nie dokonał; dostać awans i degrad w jednej sekundzie, przy okazji aktualizując swój gramsajt i pisząc najkrótszego posta na forum. Jestem pełen podziwu, i serdecznie dziękuje ze pozdrowienia. Wydaje mi się, że mistrz.zywi0low (czyt. mis/cz-zywilow) pozdrawia innych na każdym zakręcie, licząc, że go też ktoś pozdrowi, a więc: Pozdrawiam Cię mistrz.zywi0low.

(Ten post nie ma na celu obrażanie żadnego forumowicza, nie licząc tego, którego nick występuje powyżej.)
Proszę czytać to (porada dla adresata) z przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi
Tego forumowicza znam od bardzo dawna, właściwie prawie od początku mojego pobytu na gram.pl. Pamiętam jak kiedyś ścigaliśmy się o to, kto będzie pierwszy brygadzistą, a potem delegatem. z tego co pamiętam pierwszy przegrałem a drugie wygrałem. To były czasy:) Obecnie jest delegatem, chyba nie zaglądał na forum często, tak jak i ja. Życzę mu szybkiego awansu na przewodniczącego bo ileż można byc na delegacji??(gdzie wyjechałeś;P??). W podpisu można wnioskowac że jest fanem Baldurs Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Pan Przewodniczący. Trzeba do Niego zwracać się z szacunkiem, no bo to Pan Przewodniczący.

Po pierwsze; myli się co do mojego "fanowstwa BG" - jak to mówią: big mistejk. Lis899 lubi sobie czasem poszaleć latając pośród chmur na takie niedużej, żółto-pomarańczowej, puszystej (pulchnej) chmurce. Kiedy leci, owa chmurka zostawia za sobą ogon. Czasem jednak On (mowa już o Panu Przewodniczącym) woli samemu pofruwać (tak, tak, zakłada skrzydła i leci [wiem, że to nie możliwie, ale to jest Pan Przewodniczący]). Lubi kolorować malowanki tak jak koloruje swoje włosy. Należy również wspomnieć, że codziennie nosi swoją małą relikwią, naszyjnik, w który wierzy.

No cóż, znam go od dawien dawna. Nie było mnie bo nie było. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi
Delegat, którego nie było mi dane poznać.
W podpisie ma dwie, świetne myśli. Naprawdę, szczególnie ta druga ;)
W rubryce: "Krótko o mnie" ma "A.I." no to rzeczywiście krótko... jest rok młodszy ode mnie, czyli ma 15 lat (dość popularny rocznik na tym forum ;)) Na forum jest już bardzo długo. Gramsajta ma dość ładnie skomponowanego. Interesuje się...? Hm... wydaje mi się, że grafiką i przeróbką zdjęć. Ostatnie jego wpisy traktują o tej drugiej sprawie :) Ma 18 znajomych, wydaje się więc, że nie jest kolekcjonerem.
Słucha Wilków, co zaliczam na + bo też lubie ten zespół ;] a poza tym to Mika, Moby, Safri Duo...
Lubi Terrego Pratchetta, Ogląda Lost :)
No to by było na tyle ;)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Brygadzista. Ileś-tam dni na forum. 16 lat. Prawdopodobnie jest kolekcjonerką znajomych. Na gramsajcie napisała dosyć sporo o sobie (często aktualizuje wpisy), złożyła w nim też czytelną oprawę graficzną i tekstową. Być może mieszka w Krakowie, bądź okolicy. Chwilami lubi posłuchać polskiego rock''a. To tyle ile można wyczytać z jej opisu dot. mnie :P (przynajmniej dla zwykłego obserwatora).

Przynależy do mniejszości płciowej na tym forum. Lubi się uśmiechać, chociażby elektronicznie. Lubi herbatkę owocową, szczególnie malinową. W wolnych chwilach przesiaduje w internecie. Jej autorytetem jest Mama Muminka, natomiast idolem pewna pani - piętro wyżej. Uwielbia rozkładać Sapera na części pierwsze (Ach, te miny :) ! - dodanie od redakcji wrum.pl). Lubi kolor różowy albo też go nienawidzi (nigdy nie ma pośrodku :P). ''Różowe prosiaczki''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Dzis coś nowego,opisze kobiete . Pani Madzia ( tak na imię " Madzia " ) .Nick łatwo zrozumieć , mała , może dosłownie albo we dosłowni a jeszcze tak poprostu tak ma . 16 ? - tyle ma lat , aktualnie . Jest rok starsza odemnie lubi piłke nożne,siatkówka,skoki naraciarkie. A pominołem awka.....Jakas tarcza , pewnie związane z piłką nożno , niewiem , niemój żywią. Ma lider i go nieodda , podane gg no i.....wsystko. Teraz co nieco o gramsajdzie. - no , mała jest 100% fanpiłki nożnej . Na gram.pl jest 228 dni i napisała z 10 razy tyle postów a dokładniej 2,225 . Na koniec : Jazda,Jazda Biała Gwiazda !

Wasizi

Ag teraz trochę o Wasizi . Niewiem co jego nick znaczy ale dlamnie brzmi to trochę arabsko . Podoba mi się jego avatar , ładny pingwin ;] . Według niego słów we sercu nieda się odebrać , wogule całkiem fajny opis , podoba mi się . Teraz przejde do jego gramsajda. - kolorwy(przedstawia natura ) , napisał o sobie A.I. , co to ? niewia . Ciekawe motto , motywuje i to bardzo . Co mi się najbardziej we jego gramsajdzie podoba to te fotki , przerobione też są fajne . Na gram.pl jest 731 dni czyli 2 lata i przez ten czas napisał 2,206 postów . The End

Pozdrawiam
PS: Mój avek i gramsajd niesą anime tylko z gry ;( . Avek z Devil Kings a gramsajd KINGDOM HEARTS II
, pozatym niejestem fanem anime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tadam!

Otoż ogłaszam Wam drodzy gramowicze, że opisuję oto właśnie usera o tajemniczym nicku Arhont. Niewiele on mi mówi, choć kto wie - może takim nickiem podpisuje się sam Święty Mikołaj Coca Coli? Chyba nie, ponieważ na avatarze widzimy jakiegoś mangowego gościa. Również go nie kojażę, tak samo jak i nie kojarzę samego usera - pierwszy raz widzę go na forum, ale MUSI już siedzieć w tym biznesie trochę czasu, ponieważ jest już brygadzistą. Tak więc przyszła czas na rewizję gramsajta... Przeważa w nim kolor blu, a tłem jest..... jakiś mangowy chłoptaś z gry Kingdom Hearts (nie grałem, nie trawię konsoli). User ten w swoim arsenale ma takie urządzenia jak PC, PS2, komórkę i enigmatyczy sprzęt o nazwie... TY (?). Czyżby niezdrowe myśli? Pozostawę to bez komentarza :) - Ogólnie gramsajt jest jednak mało czytelny przez to "oczojebne" tło. Teraz trochę suchych danych (ehh te procedury...). Jutro stuknie mu rok od kiedy po raz pierwszy zetnkął sie z gram.pl (równe 364 dni są dzisiaj!). Napisał od 763 posty i komentarze, a przez ten czas zrobił 41 wpisów w sajcie.

Tak więc kończę ta tym i życzę rychłego awansu! Zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naymar
Tego użytkownika widzę pierwszy raz, chociaż jego nick coś mi mówi, tylko nie pamiętam gdzie to widziałem(napewno nie na forum ani nic związanym z gram.pl, ale to może byc podobny nick, nie wiem dokładnie). Ma fajnego avka, ale niestety nie wiem co na nim dokładnie jest, opróćz tego że to czaszka ze świecącymi oczami:) Na forum nie jest długo, niecałe 3 miesiące, ale szybko pnie się do góy, napewno w przeciagu kilku dni dostanie awans na brygadziste(pewnie długo już czekasz, taka różnica między przodownikiem a brygadzistą w porównaniu z poprzednim statusem). Więcej nie moge nic napisac, mam nadzieje że się jeszcze spotkamy, nie tylko w tym temacie. pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Mimo wysokiego statusu pierwszy raz dane jest mi ujrzeć tego użytkownika na forum. Na pierwszy rzut oka można rozpoznać w nim fana Dragon Balla, co więcej kontaktowego fana Dragon Balla, podaje w podpisie swoje gg oraz email. Gramsajt umacnia mnie w mojej opinii, w tle mamy postać z tegoż serialu, niestety moja pamięć jest zawodna i jak postać się nazywa nie pamiętam. Zwiedzając jego blaga możemy oglądnąć kilka odcinków „Pod gradobiciem pytań” pewnie ogląda 4fun ;) Na grm.pl jest już ponad 700 dni napisał niecałe 1000 postów, właściwie 900 z groszami, niewiele choć być może, właściwie na pewno, miał przerwę w pisaniu. Jest z dobrego rocznika, 91 dobry rocznik ;) i starzeje się niczym wino ;) i tym optymistycznym akcentem pozdrawiam ;P i życzę awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

Nick kojarzy mi się niestety z łysymi panami odzianymi w sportowe uniformy. Nic jednak bardziej mylnego! Użytkownik Adidas66 lubi poezję, czego o żadnym z podwórkowych dresów powiedzieć nie sposób. Jest też fanem Garfielda. Słucha raczej cięższych brzmień, nie pogardzi jednak twórczością Barda Solidarności - Jacka Kaczmarskiego. Na gram.pl nie jest od początku, mimo to zdążył napisać już całkiem pokaźną ilość postów :-) Popełnił również recenzję gry Football Manager 2006 i ocenił ją na piąteczkę :-) Fan klimatów rodem z Ojca Chrzestnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakub Wędrowycz

Hmmm... bardzo ciekawa osoba... Nie wiadomo skąd ''''przywędrował'''' ów człowiek, jednak chodzą pogłoski ,iż był jeszcze na tamtym świecie czyt. starym forum. Jego nick... bardzo tajemniczy... Jakub... tak ma chyba na imię, natomiast druga część nicku... nie potrafię jej wyjaśnić. Avatar, którego zrobił własnymi rękami, poświęcając na to wiele czasu, teraz dumnie widnieje jako herb jego osoby. Widywałem go już tu i tam, jednak nigdy tak na prawdę nie rozmawiałem z nim a raczej nie wdałem się w dłuższą rozmowę. Będąc i poświęcając swój czas dorobił się rangi Delegata - człowieka który reprezentuje daną grupę społeczną, myślę, że dobrze wywiązuje się z tego zadania, może wkrótce przejdzie na emeryturę czyt. awansuje na Przewodniczącego. W opisie pisze ''''jedna miłość'''' , ''''jeden świat'''' nie wiem do czego starał się nawiązać używając owych stwierdzeń, natomiast głębsza próba wyjaśnienia ich zajęła by mi sporo czasu, bo jak by nie było lubię wypowiadać się lub doszukiwać prawdy. Otóż okazało się, że w nicku nas okłamał, na prawdę nazywa się Krzysiek i nigdzie nie wędruje. User ten gra między innymi w Gothica ( dobry wybór ;) ). Ogólnie pamiętam tego człowieka jako dobry przykład rzetelnego i miłego usera. Pozdrawiam go i życzę emerytury, znaczy się awansu ;)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Od czego by tu zacząc........chyba od początku a więc od awka.Widnieje na nim bardzo ciekawa osobistość ze świata polityki(czyżby jakiś fan biało-czerwonych krawatów?).Ostatni wpis na gramsajcie bardzo stary,chyba jeszcze z kwietnia.Do jego tagów zalicza się gothic i muzyka pop.Ostatnio gra w kilka fajnych gier rpg+fifa 07. Obecny stan bardzo dobry i sprzyjający kontaktom.Czytuję clicka i CD Action(tak jak wielu innych użytkowników).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raven91

Dobry humor mnie dzisaj spotkał wiec bede szczególnie pozytywnie nastawiony do tego gramowicza mimo że go znam - oczywiście wszystko sie zmieni jesli okarze sie że lubi partie PiS i typ muzyki Techno ;) oby tak jednak nie było. Otóż.. nick mógłby być troche bardziej oryginalny bo ravenów mamy już naprawde dużo. Avatar przedstawia krasnoludka - podoba mi sie. Z gramsajtem już o wiele gorzej ale miałem przecież być pozytywny wiec GS rewelacja ;D. Oj oj... jest kilka dalej spraw które mi sie nie podobają wiec na tym zakoncze.
Pozdrawiamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

Właśnie obejrzałem gramsajta tego forumowicza i nagle zrobiłem się smutny, w layu dominuje czerń, Vuko też nie jest ostatnio zbyt wesoły i od tego gsa emanuje smutek, przygnębienie, choć może to przez to, że za chwilę przyjdzie mi się zmagać z naszym wspaniałym systemem edukacji… Ale mniejsza o to, jak wygląda jego gramsajt już wiecie, wbrew temu co napisałem wyżej jest on całkiem przyjemny dla oka, na pewno przyjemniejszy niż zielone litery na różowym tle, a takie coś widziałem… Ma problem z którym boryka się wielu forumowiczów, nie ma ochoty, sił, pomysłu na dodawanie nowych wpisów, nie jest to obowiązkowe więc nie ma się co przejmować, gramsajt nie ucieknie. Przez 214 dni na gram.pl zdążył napisać ponad 1100 postów, całkiem niezła średnia dzienna, o jakości jednak wypowiedzieć się zbytnio nie mogę, bo jego posty widuję właściwie tylko tutaj, ot różnica zainteresowań zapewne. Napisał recenzję Fable: Zapomniane Opowieści i ocenił je na 5 gwiazdeczek, nie mogę się odnieść bo nie grałem, ale trzeba docenić, że mu się chciało. Kolejny przedstawiciel grupy ludzi, których ulubione zajmują ¾ okna przeglądarki, w tym konkretnym przypadku się nie mieszczą. Słucha raczej cięższych brzmień, filmy ogląda dobre, książki czyta dobre, nie umiem powiedzieć nic więcej, musiałbym ogarnąć zbyt wiele tekstu w zbyt krótkim czasie. Pozostaje mi życzyć Delegata z prędkością równą prędkości liczonej ze wzoru v=s/t gdzie s=dowolnie wybrana wielka liczba a t=1.

Pozdrawiam Adidas66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować