Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

hunterPL - mityczny myśliwy z Krainy Wiecznych Łowów. Zstąpił na Ziemię aby polowac na dinozaury wiele, wiele lat temu. Jego ulubioną zdobyczą były Tyranozaury, z zębów których zrobił sobie calkiem ładny naszyjnik. Część nauowców wysuwa tezę, że to On jest bezpiśrednią przyczyną zagłady wielkich gadów.
Wraz z epoką lodowcową przedmiotem jego polwań stały sie tygrysy szablozębne i mamuty. Początkowo nie mógł się przyzwyczaić do mrozu, ale zrobił sobie śliczne futerko z mamuta. Kły mamucie służyły Mu do wymiany handlowej z plemionami Neandertalczyków.
Po zabiciu ostatniego smoka w średniowieczu był przez bardzo długi czas bezrobotny i zaczął trudnić się handlem. To On sprzedał Alaskę Rosjanom, którzy ją potem odsprzedali USA.
Obecnie przedmiotem polowań stały się.. kobiety. Blondynki, brunetki, rude - to nie ma znaczenia. Jego największym marzeniem jest z powrotem trafić do Krainy Wiecznych Łowów wraz ze swym obecnym haremem, wynoszacym 12 blondynek, 8 brunetek, 3 rude i 1 łysa.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HumanGhost - kiedyś dość niedawno temu zobaczyłem go jako przewodniczącego pierwszego na tym forum czyli pierwszy raz zobaczyłem przewodnieczącego...w sumie to całkiem niezły gościu choć czasem mi działa na nerwy (nie mówię że ja taki czasem nie jestem) no i ten status to dopiero coś...
jego ksywka niewiele mi mówi i nie chcę zgadywać.a podpis...cóż rozmaicie bywa:D
na razie prawie nic nie mam (chyba) do tego gostka.to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skyler - ja go rzadko widzę dopiero ostatnio go zobaczyłem a tu się okazuje że brygadzista.(co poniekąd dobrze o nim świadczy)
udziela się w takich "słownych" tematach i choć go widzę rzadko widzę to fajny jest.
w skali jeden do sześć to daję pięć bo jak mówirzadko go widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 16:15, xywka 1 napisał:

skyler - ja go rzadko widzę dopiero ostatnio go zobaczyłem a tu się okazuje że brygadzista.(co
poniekąd dobrze o nim świadczy)
udziela się w takich "słownych" tematach i choć go widzę rzadko widzę to fajny jest.
w skali jeden do sześć to daję pięć bo jak mówię rzadko go widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar ----> Nigdy wcześniej go nie widziałem jedyne co o nim wiem to to że jest brygadzistą i... Dostawcą Pizzy zarabiającym 2500 zł i 250 wPLN. na miesiąc, nosi czarne okulary i ma 2 metry wzrostu zgadłem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar - fajny użytkownik, całkiem Go lubie. Wojownik nr.1 na forum gram.pl. Sam szkoli słabszych w CSGP (Centrum Szkoleani Gram Pl). Korzysta z katany, karabinu maszynowego itp. Zna się na wszystkim, choć troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


hehe chciałbym tyle zarabiac :D
bez obrazy ale JA uważam że czarne okulary są takie, nooo.... dziwne
a co do wzrostu to niewielka pomyłka, mam 181 cm

Wasizi>>>> do miom atrybutów prosze dodac jeszcze gumową kaczuszke :) znam sie na wszystkim to prawda, ale w stopniu zaawansowanym :)


Wasizi - nick wziął z jakiejś piosenki, już nawet on sam nie wie jakiej. Jest członkiem Plemienia Wiecznych Przodowników oraz napisał już chyba z 10 list swioch ulubionych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar, patrze dużo o mnie wiesz, i jeszcze pamiętasz skąd nick ;) bardzo się ciesze. jestes uwieczniony na mojej liście ;)

Arar - Jest wojownikiem i asceta (napisz co to znaczy), poszukuje piekna i przyjazni (dziewczyny, a może bratniej duszy?). Lubię Go, nie zapomniał o mnie, to ja nie zapomnę o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2006 o 17:49, Wasizi napisał:

Arar - Jest wojownikiem i asceta (napisz co to znaczy), poszukuje piekna i przyjazni (dziewczyny,
a może bratniej duszy?).


W moim podpisie jest ambiwalencja. Przeciwstawnośc. Pary wyrazów : wojownik-poszukuje piękna oraz asceta-poszukuje przyjaźni. Podpisu nie ja wymyśliłem a bodajże Allor z CDA.
Inaczej. Widziałeś kiedyś wojownika szukającego piękna albo ascety szukającego przyjaźni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lubie go
fajny i wygadany (brygadzista)
czesto go widze i nic do niego nie mam
widziałem go chyba w kalamburach ale nie jestem pewien
myśle żę ma na imie arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweln - kojarzy mi się z paweuszem. Najprawdopodobniej ma na imię Paweł. A "n"? Może od nazwiska? Możliwe, że jest bratem Bolka (patrz podpis) ;D Nic więcej nie mogę o nim powiedzieć, bo za bardzo go nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glizda101 - Ma własną armie liczącą 101 żołnierzy. Brygadzista, tym razem uzbrojony w dwuręczny miecz, tarczę, i tik-taki. Zawsze gotowy do pośwęceń i opowiadanie dowcipów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwny kolo
albo blefuje co chwila, albo wszystkich bardzo dużo zna
a może nam powie skąd?
ksywa nic mi nie mówiogólnie go lubie choć mnie zadziwia

co do opisu jaki dał glizdzie101 to albo puścił wodze fantazji, albo (jak mówiłem) dużo wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Moj poprzednik jest na forum od niedawna pierwszy raz go tutaj widze.Chyba jeszcze nie zorientował się że wiele ludzi w tym temacie opisuje poprzednika w sposob zabawny,czasem kompletnie mijający się z prawdą.Przywyknie do tego:)
Nic więcej o nim nie wiem.Na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:52, Widek napisał:

> DLACZEGO NIE OPISAŁES POPRZEDNIKA?
>

Wasizi dlaczego ciągle to piszesz?:)

Bo to on jest ciągle tym poprzednikiem,co to go nie opisują :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181-pewnie 181 darkstar na tym forum razem z innymi darkstarami tworzą lige sprawiedliwych której zadaniem jest chronienie forum a tak na serio to pamiętam tego darkstara skąś ale nie moge sobie przypomnieć skąd uuuuuuuuuu to delegat (sori boss) pewnie siedzi na forum 24h niespamuje ciągle pisze pewnie powinnien zostać (wiecie tym co pisze tam w sądach te zeznania i wogóle) jak wynika z jego podpisu lepiej żebyś zginął z jego reki niż żył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować