Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2006 o 19:28, Yamamoto napisał:

> (na Forum jestem od trzech lat;) tylko, że statusy niebyły przeniesione, łęęęęęęęęęęęęęe,

> a byłem Baronem)

Jak tak to sorry :D


Ja nie z tych nerwowych więc się nieobrażam, (żałuję tylko,
że niepozostał ślad po Loży Szyderców protoplaście Damskiej Loży, którą niechcący
bawiący się czołgiem zgruchotali)

, i czasem lubię zagrać w grę po raz drugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 19:33, Lord pinio_SGSTB napisał:

Ja nie z tych nerwowych więc się nieobrażam, (żałuję tylko,
że niepozostał ślad po Loży Szyderców protoplaście Damskiej Loży, którą niechcący
bawiący się czołgiem zgruchotali)


Załóż oddzielny temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yamamoto widac ze ten forumowicz jest przywiazany do motorów firmy Yamacha
Czasami lubi poczuc wiatr we włosach i muchy miedzy zebami
ale kiedy w baku susza zasiada na forum gram.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 19:36, Yamamoto napisał:

> Ja nie z tych nerwowych więc się nieobrażam, (żałuję tylko,
> że niepozostał ślad po Loży Szyderców protoplaście Damskiej Loży, którą niechcący
> bawiący się czołgiem zgruchotali)

Załóż oddzielny temat :D


Na razie się rozglądam kto został ze starego Forum.
Niektórzy na pewno zmienili ksywki i bedzie ich trudno rozpoznać.

Dzięki za gratki nawet nie zauważyłem, cóż zatem czas brać się do roboty.

Sorry, że się wciąłem z tymi postami w ogólną konencję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 - fajny Przodownik, coraz częściej Go tu widzę. A teraz do dzieła: lubi cRPG, i jakieś siekaniny jak Diablo II. Lubi praocować, co pokazał innym na forum, twardy chłopak.

PS: Czy naprawdę niektórzy źle się czują. Pdajcie lepiej swoje GG i sobie pogadacie, a nie jakieś pogawędki, i to w tym temacie coja siedzę. Po prostu płakać można, jakby z czego nie było. I jeszcze jedno: tu osobę sie opisuje, chociazby zabawnie - a nie, zadaje pytania i zaprzecza powyrzszemu opisowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 20:14, Widek napisał:

Wasizi wyczuwam w tobie pewne zdolnosci moderatorskie:)


To ja też jestem za, a ta propozycja mnie zaciekawła, ale niestety musiała by być z wyższego stopnia :).

Widek - zaczął się "opierdzialać" na tym temacie i nie opisuje poprzednika....Żal mi tego forumowicza (degard (żart)) huhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xywka 1. Chciał mieć unikanlną ksywkę, czyli Xywkę. Jak widać była już zajęta. Więc weszła jeszcze 1. Może to mialo też oznaczać, że jest numerem 1 wśród posiadaczy ksywek? Ale któż tam Go wie... Dorobił się już Przodownika. Bardzo szybko. I prawdę mówiąc, widzę Go jedynie w tym temacie :P Nie miałem okazji z nim nawiązać żadnej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishWerewolf - delegat. Za dnia jest normalnym człowiekiem, udziela się na forum, pisze zawsze na temat. Ale za to w nocy obrasta w futerko, rosną mu kły, itd. Po przemianie wychodzi na łowy... A skąd wiem, co się dzieje z nim w nocy?? Po prostu widziałem dużo filmów (horrorów o wilkołakach) z jego udziałem, w filmach wszystko jest pokazane. Ostatnio grał w Underworld: Evolution... Ciekawe w jakim filmie teraz zagra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 Ten forumowicz już od młodych lat lubił zajmować się, polowaniami. Pierwszym trofeum jakie zdobył była waszka złowiona na przynętę stworzoną z nieznanych do dziś składników. Co do kolejnego trofeum to nasz Łowca niekoeniecznie chwali się nim bo przez przypadek rozjechał kota pędząc przez drogę rowerwm marki REKSIO (do dziś nie znalazł jednej łapki owego kotka) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - prawdopodobnie ma 21 lat, zauwazylem ze w oszalamiającym tempie awansował, bo niedawno widzialem go jako robola:) Oceniam go jak najbardziej pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek - Fajny forumowicz, ale za dobrze Go nie znam, wieć na liście mojej jeszcze Go nie ma. Delegat, nosi na sobie stalowe nagolleniki, kirys, narramienniki, jak i rękawice. A w ręku dźwiga potężny miecz, wykuty przez samego Kargenka ( chyba dobrze ;), jak nie to wybacz ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek...
W dzieciństwie pomylił widły z widelcem i na odwrót... Nazywa się Witek... Żart, Maciek... :) Nie wiedział co lepsze widły czy widelec, więc wybrał ksywkę pomiędzy... interesuje się muzyką... Delegat już dosyć dorosły stażem... ogólnie spoko gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować