Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Phelela ---> tyle co mi wiadomo o tej forumowiczu/ce to to ,że jest Obywatelem/ką , i jeśli się nie myle był/a kiedyś przodowniczkiem/ą a nawet wyżej Brygadzistą/ką, ale tego nie jestem pewnien.Pozatym wiem że jest otwartą/tym człowiekiem i przyjazną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 20:44, Podpułkownik napisał:

Phelela ---> tyle co mi wiadomo o tej forumowiczu/ce to to ,że jest Obywatelem/ką , i jeśli
się nie myle był/a kiedyś przodowniczkiem/ą a nawet wyżej Brygadzistą/ką, ale tego nie jestem
pewnien.Pozatym wiem że jest otwartą/tym człowiekiem i przyjazną osobą :)


sądzę, że jego tato jest zawodowym żołnierzem;-) albo mu samemu się to marzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik-z poczuciem humoru ostatnio jak go widziałem to jeszcze nie miał brygadzisty czyli awansował pewnie powinien być mianowany już pułkownikiem i koniec kropka a teraz wszyscy baaaaczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phelela -najprzyjaźniejszy (dla mnie) forumowicz nie wiem czemu obywatel bo był robotnik ale różnie w świecie bywa.
on jest my the best friend na tym forum.
i tyle.
aha i stworzył fajny temat "zabawa jakie to słowo"
super jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xywka1 - przodownik, awansowal chyba niedawnoi:) forumowicz młodego pokolenia tzw. mlodych wilczkow:) wnioskując po wypowiedziach jest calkiem spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik
Forumowy wojak, agent Jego Wysokości Cesarza - Darnoka. :P Jest podpułkownikiem i Sekretarzem Partii, ale udaje Brygadzistę. Gdy coś się dzieje on zawsze wie jak ? gdzie ? co ? kiedy ? Zawsze ! Opis świadczy o Jego gotowości - On jest zawsze gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar - od niedawna przewodniczący choć szczerze mówiąc nie zdziwił mnie jego status bo jest jednym z najczęściej przebywających tu forumowiczuch.ogólnie spoko gość, udziela się w wielu tematach, po prostu prawdziwy forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xywka Widzę go jak się udziela w temacie Rymowanie wyrazów dlatego ma u mnei wielkiego plusa pisze całkiem dobre wierszyki. Co do jego xsywki ciężko jest mi coś powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - ma na imię Rolesław i rozmiar stopy 85 ;) . Po jego opisie zastanawiam się, czy kończyć to co zacząłęm, czy nie...ale dokończę. W wolnych chwilach jest poławiaczem pereł, lubi ślimaki w sosie słodko-kwaśnym i jest przeciwnikiem picia tanich win w miejscach publicznych.
Lubię go, czasem sobie zarymujemy i takie tam. Jego następną stacją jest Stacja Delegat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz-uuuu już delegat bardzo dobry forumowicz wiele tematów bardzo dobrych niektóre ponad tysiąc postów zna chyba xywke 1 chyba tak czyli też muj kolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znam go, ale xywka1 (którego znam lepiej niż myślicie) go bardzo lubi. w swoje podpisy ma wplecioną ksywe "phelela".
ufam xywce1 i myśle żę phelela to równy gość
a propos...
phelelo! pisz wiecej bo jak narazie jesteś obywatelem, wiem że dużo piszesz ale pomyśl o załorzeniu jakiegoś tematu, lub pisz wiecej (taka koleżeńska rada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel - Przodownik, jak ja. Ma podobny nick do paweusza, i wcześniej mogliście mi się mylić, ale to już minęło ;). Całkiem Go lubie, ale troche mało o nim wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować