Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2006 o 11:20, Phelela napisał:

Darkstar181-pewnie 181 darkstar na tym forum razem z innymi darkstarami tworzą lige sprawiedliwych
której zadaniem jest chronienie forum a tak na serio to pamiętam tego darkstara skąś ale nie
moge sobie przypomnieć skąd uuuuuuuuuu to delegat (sori boss) pewnie siedzi na forum 24h niespamuje
ciągle pisze pewnie powinnien zostać (wiecie tym co pisze tam w sądach te zeznania i wogóle)
jak wynika z jego podpisu lepiej żebyś zginął z jego reki niż żył :)



Phelela
jest tu nowy ale wczuwa się w klimacik:DObywatel ale chyba ostatnio widziałem go jako robotnika.Dziwne:D
podpis ma chyba z reklamy Bitwy o Sródziemie 2 hehe:D:D
zajedzie na zioma wszystkich ziomów:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phelela - sądząc po statusie początkujący forumowicz, za duzo niestety o nim nie moge powiedziec, tylko tyle ze kumpluje sie z forumowiczami swiezego pokolenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 11:39, Widek napisał:

Phelela - sądząc po statusie początkujący forumowicz, za duzo niestety o nim nie moge powiedziec,
tylko tyle ze kumpluje sie z forumowiczami swiezego pokolenia:)



Widek
Doswiadczony,ma na imię Maciek(jest w podpisie) urodził sie w roczniku mistrzów cokolwiek miało by to znaczyć:D:
tworzy niezła muzę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGga MiLy - miły, spokojny, fajny. Przodownik, całkiem Go lubie ;). Skrywa w sobie swe tajemnice, i nie ma zamiaru ich zdradzić. Miłosz - imię, jak pamietam.

PS: Darkstar181 mówił dobrze, pisze to, bo mnie nie opisują, a temat jest chyba wyraźny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skyler ---> juz kiedys go opisywalem ale opisze jeszcze raz :) . Brygadzista a wiec doświadczony forumowicz. . Jest otwartym i przyjaznym forumowiczem. . Pisze zrozumiale i dostępnie :). Jego nick wskazuje, że lubi bujać w chmurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik - spoko koleś, pisze sensowne mądre posty, walczył na kilku frontach w obronie naszego kraju, nie ma broni na swiecie ktorej by nie trzymal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek ---> doświadczony forumowicz o czym świadczy status Delegata( ja osobiście życze Widkowi jak najszybszego awansu na Przewodniczącego:) ). Pozatym wiem, że ma na imię Maciek :). Ogólnie jeden z najbardziej mi znanych Delegatów na tym forum :). Spoko forumowicz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik to doświadczony żołnierz ktory broni naszej ojczyzny,na forum założył tematy dot. broni oraz świąt narodowych. Cieszy sie wielką popularnością na forum.

P.S Gdzie moja dostawa broni oszuście!? Jak mam zawładnąć światem gdy moje brygady nie mają czym walczyć! Jeżeli dowiem się że współpracujesz z Gandalfem, Harrym Poterem albo innym obrońcą dobra spotka ciebie surowa kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mało o nim wiem...
wiem tylko żę sie urodził pod 181 z kolei ciemną gwiazdą
mimo że z pod ciemnej gwiazdy to jest fajny kolo
lubie go, choć żadko go widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam go osobiście jest best forumowicz choć nie jak kilku innych...
ostatnio awansował na przodownika, miał kiedyś długą przerwę i nie siadywał tu.
lubie go i dużo pisze jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xywka 1 - jego nick powstał z tego co pamiętam z tego, że kazano mu przy rejestracji wpisać ksywkę, pierwsze co mu przyszło na myśli wszyscy widzimy. Chłopak dużo się udziela na grach forumowych, widzę go na rymowaniu i tutaj często kogoś opisuje. Dużo tu siedzi, bo szybko awansuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweusz- kilkudniowy delegat. Udziela się w wielu tematach z cyklu freestyle-tam widuję go najczęściej. Ma podpisy najczęściej ociekające krwią i wynika z nich, że powinniśmy się go bać i nie możemy go pokonać ;) Ale ja się go nie boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skyler-chyba widziałem go jako delegata niewiem chyba miał degrada ale widze go bardzo często czemy jeszcze nie delegat ( znowu nie delegat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne pamiętam że mój poprzednik miał Robotnika a teraz nagle spadł do Obywatela widać coś przeskrobał. Kumpel xywki 1 dość żywiołowy podobnie zresztą jak jego kumpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skyler - kiedyś już go chyba opisywałem... Jego nick kojarzy mi się z niebem. Nieboler ;P Raz grał w forumowej mafii i nawet nieźle mu poszło, ale zaprzestał dalszej gry... Ktoś potrzebuje jego dłoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 20:25, Darkstar181 napisał:

Gglizda. Na forum widuje go często ale właściwie nic o nim nie wiem. Może kiedyś się dowiem
:)
Wiem że nie spamuje i pisze sensowne i przemyślane posty.


to typ spod ciemnej gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaceloth-pewnie jeden z tych którzy przyszli teraz na forum przypomnieli sobie a już wcześniej nabili sobie przodownika nie widziałem go nieznam go nic nie moge powiedzieć pewnie jest rycerzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phelela - Ma "damski" nick, ale jest chyba facetem. Był Robotnikiem albo nawet Przodownikiem, ale dostał degrada. Najprawdopodobniej gra w LOTR: Bitwa o Śródziemie II, a przynajmniej lubi Władcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować