Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Wasizi - forumowicz, ktory wzbudzil we mnie dziwne zjawisko paranormalne, bowiem zawsze jak tu wchodzę on jest ostatni do opisania:) spoko koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barklu - jego nick kojarzy mi się aaabsolutnie z niczym ;) Na forum widzę go po raz pierwszy jak też widać po statusie chyba od niedawna na nim jest. Liczę na to, że okaże się kolejnym przykładnym forumowiczem, narazie nic do niego nie mam bo niewiele o nim wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 17:48, olki77 napisał:

Ninja podobno kobieta lubie ja jest delegatem to juz cos czyli porządny forumoiwcz


olki77 :) Lubiszą jakąs osobę, a nawet nie wiesz jakiej jest płci ?:) gratulacje, ciekawe czy tak samo jest w rzeczywistosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 18:26, Widek napisał:


Widek to znany forumowicz,ale jago nie znam:) Wiem że jest delegatem(odkryłem ameryke) i że ludzie go lubią.Ale nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zły, Morderczy, Mroczny, Nie myjący rączek przed iściem spać Władca Zła rodem z Uniwersum Liny Inverse. Bujcie sie, albowiem powiadam on ci sprowadzi na świat plage brudnych rączek i zniszczy herosa potężnego Rysia Czystorączka. Zaprawde powiadam wam módlcie się do Bóstwa swego Gumowego Kurczaka Mr Jediego i miejcie nadzieje że zrobią promocje w sklepie z lodami co by odciągnąć uwage Złego DarkStara181.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubi Koshi - po pierwsze wybacz mi, że to jest krótki opis. Po drugie Delegat, uuuuu.... daleko mam do Niego. Lubię Go, jest na mojej liście. Fajny nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 18:56, Yamamoto napisał:

Lord pinio_SGSTB -- pierwszy raz widzę tego kogoś. Krótko piszę na forum ob ma status obywatel.


coś nagle rozdziawiło buzię, kurcze ale gdzie to ma ciało to Yamamoto.

(na Forum jestem od trzech lat;) tylko, że statusy niebyły przeniesione, łęęęęęęęęęęęęęe,
a byłem Baronem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 18:59, Lord pinio_SGSTB napisał:

> Lord pinio_SGSTB -- pierwszy raz widzę tego kogoś. Krótko piszę na forum ob ma status
obywatel.

coś nagle rozdziawiło buzię, kurcze ale gdzie to ma ciało to Yamamoto.

(na Forum jestem od trzech lat;) tylko, że statusy niebyły przeniesione, łęęęęęęęęęęęęęe,
a byłem Baronem)




jest tu nowy ale na starym forum mówi że był baronem(moze kłamie:D???)będzie pisał smiesznie(i tak pisze teraz:D)
Zrób sobie podpis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 19:10, NyGgA MiLy napisał:

> > Lord pinio_SGSTB -- pierwszy raz widzę tego kogoś. Krótko piszę na forum ob ma status

> obywatel.
>
> coś nagle rozdziawiło buzię, kurcze ale gdzie to ma ciało to Yamamoto.
>
> (na Forum jestem od trzech lat;) tylko, że statusy niebyły przeniesione, łęęęęęęęęęęęęęe,

> a byłem Baronem)
>
>


jest tu nowy ale na starym forum mówi że był baronem(moze kłamie:D???)będzie pisał smiesznie(i
tak pisze teraz:D)
Zrób sobie podpis:D


Coć nagi to jednak chwali się, że mily, a jednak może być kąśliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 19:13, Lord pinio_SGSTB napisał:

> > > Lord pinio_SGSTB -- pierwszy raz widzę tego kogoś. Krótko piszę na forum ob
ma status
>
> > obywatel.
> >
> > coś nagle rozdziawiło buzię, kurcze ale gdzie to ma ciało to Yamamoto.
> >
> > (na Forum jestem od trzech lat;) tylko, że statusy niebyły przeniesione, łęęęęęęęęęęęęęe,

>
> > a byłem Baronem)
> >
> >
>
>
> jest tu nowy ale na starym forum mówi że był baronem(moze kłamie:D???)będzie pisał smiesznie(i

> tak pisze teraz:D)
> Zrób sobie podpis:D

Coć nagi to jednak chwali się, że mily, a jednak może być kąśliwy ;)



Wcale nie jestem kąsliwy:D
na pytania odpowiadam MIłO(JOKE:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 18:59, Lord pinio_SGSTB napisał:

(na Forum jestem od trzech lat;) tylko, że statusy niebyły przeniesione, łęęęęęęęęęęęęęe,
a byłem Baronem)


Jak tak to sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować