Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 14:27, Jaki Ganh1 napisał:

Michael11
Troche siedzi na forum- Przodownik. Na jego avatarze nie wiem co jest, ale pewnie coś fajnego.
Lubi FIFA07 i gra w nią przez internet. Jego gg to 2683990
Na koniec Pozdrawia;-3

Nie widuje go zbyt często na forum...Ma Fajny avatar po prostu super ale nazwa troszke taka dziwna :p :-)
Jego Ulubiona Gra tO: SpellForce:Zakon Świtu A jego GG to: 8192280
Jest On Ebecnie Obywatelem z Kilkoma degradami bowiem był kiedyś przodownikiem na forum od 90 dni około...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael11 -----> Nowa postać na forum. Obecnie przodownik. Możliwe, że na imię ma Michał. Fan piłki nożnej, szczególnie lubi FC Liverpool. Możliwe, że zagości w temacie, w którym typuje się wyniki ligi polskiej (ale nie wiem czy się interesuje tą piękną i wspaniałą ligą :D). Szuka kogoś komu mógłby wbić kilka bramek w FIFA07. Zainteresowanym podał nr gg. Generalnie nie za często go widzę, więc co do zachowania na forum itp. nie mam na razie zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac
W prawdzie nic nie moge powiedzieć o tym użytkowniku...Niezbyt często widze go na forum pisze w miare długie i sensowne posty co do jego zachowania na forum itp nie mam żadnych zastrzeżeń.....Często widuje go w temacie Znajdź mi brykę i Ostatnia literka....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael11

Fajny user, lubi gadać przez gg. Rozbudował sobie niedawno podpis. Podaje swoje gg, co znaczy że jest otwarty na rozmowy. Awansował niedawno na przodownika. Brawo. Bardzo chciał grać w temacie "Jakie to auto" ale nie posiadał potrzebnej wiedzy. W porządku forumowicz. Lubi klub FC Liverpool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vauxhall
Widze go pierwszy raz na forum, chyba nie jest na nim długo, chyba że się zarejestrował, ale nic nie pisał. Na avatrze ma kolesia w metalowej masce. Widziałem w telewizji takiego rapera(przyznam, że nie spodobała mi się jego muzyka, omijałem ją szerokim łukiem:P), może jest jego fanem, nie wiem, ale to jego wybór. Nie moge powiedzieć czy spamuje, i jakie posty pisze, bo nie widziałem ich wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:56, vauxhall napisał:

Michael11

Fajny user, lubi gadać przez gg. Rozbudował sobie niedawno podpis. Podaje swoje gg, co znaczy
że jest otwarty na rozmowy. Awansował niedawno na przodownika. Brawo. Bardzo chciał grać w
temacie "Jakie to auto" ale nie posiadał potrzebnej wiedzy. W porządku forumowicz. Lubi klub
FC Liverpool


Vaxu
Naprawdę spoko forumowicz jest Obywatelem....Jest przyjazny tak samo lubi pogadać na GG....Niestety miał na swoim koncie kilka degradów a konkretnie wczoraj z Przodownkia spadł na Obywatelka Tak jak już wspominałem powyżej....Ale życzę mu jak najszybszego powrotu na Przodnownika...:-) Widać że się interesuje i ma duża wiedze o różnych zamochodach , samochodach Historycznych nawet z lat 20...Na forum jest już prawie miesiąc podobnmie jak ja sam w podpisie dodaje swój Numer GG...I jeszcze w podpisie napisał coś po angielsku ale ja niezbyt jestem dobry z tego działu ...:-) Pisze krótkie posty bo około 100 znaków na post ( To praktycznie tak samo jak ja ;p )
Ma spoko Avatarek i nazwa jest troche dziwna ale fajna i pasuję do avatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Przebiegły forumowicz! ;] Zastawia sieci i czeka aż ktoś wystraszy się jego avatara! ;]]. Delegat, więc ma duże zasługi wobec forum, podaje w podpisie (prawdopodobnie) swój E-mail, numer gg. Skarży się na swój komputer. Ma 899 lat, ło boże. Dobry, stara się nie spamować, co dobrze o nim świadczy.

P.S. Na moim avatarze jest niemiecki raper Sido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 15:11, vauxhall napisał:

P.S. Na moim avatarze jest niemiecki raper Sido.

Tez myślałem, że niemiecki, ale niepamiętałem nazwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vauxhall
noey wiec duzo oni mniewiadomo:)jednak wydaje sie jagby byl z forum obeznany jako obywatel nawet avatarka wstawic umie:D jego posty sa dobrej jakosci bardzo lubi muzyke pewnie wiekrzosc typow ale niejestem pewny
ma super avatarka:D gosc w czaszce ztego co wiem to raper jakis:)zycze powodzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkosz

Jest to człowiek, który sprawia rozkosz każdej pięknej kobiecie. WYstarczy, ze sie na nią spojrzy, a ofiara już sie nim rozkoszuje. Jest poszukiwany na całym śiwecie przez policja dlatego gdyż żony zdradzały męczów dla tego tajemniczgo osobnika. Dlatego "rozkosz" nosi ze sobą AK - 47 do obrony przed policją i zdesperowanymi mężami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozkosz
ma status przodownika, wiec troszke juz tu siedzi. rozkoszny nick:P. sadzac po avatarze, lubi ak47, a takze moze miec jakies powiazania z airsoftem, bo to jest ak47 mini tokyo marui. lubi grac w call of duty, lubi tez uczestniczyc w roznych grach forumowych(fallout 2, historyjka, słowna zabawa). latwo go zapamietac przez tego nicka, ale widuje go raczej rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MarneusPL
widze go pierwszy raz, ale jest już doświadczonym forumowiczem, o czym świadczy status. Nie widziałem jego postów, więc nie moge określić czy spamuje itp. Nie ma avatara, może nie chce, lub go nie było bardzo dawno na forum. Nie tez podpisu, więc nie weim czy lubi zawierać nowe znajomości. Omijamy sie w tematach, ale może się to zmeini?? Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
Fah dragon bala. Jest delegatem więc musi być już długo na forum. Opisywał mnie dużo razy w tym temacie.l Często się udziela. Na avartarze ma Brouliego(nie pamiętam jak sie pisze). Jest fanem gothica. Ma gothica 3 ale mu się tnie bo ma za mało ramu (wszystkim się tnie bo nie ma jeszcze patcha). Podaje gg więc jest otwarty na nowe znajomości. Jego gg to 2176825. Fajny forumowicz, pisze długie i rozsądne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Przodownik, który ma na imię ... a to niespodzianka Adam :) Jego nazwisko zapewne zaczyna się na literkę "K". Avatar? Pamiętam, że w poprzednim miał Gomeza z Gothica I, teraz ma kamiennego golema. Co to oznacza? No jak to co? ;) Kolejny fan Gothica :D Ten przodownik był już nawet brygadzistą, niestety coś się stało, że podpadł komuś i zaliczył 2x -1 status. Jednak poprawił się i znów jest przodownikiem. :) (czyżby przez tą dośc sporą liczbę zakładanych nowych tematów?) Na forum często gesto spotkać go można w forumowych grach. Na forum od czerwca tego roku. A analiza podpisu? Podaje swój gg, czyli na pewno chętnie porozmawia o podobnych zainteresowaniach. Jego muzyczne zamiłowania to metal. Potwierdza miłość do serii Gothic. Chyba nie uznaje kompromisów, bo cóż mialby znaczyć cytat "zniszcz albo zostań zniszczony" ? ;) Lubi rówinież serial "Dragon Ball". Ostrzega, żeby zanim doń napisać na gg to wpierw się przedstawić. ;) Przecież nikt nie chce rozmawiać z anonimem :) Ogólnie nie mam do niego większych zastrzerzeń, choć degrady mówią że kiedys podpadł. Pozdrawiam i zyczę powrotu do brygadzisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45
ksywka dosc dziwna, bo szerszenie to dosc niebezpieczne i niemile stworzonka. moze to dlatego, ze szerszen kiedys cie ugryzl? ale jak to... 45 razy? a moze masz 45 lat, albo urodziles sie w 45?:) w avku tez szerszen(jakis maniak, czy co?;). jest delegatem, co znaczy tyle, ze siedzi tu juz naprawde dlugo. sporo udziela sie w tym temacie, jest takze oddanym fanem rpgow, zwlaszcza serii gothic i tibii. w podpisie ma teorie chaosu murphy''ego - albo ogladal film "efekt motyla", albo... teoria spodobala mu sie na tyle, ze postanowil umiescic ja w podpisie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szerszeń45
jest ro Delegat który najwidoczniej bardzo lubi szerszenie bowiem i w nazwie użytkownika ma Szerszeń jak i też w Avatarku który jest nawet spoko;d;d;dnie widuje go zbyt często na forum , ale w tym temacie widze go nie po raz pierwszy najwidoczniej chce wiedzieć co sądzą o nim inni ( podobnie jak ja ;d ).
Ogólnie spoko Facet...Lubi chyba Splinter Cell Chas Theory bowiem ma coś o tej grze coś wspomniane w jego podpisie ale nie wiem co to dokładnie znaczy bo jest napisane po Angielsku a ja nien przepadam i nie umiem zbytnio Angielskiego....:-);p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael11 ---> młody zarówno stażem jak i wiekiem user forum gram.pl. Jest wielkim fanem FIFY (każdego wydania) w w sumie poza nią w nic więcej nie gra. Avek i podpis sugerują, że jest fanem The Reds, czyli FC Liverpool. Często lubi udzielać się w różnych zabawach, a mniej pisze w tematach związanych z grami (poza FIFA 07) czy freestyle''owych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

===> MarneusPL

Ten gramowicz jest brygadzistą, mimo to chyba nie za wiele się udziela na forum :) Napisał póki co 375+ postów. Na gram.pl od kwietnia 2006 roku. Jakie lubi gry? Z pewnością lubi uniwersum Warhammera 40,000. Nie obce są mu też tropikalne tereny Far Cry''a. Gramowicz ma niezwykły avatar. Jest w nim stara (orginalna) facjata gram.pl (pierwszy avatar, standartowy) ale z pewnym aspektem a mianowicie papierową torbą na głowie. :) Mhm ... co to może znaczyć? Pewnie nie lubi pokazywać swojego prawdziwego oblicza tudzież się wstydzi. By pozostać jeszcze bardziej anonimowym nie korzysta z podpisu ... mhm ... ciekawe ;) Nick wyraźnie wskazuje że jest obywatelem tego popranego kraju jakim jest niestety Polska :/ W każdym razie znam go raczej średnio, bo jak napisałem wcześniej nie udziela się za dużo. Pozdrwiam i mimo wszystko życzę wyższego stopnia.

===> Michael11

Tego przodownika już opisywałem, ale co tam srrru ... Ten gramowicz ma zapewne imię Michał. Liczba 11 w nicku? Może wiek lub jest to jego jakaś szcześliwa liczba. Widać wyraźnie że jest fanem angielskiego klubu FC Liverpool, mimo to na bakier z językiem angielskim ;) (do roboty przodowniku to się w życiu przyda !! :D). Podaje GG, pewnie chce poznać innych fanów piłki nożnej lub Liverpoolu i o tym pogadać, tudzież pograć w FIFA 07. Na gram.pl jest od miesiąca, jeszcze wiele przed nim. Myślę, że nie spamuje ani nie łamie regulaminu. Póki co nie zaliczył degrada co się liczy na +. Na forum lubi forumowe gry oraz teamt "Piłka nozna". Myślę, że jeszcze długo będzie przodownikiem, ale po jakimś czasie na pewno awansuje na brygadzistę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować