Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

NyGgA MiLy - znam tego pana od dawna, bardzo szybko awansował ;) Jest spoko, słucha HIP - HOPU (chyba sie nie mylę ?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 15:04, Widek napisał:

NyGgA MiLy - znam tego pana od dawna, bardzo szybko awansował ;) Jest spoko, słucha HIP - HOPU
(chyba sie nie mylę ?;))



Pan,no to chyba za duże wyróznienie:)A hip-hopu słucham jak najbardziej:D
Opisujcie szan.p. Przewodniczącego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 15:00, NyGgA MiLy napisał:

Dziś ma 13 urodziny,szacun.


Offtopic - wczoraj skończyłem ;-) 2 lipca - mam 13 lat czyli wczoraj... hoho! niemożliwe! a za rok będę miał 14! ale dziwne ;-P

NyGga MiLy - brygadzista od niedawna chyba, jak go ostatnio widziałem to był przodownikiem... szanuje mnie jak ja jego co niedziwne - wszyscy go lubią ;-P on ma 13 lat za jakieś 40 dni - oby mineły jak najszybciej ogólnie fajny forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gieroj - no cóż, znowu on. Jest, tak jak i ja, przodownikiem (zobaczymy kto się szybciej brygadzisty dochrapie, he, he), jest młodszy ode mnie (niewiele), bo wczoraj skończył trzynaście lat (wszystkiego najlepszego, swoją drogą). Pisze posty w piorunującym tempie, czym mnie zadziwia (i co mi w żaden sposób nie przeszkadza, he, he). Czepia się mnie, za to, że ja się go czepiam (tak NIE może być, trzeba coś z tym zrobić). Ogólnie...ciekawy (tak, to dobre słowo) forumowicz. Chyba za często krzyczy (ach, te miliony wykrzykników w postach...).

PS: Mógłbyś już zmienić podpis, trochę nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VBone --> przodownik, którego widzę pierwszy raz. Po ujrzeniu jego nick''u skojarzył mi się z Bono z zespołu U2 (może to jego wielki fan???). Coż mogę o nim powiedzieć, prócz tego, że jest przodownikiem, jest starszy od gieroj''a i nawet fajnie pisze, pewnie tylko tyle, że życzę mu dalszych udanych dni na forum gram.pl.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Raven ale ksywa!:)
Imie:Michał
Nazwisko:Raven
Wiek:10-25
Zamieszkanie: Polska

Można jeszcze dodać, że jest Brygadzistą. Wszyscy moderatorzy go szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adam k.

No kto jak kto ale on to chyba nie ma wiele do ukrycia. W zasadzie to tylko nazwiska nie znamy a imie juz tak.
Jest robotnikiem wiec pewnie ma niedlugi staz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14 - chyba już go gdzieś widziałem, tylko nie weim gdzie, ale być może raz albo 2, nie rozumiem podpisu, nie mam o nim opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lis899
Chytre imię.:) Jest delegatem więc musi siedzieć na forum bardzo długo, najwyraźniej nie dali mu jeszcze żadnego degradu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k. - jest nowy o czym świadczy status Robotnika. Jest na forum od ponad tygodnia..Jego nick oznacza ,że ma na imię Adam a nazwisko jego zaczyna się na literę k i prawdopodobnie ma na nazwisko Kleszczyk .Wypowiadał się w tematach takich jak "Historyjka oraz „Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!” :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 17:52, Podpułkownik napisał:

Adam k. - jest nowy o czym świadczy status Robotnika. Jest na forum od ponad tygodnia..Jego
nick oznacza ,że ma na imię Adam a nazwisko jego zaczyna się na literę k i prawdopodobnie ma
na nazwisko Kleszczyk .Wypowiadał się w tematach takich jak "Historyjka oraz „Jesteś
tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!” :)

Tak właściwie to mam na nazwisko Kleszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok niech ci będzie ;)

Adam k. - jest nowy o czym świadczy status Robotnika. Jest na forum od ponad tygodnia..Jego nick oznacza ,że ma na imię Adam a nazwisko jego zaczyna się na literę k i ma na nazwisko Kleszcz .Wypowiadał się w tematach takich jak "Historyjka oraz „Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!” :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 18:48, Podpułkownik napisał:

Ok niech ci będzie ;)

Adam k. - jest nowy o czym świadczy status Robotnika. Jest na forum od ponad tygodnia..Jego
nick oznacza ,że ma na imię Adam a nazwisko jego zaczyna się na literę k i ma na nazwisko Kleszcz
.Wypowiadał się w tematach takich jak "Historyjka oraz „Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy
do tego wątku!” :)

Podpułkownik - to naprawdę wzorowy forumowicz (nie zaliczył żadnego degrada), często widuję Go właśnie tutaj i w jeszcze paru innych zabawach. Jego status mówi wszystko. Spoko ZIOM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tigrees - cóż, skojarzenia związane z nickiem są raczej dosyć jasne. Przywodzi mi na myśl postać Kinga z Tekena. Jest przodownikiem (jak ja), lecz prawdę mówiąc nie widziałem go na oczy. Może jest dzieckiem wychowanym w dżungli przez przedsiębiorcze tygrysołaki? A może jest typowym "geniuszem zła" (takim z mononklem na oku), który zamiast białego kota trzyma na rękach tygrysa/pumę/leoparda/geparda/panterę/Leszka Millera/cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VBone ---> Po raz pierwszy widzę go na forum. Jest Przosownikiem, to znaczy że jest an forum krótko, lub że miał degrad/y. Nic więcej o nim nie wiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za ksywa Robek 009. Widze go pierwszy raz na forum. Jest delegatem więc siedzi tu bardzo długo. Nic więcej nie mam do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy Frogus ---> mówi że jego ciotką jest Sol, a wójkiem jest Tuddrussel, ma brata RobeN''a, wymyśla głupoty, lubi CF (Crazy Frog), podał gg -- to extra i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować