Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Crazy frogus - stoi na półce w pokoju jakiegoś chłopca bez spodni. Nie wiem co ów chłopeiec z nim robi (i przypuszczam, że nie chcę się dowiedzieć), najpewniej Cf jest jego dobrowolnym niewolnikiem. Jest brygadzistą, z czego jest bardzo dumny (czytaj: szpanuje). Podał swoje gg i maila, co było jego oczywistym błędem (spodziewaj się, najpóźniej jutro, dwóch takich panów w czarnych garniturach u swoich drzwi. Nie mów, że nie ostrzegałem.). Ma brata bliźniaka, Crazy Froga, który robi karierę muzyczną i pierze mózgi naiwnych nastolatek (i nastolatków). Chyba jest o niego zazdrosny, więc stara się go oczernić jak tylko może. Bardzo brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VBone - tutaj jest zdecydowanym mistrzem jeśli chodzi o długość opisu - widać że człowiek chce z siebie wszystko wyrzucić ;-) jest przodownikiem ze względu na prze-szybkie awanse ;-) na tym temacie od niedawna dopiero niedawno pewnie odkrył ten temat - i chce go podbić. Jest dość dowcipny i co kłopotliwe - szczery ;-D ale ogólnie spoko facet i lubi ogólnie... no jakoś napewno! ;-P pisze z sensem i na temat. Chyba go polubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - chce zdominować wszytskie gry na forum. Często opisuję jak i gra w Słowną zabawę. Jest przodownikiem, ale bardzo chce awansować;D Mam go na GG, jest fajny i niedawno skończył 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 13:01, paweln napisał:

chciałbym go na gg. ale jak widać kryje swoje dane :D


Już ujawniłem swój numer (patrz podpis) :)

Sorry za ooftop.
Proszę opisywać Crazy Frogusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus - Brygadzista. Zaczął grać w Morrowind. Ma czasem problemy, ale Niewidzialna Ręka Mu pomaga. Podpis związany z nickiem. Level 2, poziom doświadczenia pomiędzy początkującym a trochę wiedzącym ;-D. Uzywa miecza, kiedy ma problem w konwersacji słownej. Mówi do Swej broni: "Miecz, najlepszy uciszacz człowieka.". Po czym dalej brnie przez Morrowind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - Coś ostanio malo pisze na forum ale pisze . Mó dobry fufel z forum. Był Brygadzistą ale spadł .
Jest dłużej oddemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77

Olek czyli Aleksander? A moze sie myle? chyba nie ma 77 lat. Moze jest urodzony w 1977. Zapewne to i wiele innych rzeczy o nim pozostanie dla nas tajemnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crazy frogus - jeden z fajniejszych, na liście ulubionych, fajnie z nim sie gada na gg, pokazał swoje zdjęcie na temacie "zdjęcia forumowiczów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweln

Jak wskazuje nick ma na imie Paweł. To n to pewnie pierwqsza litera nazwiska. Przodownik wiec albo ma srednio dlugi staz na forum albo dostal degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14 -> nowy forumowicz, nie znam go za bardzo. Parę razy przewinął mi sie przed oczami, ale nie dyskutowałem z nim. Nick kojarzy mi się z limonką i z niuńkiem :) Chyba ma 14 lat. Wychodzi na to, że gra w zabawy forumowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz--> delegat który na forum jest już baaararrrrdzo długo. Jego posty są zwięzłe i warte czytania. nick pewnie od imienia jak sądze. A kim jes tajemniczy książe wampirów z podpisu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robek 009 => delegat, widuję Go dosyć często, na forum jest długo i ostatnio dostał wyższy status. Żadnych degradów, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 14:11, Wasizi napisał:

Może w przyszłości znajdzie się w moim rankingu.


offtop: kłamca :P
już mnie dałeś do rankingu jakieś 3 razy :P

przepraszam za off topa... prosze opisać mojego poprzednika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... ;-D

liwuniek14 - PRzodownik. Ukończył klase ze średnią 5,5. Pokazywał kopię. Podpis zakodowany. Od niedawna na forum. Może lepiej Go wkrótce poznam. Czasem nick kojarzy mi się zpewną rybą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wasizi

przodwnik. czesto go widuje w roznych tematach. fajny uzytkownik ktoremu zycze jak najlepiej nie qwiem co znaczy jego pseudo moze to skrot od WASI ZIomale albo cos takiego


PS Moj nick pochodzi od imienia mojej siostry Liwii (Liwia) a 14 to moja ulubiona liczba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liwuniek14 - Człowiek fanatycznie uwielbiający swoja siostrę - nawet nick na forum ma z nia powiązania! :P Ulubiona liczba to 14, Przodownik jak ja, napisał 350 postów, na forum dłużej ode mnie. generalnie widzę I raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 => Przodownik,już Go kiedyś opisywałem, ale zrobię to jeszcze raz :) - fajny gość, bardzo Go lubię, jest w porzo. Nie wiem ile ma lat, ale na forum jest od dłuższego czasu. Chyba lubi Mazdę RX-8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować