Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

ShadowG - delegat od niedawna chyba, dawno go nie było widu - nie wiem dlaczego. Pisał dużo postów na zabawach i dalej pisze ;-) jest jednym z kilku którzy mają w nicku "Shadow"... ogólnie jest fajny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj prawdziwy bohater forumowy, bardzo ruchliwy, wszędzie go pełno.Chętny do pomocy ii sumienny, ma szalone poczucie humoru. Pewnie w krótkim czasie awansuje - czego życzę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nulinka - wreszcie mam ją szanse opisać! ;-) jedna z niewielu dziewczyn na forum i raczej najlepsza ;-) delegat, pisze jak chce strasznie dużo postów, może niedługo będzie przewodniczącym? cóż życzę jej tego jak chyba wszyscy co ją znają. ;-) lubi forumowe zabawy.. co ja pisze, ona je szanuje! ;-) napisała już prawie 1000 postów w słownej zabawie - czyli najwięcej oczywiście. Na innych zabawach też góruje czemu się nie dziwię ;-D
Twórca super tematu - kącik życzeń dzięki któremu
a)mam jej numer gg
b)mogę poznać lepiej forumowiczów
c)mam pracę forumową ;-P
ogólnie jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator - jego nick kojarzy mi się z tamponami, może sam używa? Chyba lubi kampić w Counter Strike''u. Niektórzy (heh, większość) nie lubią takich graczy, ale...no cóż... to już jego problem. Pewnie ma cztery metalowe ręce (dwiema gra w CS''a, jedną pisze na forum, natomiast ostatnią...cóż, pozostawiam to Waszej inwencji) i dwie krzemowe głowy (przypomniał mi się taki stary dowcip: Dres mówi do dresa: - Po ci głowa?, a ten na to odpowiada: -JEM NIOM!). Jego ulubionymi tekstami, którymi zresztą nieprzerwanie zasypuje sąsiadów (przez co niedługo już NIE będzie miał sąsiadów) są: "I''ll be back" i "Hasta la vista, baby". Przybył tu z przyszłości, by, razem z Wasizim, "wymazać" Sarę Connor. Lubi słuchać wytatuowanych Murzynów, noszących kilogramy złota (lub tombaku, zależy, czy Murzyn jest czarny, czy też biały) na szyi. Dobra koniec, już za dużo napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adam.k -bardzo sie streścił w opisie VBone... jest od bardzo niedawna a jego status świadczy albo o tym że przedwcześnie awnsowal (miał farta) albo że nie traci czasu i bardzo dużo pisze... chyba go widziałem na temacie słowna zabawa... ani lubie ani nielubie bo go nieznam... podpis mi nic nie mówi... chyba że go ugryzł kleszczyk i wczasie pisania podpisu patrzył na niego :D ale patrząc na nick można pomyśleć że kleszczyk to jego nazwiko... w każdym razie napewno ma na imie adam... chyba że nickiem chce wszystkich zmylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweln - przodownik, z krewnym rodowodem ;-P przestał być lolkiem - zmiana na lepsze ;-D ma na imię... czy ja się nie mylę? Paweł? ja mądry jestem! ;-) ogólnie fajny coraz częściej chyba tu przesiaduje i lubi zabawy forumowe. no jest taki... dość fajny choć mnie wkurzają jego słowa w pewnej zabawie... ale dobra. spoko jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
gieroj (kiedyś xywka1) to aktywny forumowicz.Ma na imie Tomek. Widzę go w wielu tematach, najczęściej udziel się w przeróżnych grach zabawach, szczególne właśnie w tym temacie, Opisz poprzednika. Ma zwariowane poczucie humoru, optymista. Zawsze można pogadać z nim na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181- typ spod ciemnej gwiazdy ;) Ogolnie bardzo miło rozmawia się z nim na gg, forumowicz z niego bardzo wzorowy, zadnych wpadek, pisze mądrze, jest naprawde ok! tak dalej ;) Aaa i jeszcze zgadza się przesłuchiwac te moje wypociny i chwała mu za to ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmegidon forumowicz który lubi mówić to co czuje, bez gródek i owijania w bawełnę prawdę zawsze powie, choć ostatnio na dobre mu to nie wyszło, poza tym chyba lubi Baldurs Gate''a, często go widuje w temacie o problemach z kompem, teraz zapewne przez te upały siedzi i popija piwo lub inny napój chłodzący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziki marczak

jest zapewne gosciem o dzikim usposobieniu i ma pewnie na imie marek (lub marian) jest przodownikiem wiec ma na forum sredni staz

PS mam 16 lat i nie jestem szamanem tylko nekromantą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14 ----> Widziałem już go w kilku tematach, ale wydawało mi sie że jest Brygadzistą... Albo dostał degrada albo mi się po prostu wydawało :P W opisie ma chyba coś po łacińsku :) Fajny użytkownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim gratuluje świetnych zabaw
bardzo miły forumowicz... szybko ( dość ) awansuje...
chciałbym go na gg. ale jak widać kryje swoje dane :D
robek bo lubi pracować a 009 bo jest tajnym agentem...
liczy na niemcy.. tak jak ja liczyłem ;)
przykro mi robek009 że niemcy odpadli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweln - Przodownik, jak ja. Woli, jak mówią na Niego Paweln. Gg w podpise. Fajny forumowicz. Może w przyszłości znajdzie się w moim rankingu. Nie znam za bardzo. Narazie tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - Przodownik, dostał degrada z brygadzisty. Podał swoję GG w podpisie i swoją ulubioną grę. Chętnie pomaga zagubionym w Morowindzie(ja:)). Spoko forumowicz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować