Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2006 o 17:52, Podpułkownik napisał:

Adam k. - jest nowy o czym świadczy status Robotnika. Jest na forum od ponad tygodnia..Jego
nick oznacza ,że ma na imię Adam a nazwisko jego zaczyna się na literę k i prawdopodobnie ma
na nazwisko Kleszczyk .Wypowiadał się w tematach takich jak "Historyjka oraz „Jesteś
tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!” :)

Skąd wpadłeś że mam na nazwisko Kleszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus--> wielki fan szalo..., a tak zapomniałem że jest to wielki Antyfan szalonej żaby;), jest już brygadzistą (oby tak dalej:). Już trochę na tym forum przebywa, nawet jest spoko forumowiczem, fajnie pisze itd., podał swój numer gg i mail więc lubi rozmowiać, oj lubi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus - mimo nicka tak naprawde wielki antyfan szalonej zaby ;D Zamierza załozyc anty fan clun by działac z tym wymsłem komercjalizmiu :D Raczej płyty Crazi`ego nie kupi :D ooo... co ja widze gadu gadu - widac chetnie z kims porozmawia poza forum :D Czesto przesiaduje na forum :D Juz dołaczył do brygady :D
Popieram apel LUDZIE!!! Strzeżcie się! Crazy Frog szykuje następne "hity" na LATO! AAAAA..... :D
Lubie go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus-Heh Zapomniałem jak ma na imię, ale jest Super ziom''em też go mam na gadulcu jest chętny do rozmowy jeden z 1........... anty fanów Crazy froga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy Frogus - niedawno dostał awans na brygadziste, nawet często pisze w tym temacie, mam go na gg, spoko brygadzista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - Delegat. Zaprasza na gg. Fan Gothica. Znajduje sie na mojej liście. Często odwiedza ten temat. JEszcze trochę brakuje mu do Brygadzisty. JEst Tajnym Agentem, pracuje w przebraniu lisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - Przodownik o tajemniczym nicku (jakoś nie mogę rozgryźć co on oznacza). Redgard (Murzyn, lub jak powiedziałby trener Andrzej Strejlau, Murzyńczyk) wysłany ze świata Morrowind do naszej rzeczywistości, by pozbyć się Sary Connor. Ciągle skacze z dachu swego domu, żeby podnieść sobie akrobatykę oraz często biego po mieście, by nabić atletykę. Jego ulubioną "potrawą" jest jabłko - + 5 punktów zdrowia i + 1 do siły na stałe. Walczył ostatnio z psem sąsiadki, za którego dostał 120 punktów doświadczenia, dzięki którym podniósł sobie umiejętność władania mieczem o 10, co pozwala Mu lepiej posługiwać się Dwuręczną - Motyką - Zła - I - Zniszczenia - Wyprodukowaną - Przez - Ryszarda - Kalisza +6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Tego już nie pzepuszczę, dla Twojej informacji. Redgard to moja drugoplanowa postać ( a moze nawet epizodowa :D), tak czy siak. Jam jest Mroczy Elf, o płomiennych włosach, ze starożytnymi znakami. Więcej nie zdradzę ;D. Chyba że w temacie o Morrku (wystarczy zapytać..."Kto pyta nie błądzi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę za opis VBone ;-P

Well... VBone - przodownik (i szybciej ode mnie pewnie brygadzistą) mówi że jestem ciekawy - jakie świetne słowo ;-P dzięki niemu sie poprawię i nie będę krzyczał - nie będzie tylu wykrzykników. Opisy ma świetne. No i na temat ;-D pisze posty 7 i pół razy mniej niż ja - i jest mojego statusu (no ale ja miałem degrada - hehe ;-P) więc mnie to też zadziwia! lubi się czepiać żebym ja się czepiał żeby on się pogodził - może być mi to pasuje jak najbardziej. Jest wygadany i bezstresowany (jesli rozumiecie o co mi chodzi - a i tak nie wytłumaczę ;-)) a także... tu jego tajemnice którą mi wyjawił - więc musi zostać wyjawiona wszystkim. Więc obwieszczam światu - tak mówię - on się od nas różni. Jego siła od niego do nas jest jak 300 bomb atomowych (100 więcej niż ja muszę się postarać) ogólnie spoko gość. Znudził mu się mój podpis więc go zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna ksywa. Wdziałem go pare razy na forum jest Przodownikiem jak ja więc siedzi tu krutko. Po za tym co powiedziałem nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offtopic - jakbyś wiedział ile ja tu siedzę to byś nie mówił krótko... choć to też nie jest dużo ;-)

Adam k. - dziś awansował na przodownika, ma na imię Adam pewnie ;-) lubi zabawy, i jest ciekawy bardzo forum. Pisze jasno, i z sensem. Ogólnie jest nienajgorszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj- przodownik, ale bardzo chce zostać brygadzistą. Na foum już dosyć długo, ponieważ często widziałem jego posty. Zdaje mi się, że lubi góry:))) Zna też angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować