Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Markus89
Bardzo inteligentny forumowicz. Dba o porządek i chce aby nit nie spamował. Jest to miły i uprzejmy forumowicz. Zawsze dązy do swojego celu i nie ma zamiru ustąpić komuś gdy jego zdanie jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Brygadzista, jest na forum bardzo długo, często wypowiada się w tematach związanych z forum oraz jak ten. Fan Riddick''a, ma 17 lat, w opisie podaje swoje GG, otwarty na ludzi i chętnie rozmawia. Miły i inteligentny forumowicz udzielający się w tematach i dbający o porządek, miło się z nim rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paluch222

znam go juz jakis czas z tego tematu. sadzie ze kazdy boi sie ciemnosci. a moze jest odwrotnie? mze wierzy ze nikt nie boi sie ciemnosci? któz odgdnie jego ciemną nature. jest przodownikiem a na jego awatarze widnieje głowa ktora nalezy do nie wiem czego (bez urazy ale serio nie wiem). moze to byc hokeista w kasku albo cos takiego ale nie wiem. i to by bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 Otórz mój poprzednik pochodzi z wiejskiej rodziny prostych rolników którzy zostali milionerami dzięki sprzedaży paluszków Lajkonik :D Pomys wziął się stad że Paluch miał zawsze zamiłowanie do jedzenia palszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 => lider rebelianckiego ruchu wyzwoleńczego z Hondurasu. Uciekł z ojczyzny na skutek represji ze strony tyrańskiej władzy w swej ojczyźnie. Udał się do Polski by wraz z niejakim Lechem W. (byłym polskim buntownikiem) opracować plan obalenia dyktatorskiej władzy w Hondurasie. Dla niepoznaki handluje cygarami na stadionie "Tysiąclecia" w Warszawie. Czeka tylko na odpowiedni moment by wzbudzić rebelię w swoim kraju. Ściagany międzynarodowym listem gończym. Jego obecne miejsce zamieszkania nie jest dokońca znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz---> agent służb specjalnyh Hondurasu które szukają rolka, wpadł na jego trop na stadionie 1000lecia w Warszawie ale ten mu zbiegł dlatego teraz nie wie gdzie on przebywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler
Cóż mogę o nim powiedzieć. Jest to żartobliwy Brygadzista. Lubi sobie pogadać i dyskutować. Mafajny avatar i jest spoo. Widzę go często, ale nie napiszę na jakim temacie, bo jest na każdym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - naprawdę bardzo porządny forumowicz, zonaty, miał siłe ocenic moje kawalki wiec respect dla niego ;) Szybko awansował, ogolnie bardzo spoko koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:15, Widek napisał:

paweusz - naprawdę bardzo porządny forumowicz, zonaty, miał siłe ocenic moje kawalki wiec respect
dla niego ;) Szybko awansował, ogolnie bardzo spoko koleś.

OT - aleś się rozpędził :) Nie jestem żonaty... Jeszcze nie ;)
*przy okazji - dzięki :)

Opisujcie speedraid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91

Przodownik, lubi WP a zwłaśzcza Gandalfa, wyczuwam zamiłowanie magią i mądrością, którą to sam dobrze operuje.
Pisze przejrzyste i składne teksty, uprzejmy i nie wchodzi w konflikty, rozpisany i mający poczucie humoru fajny gość.

PS. liwuniek14 zajrzyj tutaj http://lucasarts.com/games/swrepubliccommando/mini-site.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakapturzony

Przewodzi bractwu Kapturników na forum którzy strzegą porządku aby nie było spamu i offtopów. Robotnik, na forum od 13 dni, najczęściej widać go w tematach związanych z zabawą (jak ten). Ogólnie wydaje się być dobrym, obiecującym forumowiczem. Życzę szybkiego awansu.

PS. Wszystkie kocham jednakowo, jednak taką sympatię mam do Powrotu Jedi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch222
Przodownik ktorego opisywalem juz kilka razy. Ciemnosc to jego domena i nienawidzi on swiatła. Mozliwe ze jest kolejnym wcieleniem samego Jona Irenicusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

widywalem go kilka razy w tym temacie. jest delegatem ktory tak jak ja lubi swiat faerunu. no i lubi japonskie kreskowki. mnie to juz przeszlo ale kidys tez je lubilem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liwuniek14
Dzisiaj ma swój dzień, gdyż zamieścił sporo postów. Jest Brygadzistą i ma wspaniały humor. Jego avatar przypomina mi...hmmm..mnie? Jest koleżenski i ma 16 lat. Jego ulubiona liczba to 14, a forumowicze mylą se ją z jego wiekiem. Jest sympatyczny i uprzejmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Fajny forumowicz... Jak to kiedyś powiedziano o mnie "libi się podlizywać", oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu... Jest miły i inteligentny. Na avatarze umieścił sobie zdjęcie NfS:most Wanted...^_^ . Lubi Need For Speed i Click... Na forum bawi się z jego użytkownikami w słowną zabawę ^_^... Ogólnie mogę powiedzieć, że MARCOS jet naprawde fajnym forumowiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować