Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Lis899 Delegat od dłuższego czasu na forum (prawie 300 dni) ale nie widziałem za dużo jego postów (pewnie przez to że to ja jestem krótko :P) Wygląda na fana DBZ bo ma Vegete SSJ na avatarze :P Kontaktowy - podaje gg w podpisie. Myślę, że byłby fajnym kolegą =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Myślę, że byłby fajnym kolegą =D

Noe musiałeś używać ironii wobec mnie, co? :P

Lis889, troche przesadziłeś troszkę z tą krótką obecnością na forum ;) Ja też nie mam nic do Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pawel1990 Lubi posiedzieć do poźna przy komputerze :D Ma avatar z jednym z moich ulubionych kreskówkowych bohaterów - Stichem :D Jest Robotnikiem jak ja więc pewnie nie za długo siedzi na forum. Szkoda tylko, że lubi Piotra Rubika (nie cobym miał coś do jego muzyki... no może tylko troszkę :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szubens baaardzo wczesnie wstaje i siada do kompa :D Fajnego ma avatarka - nie ma to ja South Park. Jest robotnikiem i pierwszy raz spotykam go na forum :) Wydaje sie na miłego goscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990 - widziałem kilka razy, w avatarze ma chyba kogoś z Gothica, ale nie moge poznać kto, podał swpje gg, musi być otwarty, jest mistrzem kamuflażu i gra w forumowego Gothica 2(napoczątku też miałem taki zamiar ale zrezygnowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - Delegat, pisze sporo postów (ponad 1200, jak na razie), nie spamuje, degradów brak, najaktywniejszy jest w tym temacie. Generalnie spoko forumowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 - opisywałem go już wiele razy, fan motoryzacji i Gothica:), zauważyłem, że od ostatniego spotkania na forum awansował na brygadzistę(gratki), mam go na gg, spoko gośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 ---> bardzo zajęty człowieczek ;) W avatarku ma postać z Dragon Balla (chyba Vegeta). Bardzo często widuję go w tym temacie, podaje swój numer GG oraz link do stronki (nie mam pojęcia o czym jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 - Brygadzista , Chce być taki jak Vin Disel , ulubiona gra Riddick ... , Pewnie jest sliny i duży.
Ale nie ogólnie spoko forumowicz , jest od jakiegoś czasu na forum , moźe nawet wcześniej oddemnie .
Podaje w podpisie swój numer gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 - opisywałem go wiele razy, widze, że wziął się w garść i powstrzymywał sie od spamu itp, wkońcu awansował na wymarzonego brygadziste, tlyk teraz nic złego nie zrób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 ---> stały bywalec tematu. opisywałem go niedawno, nie wiem co moge jeszcze o nim powiedzieć :) Mieszka w lesie i ma na wychowaniu rodzinkę, składającą się z 899 lisów =:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis - nick kojarzy mi się z nazwą jakiegoś rodu Drowów (to przez to ''De'' na początku). DeLis. :) po zmianie nicka widzę pewną metamorfozę :) Zamiast siedzieć na grach forumowych, jest członkiem drużyny Zapomnianych Krain. Zmiana na plus :)
PS. W opisie pomijam to, że gadam z Nim właśnie na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adham ---> jeden z nielicznych delegatów odwiedzających ten temat. Ma na imię Adam (chyba), lubi chyba Heroes V, ogólnie spoko gość (w dodatku ma fajnego avatarka) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 - wielki fan Riddick''a, mam go na gg. Na forum jest dość długo, obecnie jest brygadzistą. Jego nick pochodzi od jego nazwiska i ma około 17 lat. W awatarze ma swojego ulubieńca - Riddick''a i podaję swoje GG - udowadniając tym samym, że jest otwarty na nowe kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim ---> to jego xywka wśród handlarzy podrobionych gaci Myszki Miki z Tajwanu. Raz jak go przyłapali na bazarku to se odsiedział 10 lat w kiciu. Po tym jak wyszedł zaczął sprzedawać swoje "produkty" przez internet, głównie przez gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj poprzednik lubi gry fpp badz inne z akcja co wnioskuje z dopisku niewiem onim zaduzo jednak mysle ze ma humorek a widzac jego awatarka wydaje mi sie ze jest trohe skryty nic wiecej juz niemoge wydusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować