Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

mallard... jest nowy na tym forum i chyba trochę przesadza z ilością pisanych postów. Mam nadzieję, że z czasem się zmieni i zacznie dawkować posty w zalecanych ilościach, bo pisząc tak jak teraz może więcej stracić niż zyskać... W podpisie ma swoją ksywkę, czyli bardzo ją lubi. W awatarze ma jakiegoś żołnierza, czyli może po prostu w dzieciństwie kolekcjonował żołnierzyki? :)

P.S. Proszę o trochę dłuższy opis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Goldi> Kukowsky ----> Stary wyjadacz z tego forumowicza :) Pewnie nawet się nie spostrzegł, a już miał status Przewodniczącego :) Fajny z niego gość. Prosi o dłuższy opis... Czyżby tak bardzo lubiał czytać o samym sobie? Życzę jak najszybszego zdobycia statusu Własny Tytuł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis - istota z rodziny Fajerosnajperowatych, gatunek Drołotropiciele, podgatunek Delisowate :) Gra w ZK (ja chyba też zacznę, ale nie chce mi się za bardzo czytać co się działo wcześniej :P). Nie wiem czemu, ale pierwsze skojarzenie z Delisem, które przychodzi mi do głowy to... Gumiś :P

Skontatktuj się (jak możesz) na gg w sprawie ZK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie lubi opisywać. Pawel cyborg szturmowy numer seryjny 1990 działa na frontach całego świata, ostatnio jednak pojawił się pewien problem. Wyrzynanie setek wrogów z jedną dłonią w serwoobwodach nożnych przestało mu sprawiać przyjemność, więc przeniósł się na pole cyberprzestszennej walki i już zaciera pancerne rączki gotowy do dokonania Totalnej rozwałki na forum, na razie czeka i obserwuje, a gdy nadejdzie czas, żadno archiwum z panienkami nie będzie bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BriaTharen forumowiczka bardzo miła, która już od jakiegoś czasu przebywa na forum, lubi grać m.in. w Gothica, z tego co zauważyłem często przesiaduje na forum w późnych godzinach i chyba pisze coś do kompani Cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus` - Delegat, czego statystyki dowodzą, że niby dzisiaj miał awans, choć widziałem to wcześniej. Nie mniej jednak porusza ważną wielowątkową sprawę ślimaków. Otóż poszły one sobie na spacerek w całej grupie. Przygnębiajacy jest fakt, że nie wiadomo kiedy wrócą, biorąc także pod uwagę ich szybkość. Mogę się założyć, że lubi Gothica, bo najczęściej się w tych tematach wypowiada. Ogólnie tyle - Ślimaki z Tobą! :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote Człowiek bardzo związana z partią Andrzeja L. zwanego też "Zrorzowym Dżinem", bierze udział w każdej demonstacji swojego ulubieńca. Posiada kolekcję krawatów tzw "dukolorówek czerwono-białówek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85---> Handlarz nielegalnymi owocami z Mozambiku. Wielkokrotnie starano się go aresztować ale zręcznie się wywijał agencji bezpieczeństwa narodowego. Podobno ma wysoko postawionych znajomych którzy kryją jego ty...k. Rolek85 to jego ksywka na czarnym rynku owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natandler
Jest Brygadzistąi opisywałem go w tym tygodniu. Jest miły u w miarę uprzejmy. Podoba mi się jego avatar. Natanadler kojarzy mi się z fajnym kolesiem. Jeszcze lubi podyskutować i powie każdemu co o nim sądzi w twarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Speedraid - wielki fan tuningu, bardzo często startujący w konkursach na tuning wizualny organizowany przez Dante Dy'' nei Inc. Generalnie fajny forumowicz, sporo pisze (1200 postów przekroczone), fajnie sie z nim gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rx-8
Bardzo inteligentny i lubiany forumowicz. Jest Brygadzistą, a awansował 9 sierpnia. est naprawdę miły, uprzejmy. Startuje równierz w konursie na najlepiej zroboiny samochód optycznie. Interesuję się samochodami a jego avatar przedstawia Mazdę RX-8 czyli jest japońcem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid

Przodownik, jednak na forum jest od marca, niski status z powodu dwóch degradów ale wierzę że się pozbiera (trzymam kciuki). Miły i inteligętny forumowicz, nie spamuje, odnosi się z szacunkiem do innych. Lubi auta i szybką jazdę. Najczęściej widać go w temacie związanym z NFS. Fajny gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid ---> jak wcześniej pisałem maniak wyścigów. Lubi NFS: MW i często prezentuje swoje fury w założonym przez siebie temacie. Ogólnie fajny koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89
Miły koles. Mam go na gg. Wg mnie jest bardzo doświadczonym forumowiczem. Jego ksywka nie oznacza imienia. 89 to jego rok urodzenia. 1989 czyli ma 17 lat ale w tym roku obchodzi 18 urodziny. Jest fajny i lubię go. Podziwiam to co robi i życzę awansu co nastąpi napewno bardzo szybko.
P.S, Ja nie zalożyłem tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid - dwukontowiec(jego drugie to MARCOS)zrobił mi głupi kawał i dostał bloka na gg, ale już jest zdjęty :P. Jest fanem wyścigów i NFS: MW. Ogólnie spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikim
Dał mi bloka na gg bo zrobiłem mu głupi kawał:) Jest naprawdę fajny i ma ...lat (tego nie powiem). Jest wygadany koleś i lubi dyskutować. Łatwo sie denerwuje i wchodzi w szał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować