Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Paluch 222
Często spamuje (oj, nieładnie ), ale na forum też długo nie jest. Lubi się wypowidać na ty temacie. Ogólnie jest spoko, tylko jak trochę mniej postów będzie pisal to będzie całkiem cool:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Robotnik, zdaje się że właśnie awansował (gratulacje). Od kiedy jest na forum pilnuje ładu i porządku za co mu chwała. Lubi wyścigi i szybkie autka. Fajny forumowicz.

PS. Za spam przepraszam, ale lubię ten temat po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 - Pierwszy raz go widzę na forum :) Chyba jest tu nowy, sądząc po statusie Przodownika. Nieźle spamuje w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis - robotnik. Widziałem go już w jakis tematach, ostatnio (chyba) awansował na robotnika. Pewnie za jakiś czas awansuje na przodownika (tego mu życzę). No i tyle o nim wiem. Zapowiada sie z niego dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22
Fajny forumowicz jak wszyscy. Zawsze piosze na temat i nie sp[amuje o czym świadczy jego stanowisko.Jest miły i uprzejmy. Lubię go, bo mnie nie wkurzył nigdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS ---> Lubi szybkie auta, Robotnik jak ja :) Czyżby miał na imię Markos?


@hunter22 ==> Prawdopodobnie znasz mnie z innego mojego konta :) patrz podpis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis -> wilk w owczej skórze -> czyli FireSniper, reaktywacja :) Z avatata i i podpisu łatwo zauważyć, że sympatyk rasy mrocznych elfów, czyli drowów. Lubi forumowe gry RPG. Na tym koncie od niedawna. Nie wiem czemu nie pisze już jako FireSniper, ale to chyba już małoistotne. Jest tropicielem, tylko za czym on tak tropi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - bardzo doświadczony forumowicz, niedawno awansował na przewodniczącego, w avatarz ema chyba jakiegoś wampira czy coś podobnego, może nim jest, kto wie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz Afrykański rebeliant, któy został deportowany do Polski za niegrzeczne zachowanie za zebraniu partyjnym(opluł przewodniczącego zebrania) :D Odbywa w Polsce 5 letnią karę w czasie której zajmuje się obserwowaniem polskiej polityki i gospodarki po czym anstępnie ma napisać książkę Przyrodniczą :D Stary poczciwy forumowy wyjadacz z paweusza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 ---> powrócił do dawnego avatarka, zakończył akcję "Uwolnijmy Żubry z puszek" (z wielkim sukcesem) no i jak wynika z jego podpisu nie bardzo chce mu się pracować - wcale się nie dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek 85 to przykład starego pawiana. Swoje miejsce zna i tego się trzyma. Przestrzega prawa "Co jest twoje to jest moje, a co moje to nie twoja sprawa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mallard - robotnik. Widziałem go w kilku tematach. Dużo pisze. Na forum jest od niedawna (widuje go od niedawna). Pewnie niedługo awansuje na przodownika (tego mu oczywiście życzę). Może być dobrym userem, no ale to zależy od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 ---> Fajny user, o długim stażu na forum :) Pewni niedługo będzie już Przewodniczącym :D Mówi co wie, wie co mówi. Dużo wie, więc dużo mówi, A to czego nie wie to zgaduję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arlik - przodownik. Nie widuje go za często. Daje bardzo "długie" opisy porzedników. Podpisał się pod petycją Looma, zresztą też się podpisałem. Nic do niego niem (jak narazie). Dobry user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 Na forum już prawie od roku dużo się udziela, najbardziej lubi zabawy forumowe w których mówi to co wie, a nawet jak nie wie to zgaduje i mówi że wie :D pewnie niedługo awansuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować