Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Arlik - Przodownik , jego nick troch mi sie kojarzy z Gothiciem II.
Podał swój numer gg w podpisie .
Napewno nie jest tutaj nowy bo kiedyś go widziałem w jedym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 ---> ma na imię Szymon, lubi zawierać nowe znajomości (GG w podpisie). Fan Gothica, avatar to jakieś graffiti... Ostatnio rzadko widuję go na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 ---> Znam go (jako usera) od dawna. Często przesiadywał w tym temacie :) Ogólnie spoko gość, z pewnością zasłużył na status delegata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis ---> jest to drugie wcielenie...FireSnipera! Na poprzednim koncie dostawał degrady, pewnie teraz myśli, że nick coś zmieni ;) Pożyjemy zobaczymy, póki co nie mam zastrzeżeń do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 ---> W przeszłości wiele razy opisywany przeze mnie :)) Twierdzi, że nick nic nie zmieni :P Jest rozmowny, bo podał swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis
Interesuje się grami rpg... lubi formowe opowiadania i gry rpg :D zaczął nie dawno grać w Puzzel Pirates, założyciel tematu o twórczości R.A. Salvatore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis- nowa twarz na forum , ale jak sie dowiedzialem to FireSniper.
Cóż znamy sie troche , mieliśmy wspólne degrady .
Ale moge powiedzieć dobrze cie widzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 -- często go widzię. Dziś awansował na brygadziste. Listę ze zmianami statusu ma chyba najdłuższą. Wiele razy był degradowany i wiele razy awansował. On chyba trochę spamuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 17:17, liwuniek14 napisał:

tamamoto

lubi motocykle firmy yamaha i czarnych rycerzy(albo czarna skóre). Jest delegatem wiec jest
tu zapewne dosc długo.


liwuniek14
Widziałem go już parokrotnie na forum,jest brygadzistą tak jak i ja.Ma 16 lat,a 14 to jego ulubiona liczba i lubi się tym denerwować :)
Ogólnie miły gościu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kambesista

pierwszy raz go widzę na forum, lubi wątki z różnymi zabawami, ma 16 lat, ma ciekawego avatarka, jest brygadzistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budyn - widziałem chłopa wiele razy, szybko awansował. Widać, że lubi Simpsonów, a poza tym równy człowiek bo kilka razy mieliśmy okazję powymieniać zdania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lurynowicz ---> fan Splinter Cella, lubi nawiązywać kontakty (popatrzcie na podpis!). Ma na imię Łukasz, nie popiera raczej obecnego rządu (jak większość). Reszty nie opisuję - zobaczcie jego stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 - na forum jest od dość dawna, obecnie jest brygadzistą, Wielki fan Riddick''a. Ma około 17 lat a jego nick(Markus)pochodzi od jego nazwiska. Jest również otwarty na nowe kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim - naprawdę wspaniały forumowicz, nie ma dnia w którym nie odezwał by się do mnie na gg. Fan myszki miki no i skryba na gameorgasm.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL - Doskonały Przewodniczący i aktywny forumowicz ;) Znawca Gothica. Często produkuje się na IRCu i czasem odzywa się do mnie na GG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować