Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Arlik
Dzisiaj widzę pierwszy raz. Chyba jest fajny i z tego co pisze widać że idzie na prostotę ale to nawet dobrze.
Jest miły i pisze na temat. Stara się być innowacyjny i koleżenski. Ogólnie spoo koleś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mojego poprzednika widzę pierwszy raz i wnioskujący z tego że jest na tej stronie znaczy to że jest graczem a gracz to ten sam rodzaj co ja czyli Marcos jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 21:26, Arlik napisał:

liwuniek14 (Brygadzista)
Na forum od: 17.10.2005 (296 dni)
Liczba postów: 709 (0.128%)
Średnia liczba postów na dzień: 2.4
Suma znaków w postach: 77858 (76.03 KB)
Średnio 109.81 znaków na post
Wypowiedział się w 70 różnych tematach.
Sam założył 8 tematów.
Zamieścił na forum 52 obrazki
:)


Sorry za oftopa, ale w temacie na temat statystyk piszę "Proszę nie przepisywać statystyk na forum albo liczyć się z degradem", więc troszkę uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 21:26, Arlik napisał:

liwuniek14 (Brygadzista)
Na forum od: 17.10.2005 (296 dni)
Liczba postów: 709 (0.128%)
Średnia liczba postów na dzień: 2.4
Suma znaków w postach: 77858 (76.03 KB)
Średnio 109.81 znaków na post
Wypowiedział się w 70 różnych tematach.
Sam założył 8 tematów.
Zamieścił na forum 52 obrazki
:)


Sorry za oftopa, ale w temacie na temat statystyk piszę "Proszę nie przepisywać statystyk na forum albo liczyć się z degradem", więc troszkę uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990 Pierwszy raz go widzę na forum, pierwszy raz w tym temacie, pierwszy raz dzisiaj :D Zapewne i oczywiste jest to ze ma na imię Paweł a jego brat to Gaweł. W jednym domku mieszkają. Paweł na górze, Gaweł na dole... :D Żyją takcałymi dniami i cieszą się swoimi pięknymi żonami :D Po awatarku widać zę ma usposobienie małego niebieskiego miśka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85

Fajny gość. Ma nieograniczone pokłady dobrego humoru. Fajnie się z nim dogaduję tak na forum jak i poza nim (GG). Awatar podkreśla jego osobowość choć poprzedi był chyba lepszy :) Myślę, że niedługo dołączy do Delegatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szrszen45 - lubi szerszenie, hoduje 45 gniazd i straszy nimi ludzi, gdy coś mu nie pasuje:), czeka Gothica3, nie lubie blgów, łańcuszków i czató(jak ja), ma 17 lat i jego ulubiona liczba to 45, podał swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Delegat, na forum prawie 300 dni. Lubi Dragon Ball a zwłaszcza Vegetę. Widać go często w tym temacie lub o Gothic''ku III. Przywódca kosmicznych lisów które przybyły na naszą planetę aby pozbyć się ptasiej grypy. Miły i inteligentny forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91

Posiadacz wielkiej mocy i mądrości niczym sam Gandalf który go nauczał. Przybył ze świata WP aby sprawować opiekę nad forum. Mimo że raz ciemne moce go zaskoczyły i miał małego degrada, szybko się pozbierał. Częsty bywalec tego tematu i mu podobnych. Lubi dobrą zabawe i ma całkiem fajny podpis. Fajny gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 - przodownik. Dużo pisze w tym temacie. Pewnie niedługo zostanie brygadzistą (tego mu życzę). 222 to liczba jego palców, choc może to przypadkowa liczba. Tyle o nim wiem. Napewno to dobry user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hunter 22.
Wieczny łowca. Ma 22 spluwy. Do wyboru, do koloru. Widuje go czasem w tych tematach co sam pisze. Życzę mu awansu na przewodniczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 ---> 22 letni łowca postów. Ma fajny podpis, często go widuję, ale nie pamiętam gdzie... Jest delegatem więc chyba dobrze się sprawuje na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arlik

Przodownik, na forum od 40 dni. Widać go w tematach takich jak ten, o Warhammer''ze i o Balurs Gate. Dopiero zaczyna swoją przygodzę na forum więc nic konkretniejszego nie mogę powiedzieć, prócz tego że wydaje się być dobrym forumowiczem i ogólnie pracuje na dobrą opinię na forum. Życzę sukcesów.

PS. hunter22 dzięki za życzenia, ja z kolei życzę ci awansu na Przewodniczącego. May the Force be with you!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować