Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

kuba121
Przez ostatnie 121 dni cały czas słucha Pink Floydów, nie dawno zmienił płytę z Dark Side... Na The Wall :)
Mimo to udziela się na forum dość często i nie spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:21, Adam k. napisał:

Ja nie jestem tu nowy jestem tu długo o dużo dłużej niż ty sprawdź w statystykach.:)

To ty sprawdź w statystykach ja jestem od 08.10.2005 r. więc raczej dłużej niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest teamt do kłótni, więc prosze o zakończenie dyskusji. A i prosze o jeszcze jedno - a mianowicie, aby kazdy się powstrzymal od pisania co chwilę postów w tym temacie. Myślę, że co ok. 10 postów można znów się wypowiedzieć w tym temacie. Choć każdy temat rządzi się własnymi zasadami, lepiej było by gdzybyto nie była spamowy maraton - kto szybszy i więcej postów napisze ten jest lepszy. ;)

kuba121 - Imię Kuba. W domu ma 121 par kapcie, każde na inną okazję, jedna do TV, drugie do łazienki, a jeszcze inne dla znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Adam k. - ty jesteś tu 68 dni a ja od początku :p Nie ważne]

Wasizi

Długi stażem użytkownik, mimo to Przodownik. RobeN zderadował go za udzielanie się w spamerskim wątku ;)
Mam nadzieję, że się to nie powtórzy i życzę awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl---> aktywny na forum, jest fanem polskich filmów;D w awatarku ma czarngo trolla, choć troche niskiej jakości, jest paladynem i uwielbia gothica, i jeszcze jedno: to on wtrącił Caloma do GD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magwisienka - Przodownik , jest na forum od 2 miesiecy tak ok. Lubi magie i gre TIBIE , oczywiście lubi Gothica jak ja mam taką nadzieje w awku ma jakoś kulke która siedzi przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote - Brygadzista , dołączył do grona autorów gier forumowych tzw fabularnych.
MA na awku bohaterke gry "ONI" . Lubi oglądać bajke z strusiem pędziwiatrem i kojotem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, nikt nie przeczytał mojego posta. Jakdalej tak będzie to żegnam ten temat :)
olki77 - Brygadzista. Jest w moim rankingu. Czuje się jak śmierć z kosą, bo tak ubrany chodzi po mieście. Czarny płaszcz i pięknie ostrzona kosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - w końcu go opisze . Cóż kiedyś był Brygadzistą tak jak ja , a teraz jeszcze jest Przodownikie,
Pewnie by byl już Brygadzistą , ale przez wakajce mało się udzielał , brakuje mu jeszcze awantarka , ale to się jeszcze zmieni , Lubi gre Morrowind , ciekawe czy taka fajna gra , nie grałęm nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67

to staruszek-DJ ktory zyje radością grania w MGS 3. Jesto przodownikiem ktory ma 39lat (wg nicka).v Widze go pierwszy raz co nie znaczy ze jest nieaktywny na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91 ---> Ma na imię Michał, ma 17 lat ;] Twierdzi, że on wrócił... No właśnie, skąd wrócił? ;D Fan i przyjaciel Gandalfa o kolorze Sinkoperkowegoróżu :) Fajny gość, nie rozrabia na forum :P A już bym mu dał jakby sie źle zachowywał! No, może TYHE a nie ja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować