Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2006 o 19:25, Grzyb8 napisał:

Chyba,chyba a ty ciągle z tym chyba ;D

Avalon67

Super ziom,jeden z mych ulubionych forumowiczów.Gra w forumową grę HEROES III.Jest w niej chyba
łucznikiem.Jest przodownikiem,więc troche już na forum siedzi :D Ma na awku...nie wiem kogo
:)
Żyje z radości siedzenia na forum gram.pl ( to tak jak ja ;) Ogółem FAJNY kumpel !!!


Grzyb8 - 8 kolega punishera ??? sprostowanie: odwalcie sie od kropek ja chce zmienic moj nick ten jest stary i nie uzywany juz nigdzie :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.
Znany jako Kleszczyk. Jest zatwardziałym Meatalem. (Ja też kiedys byłem metalem) Często widywany przeze mnie w tym temacie. Nie spamuje i wydaje się byc porządnym forumowiczem. Podaje gg więc jest otwarty na nowe kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzyb8

Przodownik, na forum od pewnego czasu choć widzę go chyba drugi raz. Lubi Avalon''a67 pisze dość długie posty, ma swoją filozofie na temat forum (trafną zresztą ;D). Udało mu się zebrać 8-go w życiu grzyba, stąd pewnie jego nick, w avku widzimy głównego bohatera gry, filmu i komiksu Painkiller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222(Przodownik) to fajny Paluch i fan Star Wars(klonów), na awku ma Klona, gra w forumoową grę, ale nie zdradzę jaką :) On nie boi się ciemności, bo moc jest z nim. Nie wiem ile na forum(nie chce mi się sprawdzać w statach :), Ale to fajny forumowicz :P

Kuba121(brygadzista) to Kuba ma 121 lat(bez obrazy) czyli na forum jest długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch222


Przodownik,pomylił się,bo mój awek to Punisher,jest dobry w j.Angielskim,lubi StarWarsy....Fajny ziomek...pewnie ma w domu całą kolekcje gier StarWars.Widziałem go wiele razy a on mnie nie.Ogólnie-ziom pierwsza klasa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzyb8 ---> Gdy w jego miejscowości słyszy sie imię Grzyb, nawet czarny troll bieleje. Seryjny morderca kur, krów i chomików. Za pasem nosi kałacha, w rękawie trzyma nóż. Na plecach ma wytatułowaną wielką, biało - czerwoną czache (patriota), która jest symbolem jego gangu. Zabijanie jest jego pasją, i przynosi mu przyjemność. Zazwyczaj ubrany jest w czarny, skórzany płaszcz, majty w Troskliwe Misie oraz kalosze. Postrach wsi o nazwie Youwillalldie, na której polach pojawiły sie wczorajszej nocy dziwne kręgi.

<OT>
oczywiście jest to dla żartu, nie obrażaja sie ;) wiele osób jest przeze mnie opisywanych w ten sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:43, Delis napisał:

Grzyb8 ---> Gdy w jego miejscowości słyszy sie imię Grzyb, nawet czarny troll bieleje.

Wszystko czytam! I rozumiem aluzję! :p

Delis
Jest to źle poinformowany fan SW - czarny troll nigdy nie bieleje - chyba że na moim avatarze :P
Musi wszystkim wbić do głowy, że to ON jest FireSniperem. I ON lubi rozmawiać przez GG, ON wali patelnią w łeb (ciekawe kogo :P), wszystkie prawa zarezerwowane są dla NIEGO, ON jest mistrzem gry Warcraft oraz to właśnie ON jest zastępczym MG w Unreal Sphere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Grzyb8: Sorki pomylił mi się ;)

Delis

Mistrz metamorfozy, najperw FireSniper, potem ,,rozkoszny" bobas, następnie (chyba) kotek a teraz Mistrz Yoda (Moc z Tobą!). Udziela się w wielu tematach i mimo niskiego statusu jest bardzo doświadczony. Podpisu nie zmienia tak często jak avka więdz jest zdaje się bez zmian. Nie spamuje(no,może czasem. ;D) pisze z sensem i na temat, sympatyczny i dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syriusz.b

B jak brygadzista,szuka ludzi do redakcji ( podaje stronke-fajny ziom;),Namawia lud,rzeby odwalił się od kropek,lubi ,, Czerwone Diabły ,, spox ziom ;D ( Który raz to już piszę ) Hm.....Jaki tajemniczy nick.....syriusz.b.....jak przestempca normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzyb8
Miły forumowicz. Jest nowy na tym forum nie spammuje nie rozrabia i jest fanem Punishera. Nie wie czy podoba mu sięt o forum czy nie. podaje maila i gg . nie robi błędów ortograficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k. - widziałęm go dużo razy, jest fanem DB i Gothica(jak ja), w avatarze ma częśc zdjęcia z okładki gry, spoko forumowicz, chyba dodam go na liste ulubionych, może niedługo awansuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Fan Bragon Balla i Gothica, na avatarze ma Vegete SSJ 2 z Dragon Ball Z, pierwszy raz widze Go na forum, w podpisie ma numer GG co (chyba) znaczy że lubi poznawaćnowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON ---> fajny delegat. Podoba mu się mój avatarek, jest wielkim fanem gier, które podaje w podpisie. Numer gg świadczy o chęci nawiązywania nowych znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89
Delegat ,zmienił avatarka ale nie jego tresc ma wciąg łysego silnego futiona zwarego Riddickem. jest redaktorem na GameArena podaje gg jak i e-mail ogółem to naprawde bardzo fajny forumowicz
ps.a i jeszcze ostoatnio wygrał konkurs ktory niepamietam jak sie nazywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91 - widziałem go dużo razy, spoko forumopwicz, nie spamuje, zmienil avatr, tylko nie wiem co w nim jest:P, podaje gg, michaT to moze jego pseudo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 14:36, lis899 napisał:

mike91 - widziałem go dużo razy, spoko forumopwicz, nie spamuje, zmienil avatr, tylko nie wiem
co w nim jest:P, podaje gg, michaT to moze jego pseudo??



lis899

Gdzieś w środku wakacji widziałem go jako Robotnika,a teraz Delegat!Tak sie zdobywa levele:)Widzę,że zmienił avatara,i dalej jest dobrym forumowiczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLy

Przodownik, chyba dostał degrada (współczuje), ale jednak jest spoko forumowiczem, lubi bawić w doktora. Chyba czeka na N4S:Carbon, jest fanem zawrotnej prędkości (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować