Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Kurammi
Kura mmu odwraca wszystkie emotki (; Jego imię to kyrtaP... Tfu! Patryk oczywiście. Jak się okazuje, oko tej tajemniczej kury, której oko ma w avatarze działa także na mnie! Strzeżcie się jej wzroku! (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanfilmu.pl – Jak sam nick wskazuje jest fanem polskiego filmu (dokładniej to filmu w polskiej wersji językowej). Z opisu wynika, że lubi serię Gothic. Wiedzę go po raz pierwszy.

PS. Ułatwię zadanie następnej osobie - mam 16 lat. Niech nikt nie napisze, że mam 15 lat, bo normalnie rozerwę na strzępy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krakers15
Brygadzista chyba go już kiedyś widziałem. Nie ma awka więc nie wiele mogę o nim powiedzieć. Ma 15 lat.
Zaraz... Krakers co ty tu robisz... po co ci ta siekiera? Ja tylko żartowałem... AAAA!... Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rick90

Redaktor w Game Arena, brygadzista, ma 16 lat. na forum długo, jest obeznany, pisze długie posty i nie spamuje. W avatarku Ojciec Chrzestny w podpisie kwestia chyba z tegoż filmu, pasuje idealnie do forumowej mafii. rick90 to po prostu sympatyczny i mily forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rick90 – Po tym, jak posiekałem go siekierą pisze następnego posta na kompie świętego Piotra. Skoro on mnie widział, to ja jego też (chyba). W avatarze ma kogoś z Ojca Chrzestnego (nie jestem pewien), więc jest fanem tej gry. Teraz to już może grać i forumować do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krakers15 - pierwszy raz go widze, ale musi już być długo na forum, o czym śiwadczy status, pewnie lubi krakersy, je 15 paczek na raz:P, albo ma 15 lat, albo szczęsliwa liczba?? Jeszcz enie ma avatara, pewnie nie chce miec, albo dawno nie zagladal na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój poprzednik to Magwisienka(Przodownik), jest to spoko forunowicz, a włąsciwie Magiczna Wiśnia, która sądzi, że nadchodzi przebudzenie Gothica. Forumowicz te nałogowo gra w forumowego Gothica i tego na kompa też:) W tym forumowym jest najemnikem, który najmuje mnichów:)

P.S. jeśli post jest złudzająco podobny do innych to prosze mi wybaczyć, bo w tym momencie targają mną silne bóle głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magwisienka
Najemnik z gry forumowej. Gdyby dostępna była gildia "emotikon" na pewno by ją wybrała, a to wynika z jej wrodzonego zamiłowania to ww. znaków :)
Hodowla emotikonów Magwisienki się rozrasta, ostatnio dołączył emot przed komputerem :)

Avalon67
Dziwnym trafem jego nick jest niepoprawny. Mimo wysiłków z dnia... W którym do nas dołączył (aktualizacja statystyk :/) jego nick jest niepoprawny. Pisząc go, popełnił karygodny błąd, pisząc "67" zamiast "94" :)
Przez to jedyn czym może się radować to granie w MGS oraz siedzienie na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl
Jeden z niewielu forumowiczów mający kropkę w nicku. Z zawodu i zamiłowania paladyn i zaciety liberał. Toleruje WSZYSTKIE trolle nie tak jak niektórzy z tego forum. Czeka jak prawie każdy na tym forum (oprócz mnie) na G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121 - brygadzista, na forum jest dość długo. Jest on otwarty na nowe kontakty, bo podaje GG (mam go zapisanego). Jest fanem GW i jest w redakcji GamesWorld. W forumowej grze Morrowind jest aktualnie MISTRZEM GRY. Ogólnie spoko forumowicz, fajnie się z nim gada na GG ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim - delegat (szybkiego awansu zycze) ma w avatarz myszke miki wiec ja chyba lubi ... a m to moze od nazwiska :p i podaje gg czyli otwarty na nowe kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

syriusz b. ahhh same przyjazne epitety mógłbynm o nim napisać. Jest mądrym i wyrozumiałym Redaktorem naczelnym jego wybory zawsze są słuszne i nigdy się nie myli. A tak na serio jest on miłym forumowiczem oraz całkiem dobrym redaktorem naczelnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

syriusz.b

Hmm... czyżby Syriusz Black? Fan Manchesteru, brygadzista obyty z forum. Pisze dość krótkie i sensowne posty, czasem widzę go w różnych tematach, szuka ludzi do redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

syriusz b. - widziałęem go za czasów przodownika(gratki), chyba jest fanem piłki nożnaj, a szczególnie lubi Manch. Utd.(nie przepadam, Arsenal rulez!), spoko forumowicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - delegat, od jakiegoś czasu. Jest zpalonym graczem gry internetowej faerun. Podał swoj numer gg i adres mailowy wiec jest otwarty na nowe znajomosci. Z niecierpliwoscia czeka na Gothic 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować