Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Atukam72

jest kapralem (robotnikiem) wiec troszke juz siedzi na forum w avku ma jakiegos ogra (chyba) z mieczem
jest aktywnym forumowiczem w podpisie podaje nam definicje swojego nicka i takze gg wiec lubi poznawac nowe osoby moze beda jeszcze z niego ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri

Jest przodownikiem(plutonowym) podobnie jak ja. W avatarze ma logo firmy, która produkuje ubrania dla Skate''ów, niestety nie pamiętam nazwy. Podaje swój numer gg. i prosi aby najpierw się przedstawić, co oznacza, że lubi kulturę. Nie używa znaków interpunkcyjnych, więc lubi sobie ułatwiać życie. Mam nadzieję, że to fajny forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uther1
Plutonowy/przodownik. Jest fanem Disciples. Ma na avku Uthera(opętanego) z disciples. Jest na forum dosyć długo. Widziałem go pare razy. Pisze długie posty i mądre. Używa znaki interpunkcji. Często się udziela. Jest fajnym gramowiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k. - Plutonowy co się tutaj dzieje !! Przecież mieliście opisać poprzednika w 3 zdaniach a nie ledwo w 2 czy chcecie żeby ojczyzna straciłą ten temat ? No więc proszę się poprawić bo będziesz miał taką falee... Spocznij :P A więc ten użytkowinka lubi METAL , lubi Gothica III dopiero co się o tym dowiedziałem, podaje w podpise jeszcze swój numer gg. Ma w awku jakiegoś stworka z GIII chyba to jakiś troll ?? nie mniejsza oto straszny ten awek jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Z tego co rozumiem, muszą być conajmniej trzy linijki BEZ używania entera...*
Olki77
Sierżancie! Czemu krzyczycie na biednego plutonowego?! Nie mając racji, z resztą! Nie będziecie mieć takiej faalii, bo już trochę za późno, ale strzeżcie się! Zawsze można sierżanta zdegradować! ;] Na dodatek nie rozpoznajecie trolla, to, co Adam ma w avatarze, to golem! Ooo, dużo przeskrobaliście, sierżancie, uciekajcei przed moim wzrokiem! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl

Po prostu szalony Chorąży\Delegat, mój ziomek ze squadu forumowej gry GII, w której wciela się w paladyna (jak ja :D), podobnie jak wielu innych forumowiczów, wypowiedział aktywną wojnę krótkim postom, gra również w Forumową Mafię. Podaje swoje gg (które notabene już mam :P), uwielbia wszystkie części Gothic, na awku ma trolla Europejczyka (ja nie miałem z tym problemów :D). Co jeszcze? Aha, przestrzega regulamin i zajefajny z niego gostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Jest przodownikiem, ale na tydzień z ( świena grą) Company of Heroes jest plutonowym. Rozmawiałem z nim dzisiaj na Gadu-Gadu. Ma 16 lat co oznacza że jest w moim wieku, był wczroaj na imprezie i jest zmęczony. Na avatarze ma pana Goprdona Freemana z gry Half-Life 2. Opisuję go już któryś raz z kolei. W podpise ma swój numer GG cvo oznacza że lubi zawierać nowe przyjaźnie . Ogólnie fajny forumowicz, szkoda że widuję go tylko w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Obecnie jest Chorążym\Delegatem, co oznacza, że na forum spędził już dużo czasu. Ma tyle samo lat co ja (czyli 16), jest wielkim miłośnikiem Hitmana i nie pogardzi też TES-ami (choć bardziej woli Morrowinda od Obliviona). Wie co dobre - podpis i wymienianie gier, których jest fanem. Gadałem z nim dzisaj na gg i naprawdę spoko gostek, można z nim pogadać na wiele tematów. Rzadko widzimy się na forum poza tym tematem. Pisze fajne, wciągające i długie posty, przestrzega regulamin i ogólnie bardzo fajny forumowicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossak 777

Jest przodownikiem/ plutonowym, podobnie jak ja. Ma 16 czyli jest o rok młodszy ode mnie. W Jego avatarze widnieje twarz Gordona Freemana z Half Life''a. Czeka na trzecią odsłonę Gothica, i gra w forumową wersję Gothica II. Podaje swój numer gg, czyli lubi zawierać nowe znajomości. Bierze udział w konkursie Avatarów. Ogólnie fajny forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uther1

Uther1 jest przodownikiem podobnie jak pan Cossack777, ma 16 lat czyli jest w moim wieku (moja ex wyhowawczyni powiedziała by że jest mym rówieśnikiem), na avatarze na jakąś (zakazaną) twarz o której nic mi nie wiadomo, lubi Disciples i czeka na Disciples III (oj to sobie trochę jeszcze poczeka ;)). W podpise nie ma numeru GG ani innego kontaktu do siebie co może (ale nie musi) oznaczać że nie lubie zawierać nowych przyjaźni lub po prstu nie lubi tracić cennego czasu na GG (podobnie jak ja :D). Ogólnie nie mam o nim zdania ponieważ bardzo żadko widuję go na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON ---> fajny z niego killer, ekhmmm to znaczy kolega. W avatarku ma łysola, który jest cichym zabójcą a jego kod to 47.
Osoba, którą staram się opisać pochodzi z Rzeszowa (nie daleko mnie mieszka :P) więc może kiedyś się spotkamy... Wiem, że nie toleruje piractwa (i bardzo dobrze) oraz, że lubi tematykę wojenną (do ludzi zwraca się żołnierzu...). Jest fanem Splinter Cella i reszty wymienionych gier (w podpisie). Niedawno pochwalił się bardzo fajną kolekcją gier.
Ogólnie brak zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89(Delegat) to wielki fan Riddicka, którego popularność wśród awków rośnie. W podpisie ma coś z GameArena, tak samo jak syriusz,b i ktoś tam jeszcze, może to ich strona ;) Podaje adres mailowy i gg, na które najlepiej przysyłać obrazki z Riddickiem. Widać go na forum dużo, więc śmiało stwierdzam, że koleś jest spox. Aha i ma na imię chyba Marek i ma 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67

Jest on przodownkiem (przoduje w grze MGS3), na avatazre ma jakąś bliżej mi nie znaną postać z Mtal Gear Solid 3 którego wyżej wymieniony furmowucz jest fanem. Jest pozytywnie nastawiony do życia ( w przeciweśnitwie ja jestem nastawiony pesymistycznie), żyje radością z grania w MGS3 i siedzenia na forum.gram.pl. Ma na imię Wojtek i ma 12 lat. W podpise podaje swój numer GG co oznacza że lubi poznawać nowych ludzi i gadać na wspomnianym "gadulcu". Jest on miłim i nie spamującym gramowczien, życzę mu szybkiuego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


PAPISHON
Prze ziomal. Fajny jest, ma młodszego (chyba) brata Goyaka, który czeka na Need for speed Carbon. Obaj są fajni więc wywodzą się z rodu szlacheckiego :P Obaj mili i niespamerscy ale skupmy się nad tym pierwszym. Ma władzę na drugim bratem (chyba). Lubi podejmować ryzyko i czerpać przyjemnosć z życia. Jest tutaj prwie od początku istnienia forum gram.pl. Pisze w miarę mało i nie spamuje. Wypowiada się często po to aby naliczyć sobie posta ale nie mam nic przeciwko. Bardzo czesto tu zaglada (tu to znaczy ten temat). Jest różnorodny czyli wszędzie jest a nei ma wybranego tematu. Jego ulubionymi grami są Splinter Cell Player | Hitman Fan | UT 2004 Fan | Call of Duty Player | Sid Meier`s Pirates ! Fan . Podaje swoje gg czyli jest otwarty na nowe znajomosći :D Ogólnei bardzo fajny forumowicz. Lubi Markus89 jak wszyscy i ostatnio zauważyłem, ze bardzo dużo pisze...(chodzimi o posty). Nie łamie regulaminu, więc przykład warty nasladowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Speedraid

Dosyc czesto widze go na forum. Jest krocej ode mnie i ma ten sam status i wieksza ilosc postow. Najczescie wypowaida sie w temaci o NFS: Most Wanted- \konkurs na najlepsze auto. Mial 2 degrady. Nalezy do osob pozytywnych na tym forum. Czesto daje ciekawe posty, ma poczucie humoru, ktory niektorym brakuje:/ Ogolnie bardzo go lubie i zycze mu dalszego awansowania na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kowboj3 - forumowy kowboj, trójka oznacza, że jest pierwszym z trzech pierwszych kowboi na świecie. Brygadzista, którego od czasu do czasu widzę, ale nie wiele o nim wiem. Czas więc trochę pościemniać i spędzić tę noc z flaszką i gitarą w ręku obok otwartego okna. Urodził się na dzikim zachodzie, jako dziecko był mistrzem juniorów rewolwerowców. Dziś może się mierzyć z najlepszymi ;).Niestety było pare porażek i zostało mu trzy punkty życia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote

Bardzo fajny delegat... Lubi anime i Oni... W podpisie ma "bardzo brzydkie słowa" :) NA forum lubi zgadywać jakie to są postaci z gier, opisywać poprzednikówi i przebywa często na wyspie kocich mutantów... Ogólnie super koleś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote

Lubi się bawić w "Jaka to postać z gry". Fan ONI a zwlaszcza sexy Konoko (wnioskuję z avatarka;)). Nachapał się delegata, tzn. że pisze dużo, a czy sensownie, to już nie mi rozstrzygać. ;) Być może lubi samotne spacery jak kojot na pustkowiu, tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolos12 - na forum od niedawna, niecały miesiąć ;). Ostatnio aktywny w tym temacie. Robotnik budowlany, pewnie otynkowuje mieszkania, wystarczy zadzwonić na bezpłatną infolinię. Wkrótce pewnie przodownik, więc skończą mu się etaty robola. Więc jeśli chcecie skorzystać z jego usług, to teraz ;].

lurynowicz - szanowny delegat, nieco większym starzem ode mnie. Można właściwie rzecz, że to już forumowy dziadek, a mimo to ciągle delegat ;). Dostał w sumie trzy degrady, więc obecny status i jego pobyt na forum wszystko tłumaczą ;). Spoko gość, ma znaczek SC na avku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote

Forumowe Delegat, najpradwopodobniej lubi mange sądząc po avatarze. Jest inteligentym forumowiczem, kiedy widzę, w różnych tematach jego posty są one przemyślane i inteligente. Potrafi się wypowiedź na każdy temat (człowiek wszechstronny). Czasem widzę go w tym temacie. Jego ksywa kojarzy mi się z zwierzakem zwanym KOJOT. Twiierdzi, że noga motyla rzeczywiście gdzie znikła...hm...ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować