Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

>lubi nosić firmowe dresy,

proszę mnie od dresiarzy nie wyzywac bo czuję sie obrażony!

PS. przeczytaj przypięty post. tam pisze regulamin zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 18:51, ko?nik napisał:

>lubi nosić firmowe dresy,

proszę mnie od dresiarzy nie wyzywac bo czuję sie obrażony!

PS. przeczytaj przypięty post. tam pisze regulamin zabawy


Cóż jeśli nie zauważyłeś ironi i dowcipu dotyczącego Twego avatara to przepraszam. Nie chciałem nikogo obrazić, a jedynie w zabawny sposó opisać kogoś, którego się zna jedynie z obrazka i podpisu czyli swej wirtualnej powierzchowności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 19:37, Mejste napisał:

Cóż jeśli nie zauważyłeś ironi i dowcipu dotyczącego Twego avatara to przepraszam. Nie chciałem
nikogo obrazić, a jedynie w zabawny sposó opisać kogoś, którego się zna jedynie z obrazka i
podpisu czyli swej wirtualnej powierzchowności ;)


no dobra spoko wiem o ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł321

Ma na imie Paweł. jest Plutonowym, co swiadczy o tym, ze jest juz troche na tym forum. jego ulubione liczby to 123, wlasciwie to nie wiem czemu... jest fanem gierkii earth 2160, nawet nawet ta gra, choc nie jestem jej zagorzałym fanem.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wilkas jest plutonowym nieznamy jego twarzy w domu mówią na niego neo a babcia brała udził w kręceniu matrxa , lubi wilki a jego rodzina jest wysportowana, uprawia wschodznie sztuku walki które umożliwiaja mu obrone gdy napadają go ludzie w mundurkach .Pewnie jest ziomalem z podwórka niewiem ile ma lat ale on jest tajemniczy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phelela

Phelela to hydraulik, mieszkający w krainie razem z Mario. Jego odwiecznym wrogiem jest Bowser- dinozaur, który porywa księżniczkę. Nintendo jest Jego firmą i to On wydaje wszystkie gry. Phelela jest plutonowym podobnie jak ja. opisywałem już kiedyś tego gramowicza. Zadaniem Pheleli jest nakłonienie wszystkich PC-towców do przeżucenia się na NINTENDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulther1 - raczej jeden z nowych nabytków gramo-kompani ;). Jest fanem chyba serii Disciples i właśnie czeka na jej trzecią odsłonę ;). 1 przy nicku ma bardzo wielkie znaczenie. Otóż oznacza ona, że na tym świecie występuje tylko jeden Uther, a cała reszta się nie liczy. Od tamtej pory zaczął polować na klony, używa przy tym broni masowego rażenia, a najczęściej jest to bazooka na ziemniaki ;). Tylko nieco odpicowana i przerobiona. Czerwone oczka na avatarze znaczą, że czai się tu złoooo.... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uther 1

Pierwszy i chyba ostatni Uther na naszym forum.Uwielbia Disciples o czym świadczy jego nick, Awatar no i oczywiście podis. Czeka na Disciples III które już niedługo ma się pokazać(na co ja też czekam).jest plutonowym tak samo jak ja więc jest już troche na forum i dużo się udziela, no ale jeszcze nie zasłużył na awans ... ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]


krzysiek253


Od całkiem niedawna na forum(ale nie krótko),dorobił sie statusu plutonowy\przodownik.Bardzo lubi filmy Władca Pierścieni,Tez jestem ciekaw,jak zlatuje telewizor z 10 pietra:)Ma 15 i cieszy się z tego,jak bym trochę mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLy

Wielki fan samochodów, o czym śwaidczy nie tylko Jego avatar, ale także temeaty, w jakich się udziela. Oczekuje On na premierę NFS Carbon, podobnie jak chyba wszyscy, i założył On ostatnio temat" Konkurs na najszybsze okrążenie w MW". Jest plutonowym/przodownikiem podobnie jak ja. Lubi chyba muzykę RAP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mallard -> Jeden z tych użytkowników, którzy nie czytaja przypetych postów i sprawiają że temat chyli się ku upadkowi. Teraz jest plutonowym, ponieważ dostał degrada za spamowanie. Dużo traci w moich oczach i innych użytkowników nie poprawiając swojego zachowania. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rick90
Spoko ziomal. W przeciwieństwie do mallard''a nie spamuje. Napewno jest kumplem Markus89, bo pracują na tym samym portalu internetowym. Ma 16 lat, a na forum zabiegany Chorąży. Jest na mojej liście ulubionych forumowiczów. Średnio go widuję, ale regularnie. Podaje gg, czyli ma otwarte wrota przyjaźni dla wszystkich forumowiczów i nie tylko:D Jest na forum ''''prawie'''' od początku forum gram.pl. Degrady się nie posypały, a postów pisze malutko. Często wypowiada sie w tematach dla nudziarzy po to aby cos tylko napisać (a co, każdy czasami musi:P ). Nie ma wybranego tematu, wypowiada się zaś w różnych. Zapewne lubi pouczać nowych. Jako Szeregowy (obywatel) pisał bardzo mało i odwiedzał forum bardzo rzadko tak jak ja zacząłem pisać dopiero po 3 miesiacach. Wreszcie pobudził go status przodownik i wziął się za pisanie. Lubi pisać, ale nie ma co na forum. uż za niedługo wybije 1000!!Postów oczywiscie. Poza postami jest to uprzejmy delegat, który zmienia swoje oblicze raz na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS
Plutonowy. Uczestniczył w dwóch wyjazdach na front ;). Sam ustrzelił 54 "head shotów". Pozbył sie w sumie 153 wrogów, jezeli ta liczba mu coś mówi. Średnio co dznień wystrzeliwuje trzy pociski w nieznanym kierunku. Najszybciej biega keidy do niego strzelają - to daje mu motywację i dodatkową energię. Najbardizej lubi granaty niemieckie - "Ach, ta rączka!". W swoim życiu odrzucil już pięć granatów w stronę kolegów ;), oczywiście z przeciwnej drużyny tuż pod domem w zabawie "Ustrzel flagę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi

Jest sierżantem\brygadzistą, dziwne, albowiem bardzo rzadko widzę go na forum (szczerze to prawie wcale :P), podobnie jak fanfilmu, wypowiedział wojnę krótkim postom. Jest miłośnikiem TES-ów, a w szczególności Morrowinda (ma za słabego kompa na Obliviona?), w podpisie ma bardzo fajne zasady, dotyczące życia. Wielka szkoda, ale nie ma jeszcze awka (czyżby ciągle szukał tego jedynego? :D), nie znam go jeszcze za dobrze, ale po jego postach wnioskuję, że to spoko forumowicz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Miłośnik Half life. Czeka tak jak ja n Gothica 3 i nic dziwnego bo to znakomita gra. Podał GG znaczy sie jest towarzyski. Zapewne całymi dniami rżnie w Kozaków, i ma wszystkie dodatki, części mody, przeszedł je miliardy razy i jest w tym tak obcykany, ze mógł by wykładać na uniwersytecie gramolicji. Lubi GTA:SA( chwali sie) i ogólnie spoko forumowicz

P.S.

Czemu wszyscy prowadzą wojne z krótkimi postami tak jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze => przywódca buntowniczego ruchu oporu wymierzonego przeciw krótkim postom na forum. Jest tutaj od dawna, więc dziwi mnie trochę dlaczego jest wciąż... ee Chrążym. Wychodzi na to, że spam jest mu równie obcy jak samokrytypa PiS''owi :D Zdaje się, że to on założyłem temat NeverEnding Story (taki już kultowy topic na forum). Jego avek ujamnia jego prawdziwą, anorektyczną naturę. Czeka na Gothic III i ... pewnie się doczeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz

Na forum od samego początku (chyba :P), doczekał się już satusu porucznika\przewodniczącego i z wielką niecierpliwością czeka na kolejny awans (dłuuugo sobie pewnie poczeka :D). Na awku ma Venoma ze Spidermana, czyli uważa się za silnego drapieżnika, polującego na ofiary (:D). jest obeznany w sprawach politycznych i najchętniej pryskałby stąd czym prędzej (spokojnie wybory napewno będą - to kwestia czasu). Uwielbia miód i ma zapewne na imię Paweł, rzadko z nim gadam na forum, ale w końcu jest wyższy rangą, więc jakiś respekt się należy, nie? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Opisuję go już któryś raz (podajże 4) i niekture rzeczy mogą się powtarzać. Jest to plutonowu, ale tylko na tydzień z Company of Heroes, norlamnie jest to przodownik (albo brygadzista, nie pamiętam), na avatarze ma pana Gordoena Freemana z wiadomo jakiej gry z czego także można wywnioskować że lubi wyżej wymienioną grę. Czeka na Gothica III ( nie wiem co On widzi w tej grze), gra w forumową grę RPG "Gothic II" w której jest paladynem. Ogólnie bardzo spoko gośc, tylko szkoda że tak żadko Go widuję na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON ---> Swój chłop. Nie dość, że jest Chorążym to jeszcze mieszka nie daleko mnie - ot jakieś 35km (pochodzi z Rzeszowa). Jest wielkim fanem Splinter Cella (podobnie jak ja), bardzo lubi również Hitmana (nie podzielam zainteresowań tymże łysolem). Ogólnie to wygląda na zapalonego gracza (patrz podpis) gra niemal we wszystko ;)
Podaje numer gg przez co "czasem" lubi pogadać ;) Fajny użytkownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować